Mazie komūnas saieti

Tēma mazu spontānu komūnas saietu norunāšanai.

Tie visbiežāk notiek kādā no Rīgas kafejnīcām/bāriem kā UniCon Cafe vai Gamestation. Lielāku saietu organizēšanai lūgums lietot #info:saieti kategoriju.

Lai labi rakstās!
@Menestrels

Straadaaju un beidzot esmu nokljuvis situaacijaa, kad kabatu spiezh. :slight_smile:

Bet vari paciemoties pie manis darbaa. :smiley:

2 Likes

Origo elektrisko preču veikals, ja? Ienākšu ^^

1 Like

GC EURONICS, PRIECĪGS RALF?

EDIT: Also, es padomāšu par to, bet tas fakts, ka Just Dance tagad ir pieejams tikai trešdienās mani baigi apbēdina…

2 Likes

Ne viens, ne otrs pareizi nemaak. xD

Galerija Centrs - Euronics

ok, dod ziņu kad izdomāsi (cik atceros mans nr Tev ir)

naa nebūšu rīgā lidz kadiem 19 plus rit naktsmaiņa.

labprat piekaptu bet domaju ka lidz aptuveni 18:00 guleshu piedod :slight_smile:

nus…ja neviens netiks, būs man lielā iespēja ar kādu iepazīties unicon cafe un pārvilkt uz šejieni ^^

2 Likes

hmmm pat nezinu :smiling_imp:

Es iespējams (lvēl nezinu 100%), ka būšu ap trijiem tur ar vienu draudzeni, kura gribēja, lai iepazīstinu viņu ar UniconCafe :smiley:

1 Like

Sauksim lietas iistajos vaardos - grib lai iepaziistini ar preteejo dzimumu. :smiley:

4 Likes

Nu viņas gadījumā, laikam pretējais nav obligāts… bet tas tā… ;D drīzāk jau, lai ar krāsainiem dzērieniem un grib saprast, kas ir tā vieta par ko tik ļoti fanoju.

2 Likes

Detaljas. :smiley:

2 Likes

Hm… Jā, tajā laika sprīdī būšu brīvs. Dod ziņu kādu brīdi pirms, kad man ķert ceļavēju uz centru.

Viens otram netraucē. :smiley: Dažs pat varētu apgalvot, ka otrais tikai palīdz pirmajam.

1 Like

Forsi! Apmainamies ar nr lai varetu viena otru atrast. Es tulit Tev aizrakstisu

Oskar- hmm?

Daniel- sarunats, uzzvanisu Tev kad busu centraa

Vari pat agrāk. Es ātrāk pa 40 min. līdz centram netikšu.

Ok =] …noteikti pirmo jengu spelesim! Es jau nevaru sagaidiit

Neesmu nekad bijis unicon cafe