Ko Tu šodien darīji?

Vakar visu dienu nosēdēju Honkai: Star Rail, iznāca 2.0 un Penakonija, izspēlēju visu aktuālo sižetu tur un jāņemas ar to, kas bija iepriekš neiziets) šodien atkal uz darbu :sweat_smile:

1 Like

Sēdēju, nevienu neaiztiku, skatījos šausmeni un izdomāju atvērt ss.com. 40 min vēlāk… :D

5 Likes

Sarakstījos ar tanti, pacēlās jautājums par datortomogrāfijas rezultātiem, atskārtu, ka jopt, jau nedēļu nav nekas atnācis, bet teica, ka, vēlākais, pirmdien būtu jābūt. Ielogojos datamed, rezultāti ir.
Timomas nav, toties ir vairākas citas šķietami/cerams mazākas kaites

  • burbulis plaušā (“labās plaušas apakšdaivā neliela (9 mm) bulla”) - neizklausās nemaz tik neliela
  • 5mm parenhīmas cista kreisajā nierē - gūglē rakstīts, ka ar šo it kā neko nevajagot darīt…
  • “mugurkaula krūšu daļas deformējoša spondiloze”
  • “Th7-Th8 mērena spināla kanāla stenoze diska protrūzijas dēļ” - it kā nekādu diskomfortu nejūtu, bet ja jau ir, tad ir

Pierakstījos pie ģimenes ārstes pēc nedēļas.

1 Like

ir tikai septītais datums, bet esmu jau saņēmis mēneša birokrātijas devu…Un kamdeļ excelis ciparu ar atstarp pirms tā vairs neuztver kā ciparu, sūda mikromīkstais bambālis tāds… es kādas 20 minūtes meklēju kāpēc summas atsķiras ffs

Manliekas, tā ir bijis jau sen. To var pamanīt pēc tā, ka cipari kārtojas uz labo pusi, bet tas ko excel uztver par tekstu uz kreiso pusi(vai otrādāk)

ooo :+1: Gaidam iespaidus!! atsauksmes!! :partying_face: :+1:

1 Like

baigais prieks, ka pie ārstiem ej - vismaz beidzot zināsi, kas kaiš ;3

Es vispār esmu patīkami pārsteigts par to, ka to visu atrada un aprakstīja. Biju jau gaidījis, ka būs tupa “Yep. Timomas nav.”, bet ņifiga, vesels saraksts, un pat līdz nierēm aizmeklējās. Bet nu, ņemot vērā, ka man tas izmaksāja 198€, tad adekvāti.

1 Like

Citiem 14. februārī būs lielā romantika…man, savukārt būs uz lielo domi jāiet vides fonda padomes sēdi protokolēt

Nebūsi vienīgais bez romantikas 14. Februārī, dont worry :D

1 Like

Filmu vakars?

Vai esam menace to society un ejam jaukt citiem randiņus ārā?

Doma patīk, bet jūtu ka nejutīšos pietiekami bothered lai kaut kur brauktu.

Kaut gan ja nesaņemšos varētu noskatīties šo spoof gabalu
Date Movie Date Movie - Google Search

akd šitā filma… Šitā filma XD

image
pepesuitwat

Šodien atnāca anime pavārgrāmata, kuru biju noskatījies :sweat_smile:

Varētu pamēģināt “dango” uztaisīt

7 Likes

beidzot mans dzīvokļa projekts sāk virzīties uz noslēgumu - vakar ar amazing cilvēka palīdzību tika salikts dīvāns, galds, plauktiņš un nu jau tā vieta sāk izskatīties mājīga ;3

3 Likes

Darbā karstas diskusijas par mērcēm pusdienlaikā. Gastronomiskā aiza starp mani un kolēģi aug tikai dziļāka, jo vinai patīk tikai siltās mērces, man tikai svaigā tipa blenderētās

Siltā mērce pat uz salātiem?

atklāti sakot, es nezinu vai viņa ir baigais salātu ēdājs. piegriež klāt gurķi, tomātu un viss cik pusdienlaikā esmu manījis


Spēlēju DDLC+ un mazliet cepumi/piparkūkas :D

3 Likes