Kādu labu mangu lasiet?

1 Like

Apraksts runā pats par sevi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 Likes

Beidzot paturpināju pāris mangas lasīt kuras iesāktas jau sen un lūk pēkšņi izrādās ka šī ir beigusies, pēdējais chapters un tas ar viss ir iztulkots pirms kāda mēneša gandrīz. Vairāk nekā gadu ar pusi lasīju xd

Sākās interesanti, aizgāja slimi, tad aizgāja ļoti garlaicīgi, tad atkal ok, bet tad vienkārši pilnīgi pofig kas tur notiek, lasīt izlasīju līdz galam, jo gribējāss zināt kas notiks beigās, bet liels pofigs, jo manga kļuva par kādu stulbu mindfuck, tā it kā mangas autors pats nezin īsti ko tur veidot xd un beigas ir neko nepastāstošas.

Nemaz šo manu īsti neiesaku. Vienalga ja tur daudz action, jo stāsts pilnīgs sviests xd

Bet re, nez kāpēc Viz Media oficiāli izlaidīs fiziskās kopijas šim. Kāpēc? idk ¯_(ツ)_/¯ … bet būs interesanti redzēt manga youtuberus, kuri neko par šo nezin, nopirks iesāks lasīt, liksies interesanti un aizraujošu un tad viss aizies pilnīgā sviestā xd

Nesen sāku lasīt šo mangu. Iesaku tiem, kas vēlas labi pasmieties, nebju tā smējies no mangas ilgu laiku.

Is dis good?

Labi ir parādīdas dažādas attiecības, piem., draudzība, mīlestība. Interesanti ir uzzināt patiesību par to nomirušo meiteni, bet man ļoti nepatīk galvenās varones hopeless love (ja lasīsi sapratīsi par ko es runāju) :smiley: Bet no otras puses viņa jau ir cilvēks kurš īsti nesaprot emocijas :smiley:

Me liked it :smiley:
http://kissmanga.com/Manga/Called-Game

1 Like

Beidzot kādu labu mangu lasi :grin:

Man vienkārši viņš bija ieteikumos un es domāju pamēģināt… principā man ļoti patīk šis varonis :smiley: Pārējās Jojo mangas arī ir tāda tipa? :smiley:

Jā, Rohans ir viens no labākajiem author-self-insert varoņiem, kādus esmu redzējusi :grin:
Sāku lasīt tikai no ceturtās, bet jā, ir līdzīgas, tomēr autors tas pats.

Bet deam… tas characters ir tik labs :smiley: Ir vēl kāda manga kur viņš ir kā galvenais varonis? :smiley:

Kā galvenais nē, bet viņš ir viens no varoņiem (un pirmo reizi parādījās) 4. daļā. Thus spoke Kishibe Rohan kā noris pēc 4. daļas notikumiem.

Ohhhhh… paldies :smiley:

1 Like

This looks interesting.

Pagaidām tik pirmais chapters ir iztulkots, bet ar to pietiek lai ieinteresētu.
Japāņu kareivis, blandās pa Eiropu, lai atrastu sava meistara slepkavu un tiek iesaistīts cīņā pret Spāņiem un gan jau beigās pret vēl kaut ko. Izmanto zobenu, bet par pārsteigumu arī musketi vai kas tā skaitās.

This is cute. @Jua Tev varbūt šī varētu interesēt ;d

Izskatās interesanti, bet nebiju gaidījis plikumus xd cerams ka stāsts aizies kaut cik jēdzīgi un nebūs murgs.

Humoristiska Manhua, bet iespējams ka webkomiks, es īsti nezinu.

1 Like