Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

pirmais iespaids par Kekkai Sensen ir tīri pozitīvs. Diezgan haotisks sākums, animācijas kvalitāte arī ļoti patīkama. Pagaidām šķiet skatāms gabals.

Nepabeigts vēl stāv Log Horizon 2 un Durarara x2, kautkā slinkums skatīties šos, pazuda interese vidusceļā. Kādas jums domas par šiem?

Par Drrr! x2 es arī pusceļā esmu vēl atstājis.
Log horizon 2 arī biju līdz pusei pasekojis, tad uzliku uz hold, bet tad vienu dienu izdomāju pabeigt, bet, kad skatās maratonā, tad ir interesantāk un uz beigām tiešām bija skatāmi.

Es vēl nemaz neesmu saņemies iesākt Durarara!! x2 . Pirmā sezona beidzās ar tādu bezsakaru, ka nemaz nav tik viegli turpināt. :smiley:

Protams, ka Fate UBW 2 skatos, dēļ art style un fight scenes jau vien ir vērts redzēt, bet gaidu Fate HF filmu (cerams filmas) vairāk.

Tad arī skatos Grisaia, jo tā ir mana mīļākā Visual Novele, tāpēc būtu grēks neskatīties. Meikyuu bija viss izdarīts pareizi un arī Rakuen pirmā sērija nelika vilties.

Ļoti iepriecina Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku
Iesākās jau ar drāmu, ļoti gaidiju šo pēc pirmās sezonas noskatīšanās.

Nisekoi: nešķiet ka būs kaut kas īpašs, bet Shaftu var paskatīties, ja jau pirmo sezonu noskatījos, tad kāpēc gano otro neskatīt.

Nevar arī aizmirst

kuru arī gaidīju pēc pirmās sezonas beigšanās. Ja kāds nesaprot joku, tad domāju Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki

Un tad vēl es skatos Owari no Seraph. Pirmā epizode ļoti patika, pēc tam gan 2. un 3. ne pārāk. Vienīgā Anime, kuru šajā sezonā skatos un kura nav sequels ;D

Pashlaik skatos :
Gintama (jauno sezonu)
Naruto Shippuuden (ja naruto ;D )
Ore Monogatai! (diezgan smiekliga un intresanta)
Ninja Slayer From Animation (tik tapec ka patik nindzas :smiley: )
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka ( aizmirsu kads bija saisinajums , un anime diezgan smiekliga un aizrujosha mana skatijuma)
Ansatsu Kyoushitsu (diezgan intresanti un aizraujoshi un protams ari smiekligi)
Owari no Seraph (iepatikas sakums un izdomaju skatities lidz galam)
Kekkai Sensen (nezinu kautka pievilka un ari izdomaju vnk skatities)
World Trigger (ljoti iepatikas sakums un ta ari aizgaja)
One Piece ( o nu tas vispar manuprat recigs anime utt un vairs nav ko teikt)
Baby Steps 2nd Season ( aizrava pirma sezona un gaidiju otro un pagaidam patik ta pat ka pirma )
Ghost in the Shell: Arise - Alternative Architecture ( patik sizhets )
un tad anime kuras vienkarshi aiz garlaicibas skatos ;D
Nisekoi 2nd Season , Shokugeki no Souma , Denpa Kyoushi TV , Plastic Memories , Kuroko no Basuke 3

1 Like

tev bija ļauts nespiest uz spoilera :smiley:

Es jau man škiet ewsmu teicis, ka man ir vienalga par spoileriem…

Kas vainas Naruto? :smiley: Es piemēram esmu uzlicis uz hold, bet nu skatīties jau var…
One piece uz hold, jo viņi pārāk daudz velk, vairāk nekā visos citos garajos shounenos manuprāt.

Bļāviens, tas Hyouka, bija baigi interesants, manuprāt… Man ar 22 sērijām pat nepietika, gribas vēl! :smiley:

skaties OVA…

Tā ir viena sērija kuru jau noskatijos, jo bija kā epizode 11,5…

Beidzu skatīties:
Rock Lee and his ninja pals

Skatos:
Gintama
Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken
Naruto Shippuden
uun Yu-Gi-Oh 5ds (Children Card Games FTW :smiley: )

Hmmm esmu dzirdējis to magical index kaut kur, bet tā manā redzes lokā īsti nav bijis, bet nu būs jāieliek listā :slight_smile:

Sāku skatīties Little Busters!: Refrain, likās viss ok. Lasu komentārus un izrādās tā ir otrā sezona vai vienkārši turpinājums pirmajai… Sasodīts! Varbūt kāds ir redzējis un var pateikt, ka varu iztikt bez pirmās sezonas? :/

@Simsis Kā tev rakuen?


Neesmu redzējis vēl 2. sēriju ;[ Šodien vai rīt no rīta noskatišos, tad pateikšu.
Iesaku gan noskatīties vispirms Little Busters, lai gan Refrain ir diezgan labāks ;D Atšķirīiba tāda pati kā Clannad un Clannad AS, kur AS nevar skatīties bez original, bet original nav nemaz tik labs.

Noskatījos Rakuen. Kā jau gaidīju, Asako kicks ass tāpat kā Visual Novelē ;D

Ujj, Asako tiešām bija jauka, iepatikās viņai tā puse. :smiley:

Asako has always been my favorite ;D Viņai ir labas H scēnas arī ;D

Indexam ir vēl otrā sezona… Es tiešām ceru, ka tas railgun būs interesantāks, jo pagaidām index ir tāds riktīgs meh anime…

Grisaia no Rakuen 2 sezon ir parsteidzosi interesanta biju gaidijis kko citu,labi ka paradija yuuji pagatni
1 sezona domaju ka vins jau berniba bija tads cold blooded calis,bet ne izradijas raksturs vinam ir veidojies gadu garuma