Kā Jūs atradāt AnimeForums.lv?

Es ar biju ievērojis, ka biji ierakstījis, tieši ap to laiku arī biju iedomājies uzrakstīt par forumu kaut ko, bet jau biji apdzinis :smiley:

Tur bija vēlviena tēma, par skype čatu, kurā bija diezgan tautas, bet tas jau 2 gadus atpakaļ. Nezinu vai tur kāds vēl dzīvs ir. Neviens šeit nav no turienes so yeah.

Grūti pateikt vai kāds no tās grupas ir arī šeit. Nav dzirdēts vismaz

Skaidrs, kāpēc tā grupa ir mirusi :smiley:

Viņa jau tā bija gadu ilga (pats tur biju pāris mēnešus)…un sadalījusies vairākas apakšgrupās :smiley: Bet tur arī par gaming runāja daudz…īpaši LoL.

Tā MAL grupa jau gadus 3+ nīkuļo ar dažiem ierakstiem uz jaunu anime sezonu sākumiem un svētku dienām. Tagad pat tik daudz nespēj izspiest.

Atgādinu, ka forumā ir citi topic… Piemēram, čats, shotbox… =_=" Ķipa… :smile_cat:

Vienkārši atradu googlē… Meklēju Hentai, pirmais rezultāts bija animeforums… Dīvaini ne? Ok Jokoju, vnk skatījos vai Latvieši nav izdomājuši uztaisīt šādu forumu. Tas gan bija kad vecais forums vēl bija :slight_smile:

3 Likes

es vienkārši uzrakstīju animeforums.lv un wola. :smiley:

4 Likes

vispār jau… es ielaikoju random bildi no ‘animeforums’ @ facebook, un forums uzaicināja mani sekot :sunglasses:

5 Likes

Laipni lugta! :3:

:heart_eyes: plds ^^

https://cdn.meme.am/instances/500x/50421672.jpg
Esi sveika :3

5 Likes

iiiu… whale cum…

4 Likes

Es to neatradu… forums atrada mani…
Es sāku to ignorēt FB vairākas dienas
Tad es ignorēju to Draugos
Un beidzot mani tas sāka stalkot ari skaipā un ēpastā…

@zanmon nelikās mierā nedēļu

7 Likes

Par forumu pamanīju draugiemlv anime domubiedru grupās jau sen. Neinteresēja. Noignorēju.

Bet pirms pāris dienām Countr-Strike forumā/komūnā, kurā es uzturos, parādījās Divi-Viens. Bišk runājot par animēm, viņš ko pieminēja par AF. Prasīju kas tas, šis saka animeforums. Tad nu nezin kāpēc ieinteresēja. Paskatījos un tad piereģistrējos šeit. Hello.

6 Likes

Māte Gogole man kā vienu no piedāvājumiem izmeta animeforums.lv. Gribēju redzēt, vai tāds tiešām eksistē. Kā izrādījās, eksistē. Piereģistrējos, jo pēdējais laiks man saiet ar sava trakuma cilvēkiem.

google meklēju, vai latvijā vispār kāds ar kko tādu nodarbojās :smiley: izmetas facebook lapa. Nu un velāk arī pats forums. :slight_smile:

Tas notika sen sen atpakaļ, esot zem kārtējā tripa, dancojot ar bungām apkārt ugunskuram, esot kailam pusmēnesī, gari man pateica kurp man doties. Tā nu devos pāri trejdeviņiem kalniem un upēm cauri Šīrai un Sarumana zemēm līdz vulkāna peklei… tfu… apmaldījos, izsaucu taksi un aizbraucu līdz mafijas kvartālam ar nosaukumu draugiem.lv, kur zinoši cilvēki pasacīja, kur tad meklēt “undegraund” sabiedrību dēvēta par animeforums.lv.