Kāpēc tevi tā šeit sauc?

nozagu no akame ga kill, jo pati nevarēju izdomāt un smuki skan :smiley: (tik pie beigām iebāzu vēl o burtu, jo citās vietās nyanmaru bija aizņemts, tagad pa lielam visur šo izmantoju)

3 Likes

Esot tīneidžerim tiku pie divām iesaukām demon_zane un zanmon (vai zanemons) , kur pirmais pamatots uz manu īmo ēru, bet otrais, tdļ, ka uzaugu Pokemon/Digimon laikā (kad pa TV rādīja) tā es pati kļuvu par -monu :smiley:
Cenšoties biežāk izmantot “zanmon”, jo šķiet diezgan neitrāls niks ar atsauci uz manu vārdu, tā to izmantoju šeit reģistrējoties.

3 Likes

I dunno. Niks daudz maz ietver RL vārdu un izklausās gana labi. (vizmaz manuprāt) Pa lielam lietoju šo niku visur.

4 Likes

@xHorrorGirlx Vai drīkst zināt kā bija radies tavs iepriekšējais nickname ;o?

@Mafii un vai drīkstētu zināt kā tev tavējais radies :slight_smile: ?

1 Like

Uhh, Niks radies no varda Afihara fotogrāfe kuru uzraku @deviantart, un paķēru viņās niku, lai online games un forumos lietotu, tad sāka mocīt vainas apziņa un es sāku rakt savu ceļu.’’-hara’’ nodzēsu, jo ģimenē -(visa ģimene ir daļēji zadroti)- abižoja mani sakot hanā(ruski). Tad no nika palika Afi, sedēju domāju, Safi, Kafi Fi, paliku pie Mafi, pieliku klāt vēl vienu -i lai būtu mīlīgāk, kā nekā es viss par mīlīgu. Tā nu es staigāju Mafii-Chan, Mafii, Mafins, Mafiibu, MafiiNi, Mafii the pillow.
Aaa, niks tiek izmantots jau 6 gadus, Tatad man ir 18-19 tatad jau no 13 gadu vecuma. :3

Par cat iesaukā, jeb tituls, jo es palūdzu lai mani tā nosauc, jo esmu kaislīga kaķu mīlētāja, pati dažreiz kā kaķis uzvedos, un tas vienkārši iegājās tautā, Mafii the Cat vai vnk Mafii. A, tā mani sauc Sintija no Liepājas anime fane, un bez savas dzīves dzīvojošs radījums :3 Un man patīk selfijus taisīt, tāpēc Pašbildišu striķis my favorite topic. :smiley:

5 Likes

Lapsa - vienīgais lopiņš, par kuru sevi varu iedomāties. Neptūns - best planēta. Skaists planetārais simbols arī. Pārtulkot uz angļu valodu, un bam, NeptuneFox.

…I’m a simple person like that.

4 Likes

Man vienkārši patīk, kā kawaii anime meitenes saka onii - chan!! Kas zin, mož es te arī kļūšu par īstu onii - chan :smiley:

3 Likes

Te nav īpaši daudz par tevi jaunāku meiteņu , bet cerēt nav kaitigi :wink: :smirk:

5 Likes

Un te gāzās visi mani sapņi :joy: :pensive:

Dzīve visādi mēdz gādīties, gribēji piemilīgu meiteni un “onii-chan”, dabūsi čali ar nosmēķētu balsi un “oni”.

11 Likes

Man paliek bail (’_’)

1 Like

Pareizi, dzīve baisa padarīšana.

