Ko Tu šodien darīji?

Bet low-key tas samazināja paranoju un bailes no tāda tipa sētām, vienmēr šķita, ka izraus kārtīgu miesas gabalu ārā, bet redz, nodarīju sētai pāri tik pat cik viņa man (ir acīmredzami salocīta)

1 Like

image

Labi ka nebija tāda sēta

Bērnības šausmu materiāls.

Šodien pabeidzu vēl vienu re-shell.




Vakar, vakarā pieķēros, domāju 1-2h max. Beigās biju izlamājies, izgulējies un kopā vismaz 5-6h

6 Likes

Oh my fucking god…es nejauši uzliku modinātāju stundu agrāk un to pat nepiefiksēju līdz biju jau pieturā

Hey, bet vari priecāties, ka dienu iesāki ātrāk, less time wasted sleeping

Es vēl neesmu bijis gulēt, gn.

1 Like

Es šitā vienreiz uz darbu aizbraucu stundu agrāk

Lielākā sāpe ir kad sajauci grafiku un aizgāji strādāt savā brīvdienā…:face_holding_back_tears:

Es slimoju…bars ar klientiem, kuriem es nevaru runāt apskates, jo esmu dārzenis…bye bye moņej…

9 posts were split to a new topic: Vai miegs ir laika izniekošana?

Gulēt tomēr neaizgāju. Attemptošu resetot šito pasākumu izlaižot vienu nakti.

1 Like

Tas man parasti beidzas ar pārsteigtu pamošanos nakts vidū. :D

Plānā ir sprejot melatonīnu.

Best of luck.

1 Like

Vakar kolēģei bija lielās 60. gadu svinības, uz kurām es netiku. šodien gan brokastīs, gan pusdienās mēģinājām piebeigt uzkodu un kūkas pārpalikumus, un tās sarunu tēmas…No dīvāna Diagnozēm ģirtam ķesterim, un šausmināšanās par manām brīvdienu avantūrām līdz sarunām par iepirkumiem, un āderēm

Huh? Viņas šausmina tas, ka tu strādā par brīvprātīgo zoodārzā?

tas ka es ļāvu tūkstoškājiem un prusakiem pa rokām 3h rāpot, un vēļ mīļvārdiņus šiem iedvu dienas beigās

Their problem, not yours.

1 Like

Smagi sastrīdējos ar māsīcu par viņas tiktoka saturu un attieksmi in general. Hz, moš viņa mani jau ir nobloķējusi.
Ar katru dienu arvien vairāk domāju, ka vajag meklēt psihologu, kurš varētu palīdzēt gan man tieši, gan viņai caur mani, jo viņu pie psihologa būs nereāli aizvilkt.

Un tad vēl feisbuka algoritms iebaroja šādu video, un karoč bēdu ieleja: