Kādu labu mangu lasiet?

Kādu aplikāciju izmanto tagad?

Īpaši daudz mangu nelasu, bet MangaRock pilda savu darbu ļoti labi.
Es tikai nezinu, kas ir tajā bezmaksas versijā, premium versija maksāja pāris eiro, imo ir tā vērts. :smiley: Esmu apmierināts, ka nav tupu reklāmu, mangu klāsts ir pietiekoši liels, varu arī viegli lejupielādēt telefonā.

nah ja vien ta nav isa manga tad vienmer nozaudeju gramatzimes un nezinu kur bedzu lasit

nekadu jo man ir androids …ja velos ko lsit tiesam tiesam loti tad nekas cits neatliek ka izmantot kompi :smiley:

Iet tajās adresēs kā kissmanga, batato,utt nesanāk no telefona?

https://github.com/inorichi/tachiyomi - šeit var nolejuplādēt programmu uz telefona, caur kuru var pieslēgties pāris tām adresēm un tad no tām adresēm nolejuplādēt telefonā mangas.

MAL lists? :disappointed_relieved:

kissmangu telefons labi velk un lasīt arī ir ērti viņā :smiley:

zinu zinu, es pats to parasti jau tieši izmantoju.
Es tik viņai prasu, kāpēc viņa tā nedara ;D bet laikam mans jautājums izskatās ka es pats to vaicāju priekš sevis ;D.

Vai ne? :smiley:

eh sen neesmu vinu izmantojusi jau xD

man ir problemas ar to wifi signalu ik pa laikam tapec paik ja varu aplikaciju dabut kur ielade telefona…ka piemerma watpad aplikacija ir vnk mua prieks manis… akese stastu kuru velies sava bibliotea novelk sava telefona un lasi bez wifi :slight_smile:
hmm apskatisos ka ir ar to …paldies par ieteikumj

mm. tad noprotu ka lmt, tele2 utt internetu Tu telefonā neizmanto ;o

nope meginu ietaupit naudu uz daudzam lietam un si butu viena no tam i quess xD xD

njā. man arī vajadzētu, vai arī vienkāršāk no papildināšanas kartēm un 1.50$ nedēļas interneta pāries uz bezlimita pieslēgumu ;D

Ohhhh… bet šādi var atzīmēt kur tu psliki lasot :3

nah tu doma ka es vienmer atceretos to izdarit xD man labak patik ka aplikacija kur es lasu pati saglaba manu lasisanas progresu :slight_smile:

1 Like

Mmmm… kissmanga arī atzīmēja man šķiet :face_with_raised_eyebrow: jo pat es kura nav reģistrējusies kissmangai zinu pie kurās mangas es paliku jo lasītās nodaļas iekrāsojas savādāk o.o

kissmangai aplikacija ir ???

Mmmmm… neeeezinu :sweat_smile:


(nsfw reizēm, bet tā tipiska shoujo)