1 Like

Vismaz ir animes, kas var nomierināt :blush:

Stāsta garā versija mana nika eksistencei ir šāda - “Immortal”, jeb “Immortality” ir mans dzīves mērķis, sapnis, raison d’être. Par manu būtību šis vārds kļuva tālajā 2013. gadā. Biju iesaistījies sarunā ar kādu cilvēku, kurš paralēli nodarbojās ar manas rokas “apgleznošanu” ,par to, kādi ir mūsu dzīves mērķi. Lai gan tajā laikā biju visnotaļ jauns, mani biedēja apziņa, ka aizvadu bezmērķīgu dzīvi un nespēju sniegt konkrētu atbildi uz šo jautājumu. Tad es pavērsos uz savu roku, uz kuras bija redzams uzraksts αθανασία (athanasía) Nesaprasdams, šo “ķeburu” nozīmi, es vērsos pie mākslinieka pēc skaidrojuma, un to es arī saņēmu. “No grieķu valodas šis vārds tulkojas, kā nemirstība un savā ziņā katram no mums būtu jāsniedzas pēc šāda mērķa, nenomirt citu cilvēku atmiņā.” Pats īsti nezinu, vai bailes no aizmirstības un nāves vai arī fakts, ka biju visnotaļ ieķēries māksliniecē, veidoja manus tālākos nākotnes mērķus, bet viens ir skaidrs, kopš tās dienas, manas dzīves galvenais mērķis ir kļut nemirstīgam, atstāt pasaulei daļu no sevis, kas nekad nepazudīs - savu vārdu.

Stāsta īsā versija - Mani palūdza šeit piereģistrēties, bet tā kā jau darbojos citā šāda veida forumā, tad nolēmu palikt incognito izmantojot vēl nekur citur nelietotu lietotājvārdu .

Visur citur mani var atrast zem titula Young vai YoungLV Par to, kad radās šis niks īsti gan neatceros. Sākotnējā nika forma bija YoungD, kā nekā biju daļa no poprapshit jaunatnes un tas likās absolūti “kruta” Iemesls kādēļ es izvēlējos Young gan ir mazliet stulbs, man vienkārši patika tā fonētika un rakstība kā arī tas simplicity tajā visā. Tā kā šis vārds ir visnotaļ populār uzvārds austrumu kultūrā, tad parasti šo vienkāršoto versiju neizdevās izmantot online spēlēs vai ārzemju vietnēs, tādēļ adaptēju galā LV birku, kas nu jau ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu

7 Likes

Palūdza reģistrēties, hehe. Cerams ka tev te patīk, kaut gan vieta ir cut pamirusi, bet izskatās ka ir iepūsti jauni vēji

Man viss ir ļoti vienkārši - cilvēki parasti ir par slinku,lai izrunātu manu pilno vārdu,tāpēc lielākā daļa to saīsina. Tātad - nika- otrā mana vārda puse. Neizceļos ar oriģinalitāti un lietoju šo lietotājvārdu visur. :sweat_smile:

3 Likes

Hmm, biju taisījusi blogu vai ko tādu (vairs neatceros) un man vajadzēja izdomāt kā mani sauks, ienāca prātā šis un tā sevi nodēvēju, jo piesaistīja un patika kā izklausās. Vēlāk gan vairs viņu neizmantoju, jo nekur vairs tā īsti nebija nepieciešams, ja bija, vienkārši izmantoju savu vārdu vai ko līdzīgu, vai arī kādu citu nickname.
Kad reģistrējos šeit, izdomāju lietot tieši šo nickname, jo tas savā ziņā līdzinās man.

2 Likes

vacis jo v- Vladislavs + acis, idk domājot kkādu niku uz burta v ienāca prāta vacis
xafoji ir parasti spēles un tas radas izmantojot https://www.random.org/strings/
xaf ir vienkārši saisinājums no xafoji

2 Likes

Kā arī šī tēma

Sākotnēji biju MehuIzlietne, bet ārzemniekiem no interneta bija problēmas to izrunāt.
Pārgāju uz MoistFace, jo “MOIST” bija mūsu sen senā klana nosaukums vienā aizmirstā spēlē un face uzsitu pa virsu tādēļ ka mīlu savu seju.

3 Likes