Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

es gribetu Btooom! turminajumu ka ari Deadman Wonderlandam un No Game No Life ari un protams Tokyo Ghoulam xD
a un Bleacham ;D

njam no game no life un btoom tik labi,varetu 2S beidzot uztaisit

Btoom ir diezgan lēts, kā man likās. Sižeta līnija aprakstāma divās rindkopās.

Man ar īsti nepatika, nemaz negaidu otro sezonu :smiley:

Beidzot to indexu nožmiedzu, abas sezonas… Pilns ar loli un tizlu haremveidīgumu, joki nesmieklīgi un nopietnais nav īsti interesants…

Hmm, beidzot man un Zaičukam nesakrīt kkur viedokļi, bet varbūt tāpēc, ka manas domas aizēno Light Novele, kas ir awesome ;D Un tas jau ir tikai stāsta sākums, kas man pašam vismazāk patika, jo New Testament (LN sequels) ir labākā LN, ko esmu lasījis. Tomēr kkā anime adaptation es skatījos ar interesi un negrozīju galvu, kā, piemēram, skatoties DxD, kam arī ir salīdzinoši laba LN, lai gan ne tik laba ka Index.

PS, Harema elements ir vienīgais, kas man nepatīk, kā arī es neciešu Index character, fuck those lolis. Misaka man ar ne pārāk.
Misaki is my waifu, Touma can take one of:
Saten, Kanzaki or Itsuwa ;D

Fate/stay arī laba epizode, protams, ir velme uzreiz skatīties nākošo epizodi. Ehh, nedēļa priekšā… :confused:

es gribu magi turpinajumu <3

Man pēc katras Fate/Unlimited Blade Works epizodes aizvien vairāk gribas izlasīt vizuālo noveli. :noo:

Viņa nav jālasa, nu ok ir, bet doma ir - jāspēlē ;D

Magi es abas sezonas ar lielu vilkšanu skaīijos… Pirmās sezonas pirmā puse vēl bija interesanta, bet tālāk gan kaut kā nepatika :(

Takā noveles un mangas nelasu grūti pateikt, bet nu cerams, ka aizēno, jo pašā anime neko īpaši interesantu neatradu. Takā mirāža dievojas, ka railgun ir daudzas reizes interesantāks pamēģināšu vēl to, bet nu sākšu skatīties ar lielām šaubām.

:lol: Galināt Širo ātri apnīk. Nē, man izbaudīt izdodas tikai tekstu, bildītes un audio.
Nolāpīts, tajā vizuālajā novelē ir esot vairāk teksta nekā Gredzenu pavēlnieka triloģijā. =_= Ceru vismaz kāda puse no tā nav fanservis. :smiley:

Sakura route (the best one) ir pilna ar food making, sex and gore ;D

Tātad es nesen ievēroju, ka Kara no Kyoukai filmām ir diezgan augstas atzīmes, tiešām tik labas?

Diezgan augsti vērtējumi un atzīmes no vairākiem cilvēkiem*

Droši dodies skatīties, kaut tikai bildes dēļ. Ar šo sēriju domāju neiegrābsies, ja pat nepatiks.

Kādā secībā viņas skatīties? :smiley:

Chaos;Head - psiholoģisks mainstream vai tomēr suņa murgs?

Izlaišanas secībā! :rage:
Kas tas tāds mums par populārāko jautājumu? :smiley: Tikai reto seriālu ir pieļaujam skatīties ne pēc secības. Jēga jautā kā skatīties ir tikai uz remake. Piemēram, es oriģinālo Hellsing neieteiktu skatīties, jāskatās Hellsing Ultimate.

Pirmā daļa jau bija diezgan interesanta, man tik nepatīk, ka es īsti nezinu, kas tur viņi tādi ir…