Ko Tu šodien darīji?

Biju pieteicies galda spēles turnīram, vairs netieku, būtu jāatceļ dalība smukuma pēc. Skatos apkārt un izskatās orgi nemaz nav paredzējuši atteikšanās iespēju - nekur neredzu kontakta informāciju. :D Brain Games turnīri ir kā darījums ar sātanu, kolīdz parakstījies, dvēsele zaudēta ar galiem. xD

Es vienreiz nodevu asinis vecmātes operācijai, un pie otrā maisa sāku neizskaidrojami histēriski smieties katru reizi kā paskatījos uz asins maisu. Pēc tam, katru reizi kā man ņem asinis, man gribas smieties, tāpēc neskatos. Māsiņas droši vien domā, ka man bail, bet es vienkārši negribu izskatīties pēc prātā sajukuša lol.

Ziedoji vai analīzēm, pilnā aina šķiet teju kā donācija :sweat_smile:

Šodien nav laba oma, pamodos par agru, rītā nebija ko darīt, šoferīši uz ceļa arī nebija pamodušies. Darbā īsti jau nekā, pāris ierastās mistērijas.
Pēc darba pabraukāju pa veikaliem, nopirku lētās krosenes noplēšanai pa ceļmalu un samaksāju idiota nodokli par stādiņu kuram bija uzlikta ļoti acīmredzami nepareiza cena.

Slikta diena, jāpaskrien nedaudz lai kaut kāds dopamīns izdalās.

Biju, acu priekšā apturēja vienu ātrupārkāpēju.
Šortos daudz labāk patika kājām, vienīgais tumsā ir grūti turēt pareizu ātrumu, neapzināti iegāju savā straujajā komforta tempā.


Tāpec arī man nav ilgtermiņa izturības, jo tam būtu vairāk jāizskatās šādi:

2 Likes

Šorīt no rīta Rīgas satiksme deva brīnišķīgu iespēju LARPot kā šprotei, jo ne tikai 21. bija pārbāzts, viņš arī oda ndaudz zivjaini

sodien pēc darba iejutos onkas ādā kad teju apkaunoju sevi un kafijas automātā pirmajā piegājienā plaidu karstu ūdeni, otrajā nepareizu izmēru. Biju jau gatavs pieņemt savu lielo L un prasīju lai iesit divas kafijas, bet kasierīte, MVP manu puspabeigto lielo-vidējo kafiju norakstīja.

3 Likes

Labi, ka tā. Man vienreiz benzīntankā pie kases gandrīz sākās drāma, kad es pateicu kasierei, ka man glāzē ir ielieta kafija. Kas izrādās nebija gana precīza atbilde un aiz manis rindā stāvošajai sievietei tas baigi nepatika. :joy:

Šodien iemācījos spēlēt Digimonus. Oh God, its crazyyy…bet vienkāršāks.
Kr4, vēl viena jauna komūna ar vēl jaunām tehnikām un drāmām :smiley:
P.s. Kārtis ir daudz smukākas nekā yugioh :sweat_smile::grin:

8 Likes

Manuprāt tu tagad spēlē pokemonus ar komūnām , gonna catch them all!

Ornitologu vai botāniķu biedrībā vēl neplāno pievienoties?

3 Likes

Biju aizgājusi uz Tērbatas ezīti, tur ar čaļiem uzspēlēju pusotru partiju Eternal :heart_eyes: kā man pietrūka šī spēle

2 Likes

Aizgājām ar māsīcu uz Players Club @ Brīvības 31.
Tur ir biljards (kuru dīvainā kārtā nepaspēlējām), basketbols (uz doto brīdi trūkst grozu, iepriekšējās brīvdienās apmeklētāji bija pamanījušies nolauzt), galda teniss (māsīcai naigi nepadodas, raketi tur nepareizi un kustību koordinācija smagi klibo), gaisa hokejs (ripa regulāri lido pāri malai, galdam nav “lūpas”, kā tas ir Pepsi Centrā, but still fairly fun), galda futbols (nespēlējām), novuss (pamēģinājām, bet nepadevās), sēžamais futbols (pretty fun if you have active players, NOT fun if your opponent is slacking off), un minigolfs (godīgi kinda sabojāja manu priekšstatu par minigolfu, es tad labāk spēlēju VR minigolfu, nekā IRL).

Par to pasākumu samaksāju 12€ par sevi un 12€ par māsīcu, bet viņai pēc tam iedeva mazo sulas tetrapaciņu, jo, izrādās, bērniem tomēr 11€.
Laika ierobežojuma nav, samaksā un spēlē, cik vari. Mums pietika ar kkur 4h.

6 Likes

Izklausas pēc challange :sunglasses::sunglasses::heart_eyes:

Hey @Menestrels šis izskatās pēc kaut kāda tāda ko forums kādā meetupa varētu izmēģināt un jauna vieta arī būtu :D

Jup. Es soc. tīklos biju piefiksējis, ka tāds ir, bet vēl nav sanācis aiziet apskatīties to dzīvē.

Varam, biljards izskatījās diezgan ok, lai gan es nepamanīju kijas.

A tur ir normāli, daudz vietas? Cik tik tokā kaut ko redzēju, izskatījās diezgan šauri, ja trāpās ar kādu citu kompāniju reizē :grinning:

Mani sita ar veseriem, šāvs lāzerus acīs un lēja nost asinis. Jauki iesācies rīts XD

Jebšu obligātā medicīniskā pārbaude

Hmmm… Tas ir specifiski ofisa ļaudīm? Man nekā tāda nav.

Mums ar ovp kad ir, tad ar kaut ko tādu dara, plus redzes pārbaude :D