Kā man šo varoni nosaukt?

Team work, girl power :smirk:

1 Like

Nemascara… ups vārdu došanu jau nokavēju, kā jau visu :smiley:

Kāpēc tāds vārds? L:D

Kāpēc ne? :smiley: man patika un savu backstoriju jau galvā izdomāju, bet jau nokavēju

Es uzklausīšu moš man iepatiksies :smiley:

1 Like

Ehhh. :smiley: Tēls pa sevi atgādināja pretrunas pati sevī - pa maz melnāun pa maz baltā, lai nosauktu to par iņ un jaņ veidola tēlu, atkal viss balts, lai tēlam būtu pozitīvā vai vismaz neitrālā noskaņa…Bet tad parādās melnās ķeburīgās figūras uz sejas. Jā, tā viena uz pieres ir ok simbolismam, bet tās pie acu kaktiņiem liekas kā asaras. Asaras = skumjas. Tām, kas ir tuvu degunam un līdzinās trijstūriem - tām es galīgi neredzēju jēgu. Pats tērps likās vairāk sevis aizklājoš ar kapucei līdzīgo lietu uz galvas, garām piedurknēm utt… bet atkal pastoties uz kājām tur ir garās zeķes - ļoti atklājošs elements. Vēdeklis atkal ir speciāls atribūts… kuš laikam nosaka presonalitāti.
Tā Rains izveido tēla profīlu pirms nosaukuma došanas. Tad pats vārds. Tā kā tēls ir dizegan strīdīgs, jo nezinu vai labs vai ļauns utt, bet ir bēdīgs tad apdarināju angļu vārdu - massacre - tikai uzrakstīju to tā, lai nebūtu tieša reference. Tā kā tēls visticamāk būtu pret to tad “ne” priekša. Un tā radās Nemascara :slight_smile: Protams ir arī mascara ir arī skropstu tuša angliski… bet ignorē to faktu :smiley:
Man laikam jābeidz lietas ņemt nopietni. :smiley:

1 Like

paļubom, baltā dāma :smiley:

1 Like

White rebellion Laputa sky phoenix ace with half century of rice savings D. Nya desu

4 Likes

best one there is

1 Like

Damn, so deep. Tev labas analīzes sanak. ME GUSTA

:smiley: paldies… lieta ko patīk darīt.

1 Like

Lady Gaga , vai arī Pugačovas cosplay :smiley::smiley:

3 Likes

=.= ha-ha-ha…

1 Like

Crying bride…

2 Likes

So sad, man…

es nezinu kā nosaukt, bet izskatās nereāli labs!~ ^w^

1 Like

AWW, paldies :heart:

PABEIDZUU, yewey!

5 Likes

Un pie kra varda tad paliki? :smiley:

3 Likes