Ko Tu šodien darīji?

eh, mēs neviens neesam baigie biljarda entuziasti, tikai bariņš aizgājis interesanti pavadīt laiku.
pat, zinot, būtu slinkums sākt no jauna.

4 Likes

So wrong…
Slikts, netīrs audums, bumbas ar robiem, līkas kijas, kurām vēl piedevām norauti gali, un ja vēl krīta nav…

fair enough.

Ā un vēl var būt šķība grīda/galds. Man tā vienā biljarda turnīrā bija, ka bumbiņas vienmēr sliecās ripot uz vienu galda pusi :sweat_smile:

NB ir labs biljards :D uz vienīgo esmu bijusi kādas 2-3 reizes)

Vispār jau N.B. Klubs ir kinda bēdīgi slavens… Savulaik tur bija absolūti drausmīgi, tad laikam pārāk daudz tauta sāka sūdzēties un pavilka latiņu uz augšu, bet tur ir daudz līku kiju ar norautiem galiem, un uz galdiem alus pleķi, jo Vecrīgas žūpas. Ja ir daudz brīvu galdu, tad gan ir ok, tad arī var labākās kijas izvēlēties.

Labākā vieta, kuru zinu, ir BAMS. Tur galdi un kijas tiek kopti pastāvīgi.
Gribēju teikt, ka ir vēl viena feina vieta, kurā ir daudz snukera galdu, bet izrādījās, ka tā ir “permanently closed”, kā Gūgle saka :sob: Reiz bija tāds “Champions Club” iepretī VEF kultūras pilij.
Tad vēl savulaik bija biljards Merķeļa Klondaikā, tas tika kaut kāda velna pēc aizvākts, un divi galdi bija arī Elizabetes Klondaikā, kura jau labu laiku ir slēgta, tur tagad kaut kas cits ieviesies…
Un O’Learys Riga Plaza arī ir biljards, bet tur ir krietni sliktāks par Akropoli, jo tas ir krietni vecāks, un, cik saprotu, neviens īsti neuztur līmeni.

Deam…tādi standart priekš biljarda? :thinking:

Visi ķirbji pagrabā sākuši pelēt, nācās ziedot komposta dieviem( vārnām). Sanesu tukšās kastes uz šķūni, savedu 2 kravas malku pagrabā, uzrāpos visās dārza ābelēs, secinot, ka kājas tik tiešām lunkanākas palikušas. Rīts labi iesācies

2 Likes

Gatavojos trešajai “meistarklasei” - kad braucu ciemos un gatavojam uz vietas pie viņiem mājās. Šodien atkal palielāka cilvēku grupiņa, kur uzsvars būs uz vegānisku tipa maltīti, kur gatavosim Vjetnamiešu “summer rolls” un Korejiešu “ssambap” (tādi kā kāposta rullīši ar rīsiem)

Mājas sagatavoju stikla nūdeles, izsautēju tofu un izvārīju rīsus. Gribējām vēl šokolādes veidot, bet informēja ka nav saldētava :smiling_face_with_tear: Tādēļ to izlaidīsim.

3 Likes

šodien esmu Lietuvā ;D

4 Likes

Phew - 4 stundas un savi 20+ cilvēki bija. Bija jautri un varēja redzēt, ka cilvēki ir ieinteresēti. Ar katru rīkoto meistarklasi, saprotu, kas man vienmēr būtu jābūt pie rokas. Braucot no vietas, kur tas bija (Mangaļsalā) atpakaļ caur Rīgu, atklāju, cik tomēr mēs esam trešās valsts cienīgi - mugurkaula izturība tika pārbaudīta visu laiku. Jutos kā Ace Ventura:

Driving Jim Carrey GIF by Morgan Creek

Vismaz sāka skanēt ļoti uzmundrinoša mūzika:

Tā nu ar kratījos cauri tumsai savā mazajā būkuvāģī ar pannām, mugurkaulu locīšanu un bļaujot mašīnā līdzi dziesmai :sweat_smile:

4 Likes

Cik esmu braucis darba darīšanās uz mangaļsalu, ceļš nelikās tik slikts.

Uzbrauciens biljardam :sweat_smile:

Interesanti, nekad nebiju saklausījis to vārdu dziesmā :smiley:
image

Man bērnībā likās ka horny ir vnk ragains XD

Stāvu laukos pieturā, gaidu busu, pabrauc garām pustukšs cēsis rīga buss pat nepiestājoties. The audacity

What now?

Vnk ar nākamo jābrauc. Līgatnē ļoti bieži piestāj

Ja tas ir kaut kāds ekspresis tad tas mazajās pieturās mēdz nepiestat,tikai lielajās/galvenajās

Pēc sarakstiem vajadzēja būt