Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

O ja, tev patiks. 10 000! :smiley:

Bakemonogatari - esmu ticis cauri piektajai sērija un vienīgās domas par šo anime pagaidām - Dafuq. Vienkārši tik dīvains gabals :smiley:

Nu nezinu, kaut gan viņa ir tāda interesanta, manuprāt tā ir viena no labākajām animēm kādu es esmu redzējis.

Uhh, kāds ir noskatījies Akuma no Riddle? Esmu redzējis piecas epizodes un man ir tik daudz neskaidru lietu, tik daudz jautājumu, bet nekādu atbilžu. Es tikai ceru, ka kaut vai beigās tie tiks atbildēti, bet ja nē, tad es būšu pamatīgi vīlies.

Seriāls pārāk neizmainīsies, tāds pats jocīgs vien paliks. Pēc brīža pieradīsi pie seriāla stila un liela daļa no ērmīguma nozudīs.

Tikko noskatijos Fate/Zero… nu viss anime vnk super, paldies ka ieteicat, bet pashas beigas nu vnk… sajutos atpalicis :smiley: isteniba 8h darba par to vien domajot, nedaudz skaidribaa tiku , bet vai kads ludzu varetu izskaidrot taas beigas man ? varetu pat TS3 sito noorganizet, ja ir kadi , kas velas mani apgaismot visas detaljaas , jo man pasham ir vairaki varianti par iznakumiem un tml. :smiley:

Tas pavisam vienkārši izskaidrojas, es jau tevi biju brīdinājis par beigām. Viens youtube čalis, gigguks laikam bija, pateica pilnīgi perfekti: Šī anime veidotāji atcerējās, ka viņiem ir tas atpalikušais brālis un vajag viņam palīdzēt, nekas, ka ir uztaisijuši kaut ko ļoti lielisku, bet nu tam brālim jāpalīdz. Un tas atpalikušais brālis ir Fate/Stay night.Stay night iznāca pirms Fate/Zero un Fate/Zero notikumi norisinājās pirms Fate/Stay night. Fate/Zero arī lielāko kritiku nopelna tik dēļ tā, ka izdomāja sasaistīt beigas ar Stay night un neuztaisija kaut ko oriģinālu un piemērotāku pašam gabalam.
Pašlaik gan iznāk Fate/Stay night:Unlimited Blade Works, kurš ir pārtaisīts, labāks un no cita personāža perspektīvas laikam. Es gan nezinu, jo pat pirmo sēriju vēl neesmu noskatijies, jo gaidu, kad būs tuvāk beigām.
Par pašu Fate/Stay night (oriģinālo) ir diezgan garlaicīgs un milzīga vilšanās, ja skaties pēc Fate/zero, jo es arī pirmo biju skatijies Fate/Zero, ja nebūtu to noskatijies, Stay night nemaz nebūtu pabeidzis…

Fate/zero kaut kad pasen redzēju, patika… tagad skatos ir parādījies turpinājums ar nosaukumu klāt “unlimited”. Ir pieejama arī filmas versija, to vispār ir vērts skatīties? Redzu daudz negatīvas atsauksmes

Kā jau nedaudz augstāk teicu, Fate/Stay night:Unlimited Blade Works ir pārtaisijums Fate/Stay night, kurš iznāca pirms Fate/Zero. Notikumi iekš Fate/Stay night gan norisinas, laikam 10 gadus pēc Fate/Zero notikumiem

ok , paldies, tatad skatos night un viss buus skaidrs :smiley: laikam nepaslinkoshu un ta ari izdarishu , bet cereju uz vieglako, ka kads vnk 20 min visu izstastis :smiley:

Es jau nu iesaku neskatīties, varētu jau mēģināt pastāstīt, bet tagad nedaudz par vēlu ir…
Varbūt var skatīties to Unlimited Blade works, kurš varbūt ir labāks, bet tas jāprasa kurš ir redzējis visus trīs…

Fate/Stay Night un Fate/Unlimited Blade Works ir alternatīvi vizuālās noveles ceļi. Lielas atšķirības ko skaties pirmo nebūs. Unlimited Blade Works filma ir ne pārāk laba. Fate/Stay Night seriāls nav pilnīgs draņķis, taču neko tuvu Zero no tā negaidi. Uz šo brīdi vislabākais turpinājums ir Fate/Unlimited Blade Works seriāls, to veido tā pati studija kas veidoja Zero.

Un man kāds pateica, ka varu vienkārši sākt ar Unlimited blade works, tādēļ fate/zero un kas tur bija iepriekš neesmu redzējis. -_-

Sākt tu varu kur gribi, Fate/Zero būs vien labākā sērijas daļa. :smiley: Ja tu gribi sekot visuma hronoloģijai, tad jā, Zero ir jāskatās pirmais.

Iesāku Deadman Wonderland, viss šķiet ļoti labi izveidots, tad jau redzēs, ko domāšu pēc noskatīšanās. :smiley:
PS. Opening’s ļoti labs arī ir.

Beigas ir sarūgtinājums, jo prasās pēc vēl sērijām, bet tadu diemžēl nav. Tas pats kas Btoom!

Ne tik traģiski kā Btoom! Žēl Deadman Wonderland manga arī pamesta, lai gan krietni tālāk stāstā. Precīzi kā beidzas manga nezinu, man vēl 2 vol neizlasīti.

She’s cute.

for me Touka in :re is cute <3

Patiešām nepabeigtības sajūta pārņem beigās. Žēl, ka tā.
Runājot par btooom!, sen jau aizmirsts, viņam īsti vienalga vai būs vai nebūs turpinājums. Vairāk gan tagad gribētos turpinājumu Deadman Wonderland un NGNL.