Kādi žanri patīk visvairāk saistībā ar Anime?

Palika interesanti ,kādi žanri patīk citiem!
Pāšam piesaista tādi žanri ,kā Fantastika, Piedzīvojumi, Romantika, Drāma.

2 Likes

Sci-Fi, Psychological, Dark Fantasy genres.

Tādi vairāk saistoši būtu Supernatural, Mystery, Romance, Drama, Sci-Fi, School, Slice of Life, Psychological.

Sāku ar action, vienai otrai vēl papildus supernatural ar.
Bet laikam ejot laikam pārsvarā action, supernatural, comedy, mecha, romance, slice of life, varbūt vēl kāds kas nenāk prātā.
Ir žanri kurus neinterese pacelt, vismaz pagaidam, sport, music un kādi citi.
Bet fantasy īpaši nepiesaista, bet tas tā vispārīgi. Bet viena otra kas ar iekrit kā isekai ir redzēta.

Faktiski riju visu, kas rijam mazāk vai vairāk. Nav nosliece uz ko konkrētu. Tomēr pēc stihijas patīk kaut kas, kas pietuvināts realitātei vai vismaz saistās ar to.

Personīgi man, ja es sevi sāku robežot, nosacīti, ar žanriem ātri kļūst garlaicīgi, jo kaut diezgan viss vienādi izskatās.

1 Like

Man nav konkrēti žanri, man vairāk patīk animes, kas ir domātas “Eiropas” skatītājiem. Protams, man nav nekādu problēmu skatīties anime ar japāņu kultūru, bet eiropeiskās man iet vairāk pie sirds.

Ar ko es domāju eiropeiskākas? Tādas, kur nav uzspiesta japānas kultūra. Varbūt pat tādas, kuras ir balstītas uz pilnīgi citu pasauli. Piemēram:

  • Monster
  • Code Geass
  • Promised Neverland
  • FMA
  • Hellsing
    Un utt
1 Like

I’m a slut for battle shonen anime :sweat_smile:
Stuff like Naruto, Black Clover, My Hero Academia etc.
Also some Mystery or Dark Fantasy does it too

1 Like

shōnen always <3 man tie romantic and drama turds pārāk cringy liekas. es mēēēēēģināju clannad skatīties - yeah nah.

2 Likes

Man%20Of%20Culture

1 Like

No visa pa mazumiņam. Vismazāk man patīk komēdijas, kaut kā gandrīz nekad nešķiet smieklīgas. Rētāk, kad ir noskaņojums patērēju ikdienišķos un romantiskos seriālus. Drāmai, piedzīvojumiem, fantāzijai, zinātniskai fantastikai esmu gatavs vienmēr.

1 Like

Ir reali 4 anime, kas komedijas zanra ir pieskaitami pie smiekligiem xd Grand Blue, Asogi Asobase, Nichijou, Daily lives of high school boys. Un man vel personiski Shimoneta un Prison School patika, vairs nav nevienas comedy show worth time, so yeah its pretty shitty genre in general. Lidzigi ir ar magical girl anime, reti kurs ir labs, man tikai Madoka galva ielien

Ir it kā labi seriāli, taču mani aizķer tikai daži joki visa seriāla gaitā. Skatīties var, bet es tos nekad neskatos smiešanās pēc.

What about Gintama? Was funny af

1 Like

to long for me to watch

1 Like

Gintamaaaaa :ok_hand::heart::heart_eyes::kissing_heart::blue_heart::black_heart::call_me_hand:

1 Like

Man%20Of%20Culture

Bet for real Gintama ir tik nice :blue_heart:

1 Like

erisabethh ir da best ;DD

1 Like

I believe you mean…

Prince Dragonia

1 Like

hentai

5 Likes

true true