Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Šeit atskaitāmies, izsakāmies un diskutējam par saviem aktuālajiem iespaidiem par anime seriāliem. Par visu ko tu esi tikko noskatījies vai arī skaties. Seriāls var būt jauns, vecs, visa sērija, viena sezona, kaut tikai epizode.

Priekš spoileriem lūgums izmantot:

[spoiler]Parauga teksts.[/spoiler]

Iekavas darbībā:

Parauga teksts.


Ja ir vēlme paslēpt lielāku teksta teksta gabalu vai arī bildi var izmantot:

[details=Parauga paslēptā bilde]http://animeforums.lv/uploads/default/179/40f7a80199659dcd.jpg[/details]

Parauds darbībā:
[details=Parauga paslēptā bilde]http://animeforums.lv/uploads/default/179/40f7a80199659dcd.jpg[/details]

3 Likes

12 posts were merged into an existing topic: Tokyo Ghoul

Šodien uzslēdzu seriāliņu ar nosaukumu Sakura Trick. :lol:

Iepreikšs no šī seriāla biju vien redzējis gifu.

http://i.minus.com/iIfXUz5saIgJi.gif

Man no pašas epizodes sākuma parādījās aizdomas, lai gan seriāls varēja visādi izvērsties. Tad kad meitenes sāka viena pie otras glausties un čamdīties, mana aizdomas lēnām saāsinājās. Kad viņām kļuva par maz tikai ar čamdīšanos, es iemetu aci tagos. Jā, goda vietā - Juri.
Es esmu pārsteigts cik ātri tām meitenēm progresē attiecības, laiku viņas netērē. Vēl tik pirmā epizode un viena jau praktiski otru gultā velk. Kas tur notiks tālāk tajās 11 epizodēs?! Manā skatījumā pirmajā epizodē jau tika izspēlēts visa seriāla materiāls.

Izklausas interesanti :smiley:

Ir mazliet, grūti pateikt ko seriāls izmetīs. :smiley: Tā gifa ir no pirmās epizodes, randomā meitenes palidinājās.

Es tagad gribu redzēt gifu :smiley: Varbūt būšu redzējis…

Klikšķini uz uzraksta manā ierakstā, gifa ir tur.

Es piemēram tagad skatos Hyouka un pa šodienu jau 8 epizodes esmu noskatijies… Pagaidām šķiet diezgan interesants gabals, arī openings iepatikās.

ah tad šis gifs, nez kādēļ tieši par šo gifu arī iedomājos, kad teici - Nedaudz palidoja :smiley: Te vienkārši fizika uz brīdi bija izslēgta :smiley:

no jaunā īsti nesaprotu ko skatīties, bet esmu iesācis:
Danmachi - līdz 4 epizodei pašlaik izskatās pēc omulīga rpg spēles piedzīvojuma gabala… Nekā diži oriģināla gan te nav, tipiskie varoņi: ūber pozitīvais čalis un pupaina, kaitinoši greizsirdīga vecene. Bet nu, vēlme skatīties tālāk itkā ir.
Seraph of the End - pirmā epizode ļoti paķēra, iesākās ļoti drūmi un dramatiski, bet nākamās sērijās jau ir redzami skolnieki ar super ieročiem, kas lika mazliet vīlties jo šīs koncepts manuprāt ir gana pārlietots. Bet nu redzēs kas būs tālāk.
Gintama jaunā sezona - kā jau vienmēr, pilnīgs bezsakars bet smieklīgi.

no iepriekšējās sezonas mēģinu pašlaik piebeigt Shigatsu wa Kimi no Uso, esmu nonācis vidusceļā un kopumā man patīk.

Kādas pērles jums pašiem ir iekritušas acī no šīs sezonas?

Beigas seriālam ir salīdzinoši stipras, sliktāks seriāls nepaliks.

Es viss gribu pieķerties jaunajam Kyoto Animation seriālam - Hibike! Euphonium . Pagaidām vēl nav bijis noskaņojums priekš tā stila, tāpēc vēl neesmu paskatījies kas un kā. Skolas orķestris šķiet visai savdabīga tēma.

Nu man, protams, ir Gintama, kura protams nepieviļ ar savu humoru :smiley:
Tad vēl Owari no Seraph šim vēl tikai pirmo epizodi noskatijos un pie skolniekiem neesmu ticis, bet pēc pirmās sērijas noskatīšanas domāju, ka skatīšos arī nākošās, kad būs iznākušas vairāk sērijas.
Pēdējais, kam pagaidām vismaz 1 sēriju esmu redzējis ir Kekkai Sensen, un arī šo plānoju turpināt, pat vairāk piesaistija nekā Owari no Seraph.

Cik atceros nekas tur arī nenotiks. Tur vienas māsa bija iesaiatīta, bet laikam visi vienkārši draudzīgi sadzīvoja. :smiley:

Tur gadijumā nav kaut kāda sakara ar samurajiem un Oda Nabunagi? :smiley:

Nu es esmu pirmajā sērijā… Takā īsti vēl nezinu uz kuru pusi tur vairāk velk, bet nu nezinu par samurajiem, tur ir vairāki interesantu zobenu veidi spriežot pēc postera un ja tur ir skolnieki, tad, kas tas par samurai :smiley:
Un vai tu domāji Oda Nobuna no Yabou? Ja tā tad pavisam noteikti nē!

smieklīgi, ka spoileri ir openingā… :smiley:

Nu, ar tiem ieročiem diezgan interesants stāsts… :slight_smile:

Tie ir demoni, ar kuriem ir parakstīts līgums. 3.ep. cīņā starp meiteni un čali bija diezgan negaidīti ieraudzīt, to, ka demons vienkārši izleca no ieroča un nonesa čali. :smiley:

Man jau nu vairs nebūs negaidīti :smiley:

pirms 2 dienam Deathnote noskatijos, paldies ka ieteicaat, patika :stuck_out_tongue:

tagad skatos Fate/zero, 3. serija pagaidam, bet izskatas daudzsoloshi.

vispar labus anime esat ieteikushi, izlutinasiet mani :smiley:

Tev tik tiešām vēl daudzi labi gabali priekšā :wink:
Jā, Fate/Zero ir diezgan nopietns, grafiski ļoti skaists anime, bet nu beigas varētu vienīgi šķist nedaudz jocīgas.