Pasākumu rīkošana

Kad nākamais meet-up? :D

1 Like

Kad vien vēlies un man nav eksāmena.

Redzees. Shobriid gruuti teikt. Varbuut meeginaasim kaut ko “noriikot” veel vasaraa, veelaakais septembrii.

Yay varēs savākties atkal! :smile:

A kāpēc gan jūs nevēlētos tādu savakšanos tuvakajā laikā sarīkot? Forums ir viens, bet dzīvajā papļāpāt ir pavisam cits, daudz vieglāk komunicāt, var redzēt kā otra persona reaģēs, vai nav aizvainot vai kā, tie smaidiņi dažkārt var pievilt. ;D

Grūti saorganizēties daudziem. Mums te ir studējoši, skolēni un strādājoši, katrs ar savu grafiku

3 Likes

Mums parasti ir vismaz divi vai triis lielaaki “pasaakumi” gadaa. Paareejos riiko katrs individuaali un tad saaicina vai skataas, kas gatavs ierasties. Biezhaak neriikojam, lai paaraak neapniktu viens otram. Veel ir arii skolas/ universtitaates/ darbi. Ne visi vienmeer tiek.

Oi nepamanīju, ka izveidoja arīšo. :smiley:

Uh, kā var apnikt, ja saprot viens otru jau čatojot. Cik skatos šajā komūnā jau visi ir super draudzīgi viens pret otru, nezinu kā varētu apnikt viens otram. :smiley:

Pievakaros cik nu var satikties, tik var saorganizēt, nav pbligāti jābūt daudz, galvenais vismaz 3 vai pat 2 un tā ik pa neilgam laikam .:stuck_out_tongue:

Ne velti pastaavs teiciens - viss ir labs ar meeru.

1 Like

well lucky you :'D

Gan jau :wink: vasara tuvojas gan jau kkad saskriesies unicafe vai kādā meet-up

Bet arī ja reizi pārēdas, tad nākamreiz gribēsies vairak. ;D Tas pats ar satikšanos, jo vairāk ar noteiktajiem cilvēkiem pavadīs laiku, jo biežāk liksies, ka kautkas pietrūkst un tad ahā jauzvana tam un tam cilvēkam, lai nāk papļāpāt. ;D

Liidz briidim, kad viss apniik, un meegini tureeties taalaak no taa visa, lai saglaabtu veselo sapraatu.

1 Like

To tad arī laicīgi jāsarunā, kamēr netiek aizmirsts. ;D

Nu nevaig jau tik negatīvi. :smiley: Tu nekad nezināsi, kamēr nepamēģināsi. ;D

Jau otro gadu te esmu. Tieshaam domaa, ka nezinu?

Mazliet ir jādefinē, kas lāgā ir pasākums. Nezinu, kā citiem liekas, bet manā uztverē tas nav gluži pasākums, kad atnāk pasēdēt 3-4 cilvēki. Pasākumiem ir plāns un mērķis. Dzimšanas dienas un foruma anniversaries ir pasākumi, jo tur sanāk daudz cilvēku, un ir svarīgs iemesls - tāpēc īsti foruma pasākumi nav bieža lieta - katram savs grafiks, tie visi jāsaskaņo, jādabū vieta, vajag naudu.
Meet-up un pasēdēšanas ir salīdzinoši bieži, tās parasti tiek rīkotas pēc individuālas iniciatīvas. Ja plāno doties kaut kur, izveido tēmu, ja cilvēki atsaucas, būs pasēdēšana.

Jūtu, ka personīga sāpe. :smiley:
Bet daudz taisnības tur ir. Pasēdēšanās nav daudz, ko darīt - atnāc, iedzer, parunā, uzspēlē kaut ko, un atkal no jauna. Ja tas tiek darīts ļoti bieži, tas apnīk pietiekami ātri.
Plus, daudzi forumieši ir diezgan introverti, vismaz uz to pusi. Būt vēl nepazīstamu cilvēku barā ir stresaini un nogurdinoši. Mums laiku pa laikam vajag atpūsties arī vienam no otra.[quote=“Aivis_Matvejs, post:17, topic:3150”]
Nu nevaig jau tik negatīvi. :smiley: Tu nekad nezināsi, kamēr nepamēģināsi. ;D
[/quote]

Foruma tēvs zina, cik mēs neizturami varam būt. Tu ar viņu daudz nepastrīdēsies.

2 Likes

Nu, veiksmiigaa kaartaa man tagad ir atbalsts, taa kaa vismaz moraali varu notureeties. Bet Jauno Gadu negrasos atkaartot. Ja vien man pashi neprasiisiet kaut ko pasaakt.