Kā Jūs atradāt AnimeForums.lv?

Es centijos atrast anime ar latviešu atskaņotājiem bet atradu animeforums.lv.
tādas vot lietas

bij tāds grēciņš, bet tās ir tikai pasakas.

Man WinterConā meitene ar akmeni Jegoru pārdeva AnimeForuma piespraudi :joy:

1 Like

Dažiem ieskaņojumiem forumā kaut kur jāmētājas. Var mēģināt pameklēt:
https://animeforums.lv/search?q=lv%20dub
vai
https://animeforums.lv/search?q=FanDub

Tie jau ir @Julia iniciativas ieskaņojumi :smiley:

Mana iniciatīva tur arī gana iemaisīta.

man kaads draugiem.lv anime domubiedru grupaa pateica (kad izmisigi mekleju domubiedrus un piespamoju saraksti). Meginu atcereties kas tiesi pateica, bet nesanak

2 Likes

Hey! Patiesībā uzināju par tādu forumu pagājušo nyaa festivālu aizbraucot. :smiley: Pat nedomāju, ka ir tāda latviešu komūna izveidot, izdomāju šodien tik pieslēgties. :slight_smile:

3 Likes

Mani piespieda reģistrēties @Brekis2 ! :joy:

2 Likes

Piespiedu reģistrācija forumā gadās biežāk nekā varētu šķist.

Ko lai saka, tev ir laba atmiņa. :D

1 Like

Diezkā šogad tur būs, labrāt piebiedrotos vai pats noorganizētu uz nyaa, tikai problēma tāda, ka es pietiekami labi nevienu te nepazīstu laikam. :smiley: Hmm, telts pilsētiņa arī būs šogad diezg.

Nu nevarēju saņemties agrāk. :smiley:

1 Like

Heh man easy vainiga @Julia

2 Likes

Varētu aizbraukt, ja kompānija savāktos. Tā pat vien baidos nav vērt, šādā gadījumā mūsu pašu UniCon ir labāka izvēle.

Detaļas… lai iepazītu cilvēkus ar kaut ko ir jāsāk.

7 posts were split to a new topic: Pasākumu rīkošana

Okey, sākšu no jauna. :smiley: Hey! Iesaukas neesmu pamanījies dīvainā kārtā iegūt, iespējams vismaz dēļ īsā vārda, tad nu var uzrunāt kā Aivis. :smiley: Studēju par ekonomistu neklātienē( zinu, izklausās šausmīgi garlaicīgi, bet kursa biedri sava veida jautrību uztur patstāvīgi, tusi notiek zvērīgi :D) un strādāju. Pa brīvo laiku pievēršos sportošanai, zvejai, iecienījis izzināt astronomijas jaunumus, ņemties ar mašīnām un kārtīgi iztrakoties, ja nav protams uz to brīdi žēļ nolauzt. :smiley: Tāpat uz vakara pusēm pievēršos animēm. Dievinu animes, kopš pāris gadiem izdomāju noskatīties savu pirmo death note, kas mani arī tā vissvairāk ievilka tajā visā. Visi draugi, kas man ir, visi kategoriski pret gīku kultūru, līdzarto vienmēr patīk kaitināt un pastīties reakciju, kad sāku runāt ko jaunu labu esu noskatijies un cik safanojies esu. :smiley:
Cospley gan neesu vēl ticis, jo kā jau mineju iespējams dēļ tā, ka draugiem/paziņām neiet nekas tāds pie sirds un vienam tas kautkā garlaicīgi būtu, vārdu sakot ceru iepazīt jaunus cilvēkus. :smiley:
Varētu plaši stāstīt vēl un vēl, bet tas jau izskatītos tizli no manas puses, ja grāmatas sāktu rakstīt. XD

2 Likes

Vūps nezināju,ka enter te nozīmē ievietot ziņu arī. XD Domāju - …grāmātas sāktu rakstīt tādā forumā vai pareizāk čatā kā šeit. Sorry, ja par daudz aizrāvos. :smiley:

1 Like

Nekas ka aizraujies :wink:
Prieks ka jaunas asinis kolektīvā!
Parasti taisam atsevišķas tëmas iepazīstoties, bet nekas traks ^ ^ (vnk parasti citi arī grib iepazīties) ^ ^

2 posts were merged into an existing topic: Pasākumu rīkošana

Par laimi Unicon un nyaa nenotiek vienā laikā. :wink: