Mans cosplay progress






Sveiki! Šis ir mans Robertas cosplay progress, procesa bilžu nav daudz, jo šujot nav daudz ko rādīt.
Iesākumam es savācu pēc iespējas vairāk references attēlus un izlēmu, pēc kuriem es taisīšu savu tērpu. Tad rēķinu cik daudz auduma man vajadzēs, cik apmēram man tas viss izmaksās un nopirku visu ko vajag. Piegriezni blūzei ņēmu no līdzīgas second-hand blūzes, kuru izārdīju un sagriezu tā kā man vajadzēja. Svārki pēc piegrieznes veido pilnu apli. Priekšautam piegriezņu nebija, tāpēc uz papīra uzskicēju plānu, pēc kura griezīšu un aprēķināju izmērus. Plecu volānos iešuvu stieplīti, lai tie būtu pufīgāki. Apakšvārkiem mežģīnes pagaidām nāk no Ķīnas.
Es zinu ka Robertai apavi ir ar zemu papēdi ,bet man būs ar augstu - vienkārši tāpēc ka es tā gribu …
Krustiņu arī pati gatavošu, jo darbā man ir tāda iespēja.
Parūka būs cita, garāka. Nevarēju nopirkt piemērtotā krāsā, tādēļ krāsošu pati. Iepriekš ar Alises parūku sanāca liels fail un pagaidām es nevaru saņemties experimentēt ar 150 cm garajiem matiem…
Čemodāns vēl ir tapšanas procesā. Uz doto brīdi aplīmēts no iekšpuses un nokrāsots ārpuses. Vēl jānokrāso metāla detaļas un jāsagatavo uzlīmes. No sākuma gribēju uzlīmes ņemt no interneta, bet tad man radās iedvesma un izdomaju, ka pati sazīmēšu. Dažas jau ir pusgatavas.
Man nebūs pistoles, bet būs MUSKETE. Šim izgatavošanas procesam būs vairāk progresa bildes. Šodien atnāca putuplasta griezējs, tā kā jau jāsāk kaut ko darīt.

Šis ir mans pirmais raksts, ja kaut ko daru nepareizi komentējiem - labošu. Labprāt redzētu kādu no jūsu cosplay progresiem.

Līdz šim esmu sataisījusi Alisi no Alice.Madness returns, Shizuku no HunterXHunter, Liz un Patty no Soul eater, Decim no Death parade, Elizabeti no Seven deadly sins…
To be continued!

11 Likes

Sveika …pagaidām pati neesmu spējīga uzņemt bildes sava cosplaya veidošanai ,jo kamera saplīsa ,bet gan jau kādu dien :3
jautājums ir kur būtu iespēja redzēt pārējos cosplayus…jo kaut ka ir sakritis ,ka esi cosplayojusi manus mīļākos tēlus …gribas redzēt tiem…pašmāju izpildījumu :slight_smile:

Dažas bildes var paskatīties te : https://www.facebook.com/2foxesinthefog/photos_stream?tab=photos_albums
Laikam jāmet slinkums pie malas un jāsaliek vairāk :sweat:

3 Likes

ak tagad es Jūs atceros tie cosplay 0_0 …Tie propi omg nice job done
…prieks ,ka izlēmāt pievienoties mūsu grupai :3
Liels paldies par to I quess :smiley:

Lieliski darbi! Vairākus no Tevis veidotajiem kosplejiem esmu redzējis pasākumos!
Ideja par stieplīti iešūtu plecu volānos ir super!
Vēlu veiksmi arī tālāk, paldies, ka padalījies! :3

1 Like

Priek musketes putuplasta nav visai laba ideja. Jieliek kaut ko smagāku, piemēram, metāla truba, jo Roberta to musketi vicināja uz nebēdu.

cosplay propiem tikai vizuāli jābūt reālistiskiem un neesmu es Roberta, mav man tāda spēka :smiley: Tapšanas procesā nāks klāt apdares materiāli, kas padarīs to smagāku.Nebūs tā ka vējš uzpūtīs un muskete aizlido :slight_smile: Truba būs parastā pvc caurule. Es uzskatu, ka labs prpos ir tāds kas ir izturīgs, portabls un droš apkārtējiem, un metāla truba var radīt problēmas ar pasākuma apsardzi.

2 Likes

Cik es slinka paliku, tagad @Vikonija strādā pie mana Eda from Black Lagoon tērpa, jo man ilgu laiku nav iedvesmas… Paldies, Saule!

nu gadas …man ar pazuda iedvesma ka gatavoju Honey kostimu …pec tam pa galvu un kaklu skreju lai pabeigtu :smiley:
prieks redzet ,ka tev vismaz ir cilveks kas var izlidzet sadas reizes

1 Like

Mans jaunais projekts, gandrīz pabeigts :) Gribu uz 21.02 unicon cafe uzvilkt. Nemaz neceru, ka kāds atpazīs personāžu , es slēpju savu power level :P
Nākotnē plānoju pārtaisī korseti, man nepatīk audums kuru izvēlējos. Tad arī salikšu progresa bildes.

