Kādu labu mangu lasiet?

:face_with_raised_eyebrow: Kādā veidā…? Tie varoņi praktiski ir čibi.

:rofl: Apskatīju mangu.

1 Like

Vakar biju lielajā jānī rozē un izrādijās, ka tur pārdod mangu! Bet es biju vīlies, kad es sapratu, ka visu esmu redzējis anime veidā

Kāds ir lasījis Hatsune Miku Mix mangu?

Tas lielais Jāņa Rozes stends UniCon tevi neuzvedināja uz šādu domu? :grin: Neesmu sastapis nevienu Jāņa Rozes grāmatnīcu bez komiksiem un mangas.

Es zināju, ka viņu tirgo jānī rozē, tieši tādēļ arī skatījos, bet šis bij pirmais kur ko tādu redzēju


Koledžas vai universitātes (es jau piemirsu ;D) dropouts, neko nedarot uziet vidusskolnieces kas saistītas ar prostitūciju. Vienas pakļautas, otras visu vada. Viņš nezin ko un kā īsti darīt, bet ir doma visu izbeigt un pat iespējams aptraipīt savas rokas ar asinīm.
Esmu tik pie 14 chaptera, nezinu cik daudz psiholoģiskajā ieies un vai būs vai nebūs asins izliešana.

1 Like

mmmmm… tātad ir liela psiholoģija? :3

Pagaidām cik tālu esmu ticis, viņš mokās un nevar izlemt ko darīt, vai viņš ir gatavs riskēt ar visu, jo arī tajā visā tiek iepīti cilvēki no kriminālajām aprindām.

Ja jau tev interesē šie psiholoģiskie stāsti varbūt šis varētu būt kas lasāms tev ;D


Pirms pāris dienām pabeidzu šo lasīt, biju te arī pasen iemetis, arī tāds psiholoģisks.


Varbūt arī šis Tevi varētu interesēt. Bet jābrīdina 18+ , jo nav jau hentai, bet seksuālas tēmas tur ir, and some weird stuff ;s


@Onii_chan Tev laikam psiholoģiskās interesēja, varbūt arī tev šis 2 interesēs.


Bišk interesants info. Tā Tsumi to Batsu: A Falsified Romance manga ir krievu noveles adaptācija :open_mouth: “Crime and Punishment” Fyodor Dostoyevsky.

1 Like

Uzliku bookmarku vajadzēs kādreiz palasīt :smiley: paldies :smiley:

2 Likes
2 Likes

nu OK tad jau laikam Saldus ir lielais iznemums jo labakaja gadijuma ja tu gribi iegadaties tas mangas un komiksus vini ir speciali jasuta :-/ plus daudz kas tur tagad iztrukst …piem…majas stav jau kadu laiku no vina pirkta- Attack on titans pirma nodala …skatijamies tagad otro-nav …jaskatas vai kur citur var dabut :-/

1 Like
1 Like

mm. jauki. Izskatās ka būs tīkams slice of life, tas Neko no Otera no Cion-san :>
p.s. oh, that thicc butt tho :heart_eyes:



Cerams, ka būs pirātiski arī pieejami pārējie chapteri un sējumi, pagaidām tik 1 sējums pirātiski. Bet legāli no viz digitāli tik 1-2 sējumi.

Goddess Creation System


It kā no sākuma izksatās pēc tipiskām mangām, kur varonis nomirst un tad atdzīvojas citā pasaulē un ir op, bet ne šajā gadījumā :3