Kā izskatītos tava ideālā dzīves vieta?

Aizdomājos par vietu kur šajos izolācijas laikos mums nākas pavadīt vairāk laika. Varbūt pat kāds ir pārvākšanās procesā vai plāno pārvākties.

Kāda būtu tava ideālā, reālistiskā dzīves vieta? “Reālistiskā”, jo tas nebūs sportiski, ja sāksim saukt muižas pasaules dārgākajās vietās.

Es pats šajā konkrētajā dzīves brīdī skatītos uz kaut ko Rīgas Centrā, ar augstiem griestiem un ideāli, ja klusākā nostūrī. Varbūt ne budžeta jaunajā projektā Nezinu kā tādā ir, nekad neesmu dzīvojis.
Klasisks latvieša gājiens laikam būtu doties uz svešām zemēm, taču pandēmijas laikā kaut kā tā ceļošana vēlme nav tik izteikta. :D

1 Like

Ķengā, 40+ kvadrātmetri jeb 2 istabene, klusā nostūrī jeb ne pie ceļa ar daudz mašīnām, prioritātes mājā un dizainā dzīvokļa nav, bet vecākām mājām vairāk uzticos tomēr, pēc fakta labāk taisītas un izturīgākas liekas, dizainu/remontu dzīvoklī man easy pārveidot, ja kkas nepatiks. Tas ir mans plāns uz nākotni, ja nedošos ārzemēs, tur es nezn ko gribētu.

Kurš tavuprāt ir labais vecais projekts? Pieņemu ne Lietuviešu paneļu māju projekti. :D

Visticamāk viņš domāja pirmskara laika ēkas.


Tip tāda tipa mājas

1 Like

Pirmskara ēkas Ķengaragā? Tas tak ir tipveida māju rajons.

4-istabu dzīvoklis, ~100m2, lai pietiek vieta divām darba istabām, viesistabai un guļamistabai. Virtuves niša, kas ir neatdalīta no viesistabas. Divas tualetes, viena vannas istaba. Balkons un garderobe nav obligāti.

Labi iekārtota darbnīca kaut kur pierīgā/Carnikavā. Māja laikam jau arī, bet tur daudz laika nepavadītu

1 Like

91af7ccd36adca650644237f16c27389
Vienmēr esmu sapņojusi par šāda dizaina māju. Maziņa, bez mājas sienām, kuras katru 10to gadu jāparkrāso.
Ar balkona tipa otro stāvu.
Plašs, ar daudz logiem ,:heart:

6 Likes

Mana vaina, sajaucos ar Maskavas forštati.


Uzreiz prātā ienāca šī māja Saulkrastos, agrāk bija brūna, tā-kā gatavo garas kāpnes! Ārpuse gan būs jākrāso.

2 Likes

centrs akmens/kiegela maja +optika sapratu ka bez vinas neka
Vannas istaba lai salien 2m vana +velasmasina u.t.t,tolete atseviski
Virtuve same lai salien visa tehnika plus galds.
Istaba divas, viena gulama (gulta+skapis) otra noliktava :smiley:
Ja bisku lauj sapnot tad Duplex dzīvokļi ar izeju uz balkonu.

Dupleks dzīvokļi? Eksistē kaut kas tāds? Vai arī tu domāji dupleks māju?

Ja ar duplex domā divstāvu, tad sen jau eksistē.

Tādi pats pa sevi eksistē, taču neesmu manījis, ka kāds tos dēvētu par dupleksiem.

Dupleks dzīvoklis izklausās pēc dzīvokļa, kas sadalīts divās daļās to nesaskaņojot ar būvvaldi un juridiski tas vēl projām ir viens dzīvoklis. :D

vairak temeju uz diviem jeb vienu ar puss stavu precizak staviema ar izeju uz jumtu :slight_smile:

ja sapno,kaut ko lidzigu bet mazaku gan jau 6 istabas bisku daudz :smiley:

:heart:

4 Likes

par telpām īpaši nedomāju, galvenais lai ir vanna un lieli logi ar žalūzijām :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Man ideālā vieta būtu manas esošās mājas un visa apkaime, tikai izremeontēta un savesta kārtībā pilnīgi, kas nekad nenotiks :D

tik neaizmirst tās aizvērt :smirk:

Man tas pats!! Bet brīnumainā vai ne tik brīnumainā kārtā, kopš te ievācos, 2 gadu laikā manā apkaimē nenormāli ātri sāka atjaunot ēkas, būvēt jaunas un pie reizes pazūd visi piemēslotie, tukšie laukumi un stūri :slight_smile:

Jēēēziņ, kā kāds manas domas un neglītās skices būtu pārvērsis par smuku realitāti. Nu precīz’ par šitādu vēl 3 gadi atpakaļ sapņoju. Tagad jau patīk, kur dzīvoju, bet šitais būtu the ultimate sapnis :smiley:

5 Likes