3 Likes

Neteikšu ,ka neatpazīstu esmu to tēlu redzējusi iepriekš tagad tik jāatceras kur…
ATCEREJOS : Dance with devils beigās bija tā meitene …man arī patika viņas kostīms :smiley:
Nice uztaisits …doma ari uztaties 21.??? Zel ka netieku turp :confused:

Jup pareizi uzminēji! Man ļoti, ļoti iepatikās šī kleita. Cerēju uztaisīt tā, lai var uzvilkt ikdienā, bet vēl nemāku tik labi šūt. Visticamāk pārtaisīšu visu tērpu, tikai jāatrod audumi kas man patīk.
21. neuzstāšos, man liekas tur būs daudz cilvēku un maz vietas, ja vēl stresošu par uzstāšanos, tad galīgi nesanāks labi laiku pavadīt

1 Like

Bet, anyway, kafeinīcā būsi? ))

Jā, kopā ar @Kitsune domājam jau uz 14.00 tur būt

1 Like

Ja terps ir labs …pasai bija doma uztaisit to kaut kad bet kads apsteiza mani :smiley: oh well XD
Nu ta man ari ir lieta kas vel jaiemacas :slight_smile: neesi vieniga high five
Ari fakts bet ideja pati par sevi bija laba …izjust ka ir uztaties pirms Unicona…jo [ati tad busu stresa ja musu grupai bus doma uz uzstasanos sogad :smiley:
Nu labi ,lai tev labi izdodas pavadit laiku un nenozelot ka aizbrauci turp :3

#ELFGUTZ

4 Likes

Mans nesenais cosplay progress ir tāds, ka savu iepriekšējo Black Cat from Spiderman tērpu, kuru pirmo reizi vilku Wintercon’14, uzlaboju ar spalvām, kuras pieliku uz rokām, zābakiem un dekoltē, lai doties uz UniconCafe Cosplay pasākumu. Parūkai uz nakti sapinu bizes, lai ir viļņaina, jo pa šo laiku paspēju iztaisnot, viss pārējais palika nemainīgs. Ja kāds redzēja, ceru, ka patika mans cosplay. :smile_cat:

4 Likes

Nu tagad parādīšu savu pirmo, manuprāt, lielisko un laikietilpīgi cosplay crafing procesu.
Here is a Diane from Seven Deadly Sins :heart_eyes:
Iepriekš esmu izmēģinājusi savas iespējas izveidot lielgabarīta āmuru sataisot milzu ledeni, tad sapratu, ka es to varēšu!

Āmurs!
Pamats tika sataisīts no caurules un kartona, kam pa virsu pūtu montāžas putas. Kad tās sacietēja, aptuveni pēc diennakts, izgriezu nepieciešamā formā… citu reizi uzreiz laikam līmētu kādu kasti klāt pamatnei, lai nevajadzētu izmantot tik daudz putu (3 balloni) un kopsummā āmurs iznāktu vieglāks. Uz kāta sapinu pinumu no melnās lentes, tas bija nedaudz čakarīgi, kā arī vajadzēja nogriezt garākas lentītes, jo sapinot tās izrādījās par īsu, taču atstāju kā ir un nepārtaisīju. Tad pašu āmuru aplīmēju ar avīzi, kuru mērceju PVA līmes un nedaudz ūdens maisījumā. Kad viss nožuva, pārklāju ar papiermache. Noslīpēju ar smilšpapīru. Krāsoju vairākos veidos… sākumā izmantoju pūšano akrila krāsu, kad tās aptrūkās, tad sajaucu brūno ar melno akrila krāsu un turpināju krāsota ar otu. Padziļinājumus iekrāsoju tumšākus, bet malas un stūrus ar švammīti nokrāsoju ar bronzas akrila krāsu. Ja kāds nepamanīja Unicon’15, tad manam āmuram arī bija lampiņa (nu ļoti gribēju to pielikt) :laughing:

Tērps!
Izmantoju šo paņēmienu:

Tomēr priekš manis tas nebija pats labākais variants, pie tam iegriezu sev sānā, kad mēģināju noņemt plēvi. :disappointed:

Soma
Nopirku pa lēto divas vienādas ādas jostas, līdzīgas krāsas audumu, kuru apkrāsoju ar to pašu brūno krāsu, kuru izmantoju āmuram. Lai visu salikt kopā, pamatā bija izmantota superlīme, kā arī pie jostām piestiprināju elastīgo lenti, lai varētu somu uzvilkt.

Apavi
Gribēju garos ar šņorēm zābakus, tomēr nevarēju atrast savu izmēru, tāpēc paņēmu jau ienēsātos melnos puszābakus, kurus ar to pašu švammi un bronas akrila krāsu nokrāsoju un piešuvu balto apkaklīti.

Tattoo
Izmantoju melno hennu, jāņem vērā, ka tā turēsies dažas dienas, tāpēc Unicon’15 un NowJapan’15 Diane cosplayoju otrajā dienā. :smile:

Parūka
Pamatā ir parastā pusgarā parūka ar 2 astēm, kuras ir noņemamas.




@unicon’15


@NowJapan’15

Ceru, ka Jums patiks!

5 Likes

Man jau top nākamais tērps, kaut arī Robertai ieroci un čemodānu neesmu pabeigusi…laikam man gribas 2 pēdējās diennaktis pirms cona negulēt :smiley:

3 Likes

Beizot putuplasta gabals sāk izskatīties pēc ieroča. Vēl trūks pāris detaļas ,kuras darbā aizmirsu, un varēšu sākt krāsot.

2 Likes