Kā Jūs atradāt AnimeForums.lv?

Nyaa… Atceros savu dzērumā randomā izveidotu reklamas kampaņu afterparty.

3 Likes

Man liekas ka visi no Animeforuma kuri bija Nyaaa to labi atceras

Pirmaa dzirdeeshana.

Izlaboju :smiley:

Cik atceros uzzināju daudzmaz sākumā no tā bariņa, kur bij tā simpātiskā meitene ar vēl pāris čaļiem, kas apmetās turpat netālu no afterparty tajā mājā.

gan jau
@Kitsune-chan @Mrspambox3 @Shinigami @Menestrels

Es forumu atradu meklējot google jo zināju ka jau pastāv no @LOKOS un pievienojos jo es jutos vientuļš savā dzimšanas dienā pirms gada un es domāju ka varbūt tas man uzlabos velmi dzīvot!

Un tad tu sastapi mani. :smiley:

1 Like

Varētu būt, pēc tiem nikiem grūti vadīties. :smiley:

Un drošivien viņi mani arī neatceros, jo toreiz vēl biju nenormāli pārsauļojies pēc jāņiem. XD

Tu bija tas čalis ar kuru mēs braucām kopā uz afterparty?

Tu vari izstalkot viņu profilā pēc Like Pašbildīšu stiķī kā viņi izskatās, es tā mēdzu darīt kad tiko pievienojos

1 Like

Tieši tā. Vispār pie mājas, ko iedevāt uzpīpēt nonesa nepajokam un gandrīz visu atlikušo vakaru nevarēju pateikt ne pusplēsta vārda, pirmo reiz nepavilku. :smiley: Kautnu būtu bijis gudrāks uz to brīdi un pieturētos pie alkohola. ;D

O jā, nu es atceros tos prikolīgos dāmas un kungus :smiley:

1 Like

Es atceros, BET bija tumśs un tu tad sanak sedeji ar muguru pret ugunskuru tpc seju īsti labi nesazīmēju :smile:

Taisnība. Būtu labak tiešām pie alko pieturejies :smiley: Tu vel stastiji cik sapipejies esi :smiley:

Gadījumā galvenais kurītājs, kurš bija paķēris līdzi to mantu nepalika mājiņā? :smiley: Un vispār es grozījos, lai sasildītu katru sānu. Ja pa dienu bija neizturams karstums, tad vakarā tāds drusku par vēsu palikās plānajās drēbēs. :smiley:
A kopumā vakars patika? :slight_smile:

Nebija ne vainas. Mēs ar @Menestrels diezgan laicīgi aizgājām (lkm ap 2iem?)
Bija jau interesanti, bet iepriekš-iepriekšējā nakts vispār nebija gulēta Jāņu dēļ, tpc uzmācās nogurums.

Vismaz noturējāties līdz diviem. :slight_smile: Es pēc partija ejot uz hosteli sapratu, ka es galīgi nezinu to pilsētu un maldijos līdz rītam kamēr nokļuvu galamērķī, paguļot vien tik kautkur 2 stundas, jo izrādās autobuss no rīta brauc uz pasākumu atpakaļ. :smiley: Ārprāts cik tas jautri. :smiley: Nu nekas, šogad jau arī braucat vaine?

Nesanāks. Vismaz man Ir citi plāni kur savu dzimšanas dienu svinēt :smiley:

Oho, tad notrāpīšu to laiku, ienākšu forumā un vismaz apsveikšu tevi šoreiz. :smiley: Žēl, ka nebūsi. Tad tik priecīgu svinēšanu un traku baļļuku novēlu ;D, lai neaizmirstamas atmiņas. :wink: