Pasākumu rīkošana

Yep, vien apsverot domu šodien aizejot tos desmit soļus līdz saietam, dabūju panikas lēkmi :D

Sorry, es tiešām nezinu kā jums te viss notiek, tāpēc vēlējos uzzināt kā kārtība te ir.

Tad jau vien pasēdēšu pa forumu un palasīšu kādu laiku. :slight_smile:

Ja Tev gribas tikties ar kādu no šejienes,piemēram,pasēdēt UniCon cafē vai iziet pastaigāt,Tu vari ierakstīt beztēmas stūrītī vai kādā citā tēmā un gan jau,ka kāds atnāks. Pie reizes varbūt gadīsies,ka tieši citam cilvēkam būs brīvs un līdz ar to Tu pavadīdi laiku ar forumiešiem un viens no otra nenogurs,jo visu laiku mainīsies cilvēki.

Ja tu vēlies satikt tautu, tad palūkojies Unicon Cafe tēmā. Mēs tur ejam diezgan bieži.

Tieši tā. Pasaki, kad un kur tu būsi, un tauta tev atbildēs, ja plāno parādīties. Ja salasīsies, congrats, ir pasēdēšana.

1 Like

Ideāli, ņemšu to vērā. :slight_smile:

1 Like

Tieši tajā kafenē tik reizi esu bijis un arī pagājušo vasaru, noteikti būs jaigriežas tad kautkad. :slight_smile:

Kas lietotajiem traucē pašiem rīkot pasākumus?

Neviens jau nesaka, ka ir problēmas. Vienkārši lielus pasākumus bez iemesla nerīko. Kad parādās iemesls, tad jau arī domā par visu pārējo (ja tautai ir vēlme, protams).

1 Like

Iemeslu gan nav grūti izdomāt, galvenais lai fantāzija produktīvi strādātu ;D

Cmon es sheit lielakai dalai apniku looti atri hehe

Nu, uz tevi vismaz var paljauties, ja vajag paliidziibu.

Nu pag ko kad tad esmu tev izpalidzejis ka ta doma

Pietiekami

1 Like

Okay es kka neatceros bet oj

Neteiktu, sesija solās būt par gaļasmašīnu. :D

Labāk veidot jaunas tēmas vai rakstīt Mazie komūnas saieti

Pa lielam mēs tos tikai arī organizējam, atskaitot pāris pasākumus.

Eksistē improvizētie mītiņi un foruma oficiālie mītiņi. Oficiālie mītiņi notiek retāk, tos sasauc foruma komanda un mēs mēģinam sasaukt lielāku cilvēku daudzumu.

1 Like