Jaunās OW mapes un jaunie OW skini

Zenyatas orbs izskatās tik labi .:smirk:

Man šis budists tagad atgādina melno zirnekļcilvēku xDD

1 Like

Vai tu domā Venomu?

1 Like

Neatceros viņa nosaukumu xD Sen neesmu dzirdējis to vārdu

1 Like

īstenībā ja kaut kur pēkšņi izskries tāds Reaper vai Zenyata tur pats nobīsies un aizskriesi. Par reaper stabili… Blizz ko - OW piešķirt psiholoģisko elementu?

1 Like

Vne, neaizmirsti vēl par baiso Hanzo skinu :smiley:

Blizz… Kur tad ir cute kawaii meitenes?

Ai ai ai, ja jau bildi atradi tad varēji apskatīties viņa vārdu, viens no labākajiem varoņiem Marvel


mana meita :clap::clap::clap::clap:

1 Like

Viņa izskatās tik nereāli KAWAII!!! OWam vajag vairāk šādu anime meiteņu!! Paskataties uz tām mīļajām austiņām un gotisko stilu! Jeffs ir pacenties! Nav brīnums, ka viņu atstāja uz pašām beigām kā desertu!! :smiley:

1 Like

Interesanti ir tas, ka jaunajiem legend skiliem principā ir pamatojums kurš balstās uz etniskās piederības kultūras pamatni. Diezin kā viņi šo apskaidros - interesanti zināt.

2 Likes

Vai to vajag apskaidrot? Tie ir skini, kas kā arī tu teici atbilst viņu dzimtenes kultūrai. Tas jau ir milzīgs paskaidrojums. Ja piemēram nāktos apskaidrot citus legendary skinus, kā piemēram D.vas B.va, tad nekādu skaidrojumu arī nedabūsi. Ar katru reizi Blizz padara OW daudz labāku un ar dziļāku stāsta būtību

1 Like

Tur jau tā sāls, pašlaik jaunajiem skiniem ir savs backstory, kāpēc viņi tādi ir un ko nozīmē. Hanzo skins balstās uz kabuki tēatra tradīcijām. Dj - kapuero cīņas māksla. Nu phara protams ēģiptiešu izcelsmes attiecīgi skins tāds. Tīri interesanti zināt, kas šim skinam kalpojis kā background.

Noteikti mūsdienu korejiešu popkultūra, kas tiek aizgūta no Japānas. Izskatās, ka OW vajag vairāk par vienu anime varoni. Tā nu izveidosies OW anime Genji un D.va ships

Woah, nezināju :open_mouth:

Viņš man vairāk atgādina senos Maijus. Bet par kapoeiru nebiju aizdomājies.

Fārai man šķiet, ka doma ir tāda, ka viņa ir izteikts patriotisms pret savu valsti un tās kultūru?

Tikko pārskatījos OW ig postus ar jaunajiem skiniem un man tapa skaidrs no kurienes tev radās domas par kabuki un kapoeiru

Tā taču bija deja, kas tikai izskatījās pēc cīņas :thinking:

Otrasak cina ar dejas elementiem… taka viens, vels tas pats vien ir.

1 Like

D.vas Mekai pat ir aste!!

1 Like

Hehe , nezini cikos izlaiž update?

Parasti, pēc mūsu laika, tas notiek ap vakaru. Visticamāk ap to laiku, kādā līdz šim lika postus IG.

1 Like