Jaunās OW mapes un jaunie OW skini

Man ja godīgi jaunie skini ne silts ne augsts - kā vienmēr labi nostrādāti. Izņemot Moira… Karte, gan izskatās interesanta - protams Blizz faniem jo īpaši.

Savukārt - teorijā, pavasarī iespējams vajadzētu būt konkrētākām ziņām par jauno varoni. Un teorijā vajadzētu sekot arī jaunam Uprising eventam.

Izskatās, ka tur ir ļoti liels daudzums dažādu telpu kur ir maz vietas :smirk: Perfektas vietas priekš žurkulēna vai Meijas :D

No otras puses karte izskatās diezgan pārredzama gan priekš snaiperiem gan mušām

Nu tad izskatās, ka mape šoreiz ir labi izstrādāta un būs interesanta, jo katrs varonis varēs izmantot savu stipro pusi

Nop, neesmu nopircis, not my game.

Melojot man tu melo pats sev. Tu gribi to spēli spēlēt. Tu gribi nopirkt OW.

Man ir nauda kur likt, plus man ir citas lietas darāmas. Soo maybe someday.

1 Like

Neavaru sagaidīt jauno D.vas skinu! Šodien mēs uzzināsim nākamā varoņa skinu!! Cerams, ka tā būs D.va!!

2 Likes

Šodien OW mums atklāja dažus no jaunajiem emotiem. Man šķiet, ka to ir ļoti forši un sen gaidīti, jo jauni emoti netiek pievienoti tik bieži un daudz kā jauni skini. Tas emote ar Sombru liek domāt, ka viņa ir tā, kas kontrolē Rīperu un praktiski arī visu Talonu

1 Like

Ko jūs sagaidāt no šodienas jaunumiem?

Šodien varētu būt jaunie highlight intros. Vismaz man tā šķiet

1 Like

Šodien OW mums atklāja jauno Lucio legendary skinu, kas šoreiz atbilst viņa Brazīliešu saknēm. Skins izskatās, ka ļoti iepriecina meitenes un ir būs kā motivācija viņām spēlēt Lucio nevis ierasto Mērsiju, jo… Meitenēm patīk šāda veida OW varoņi :D Turpinam gaidīt jauno D.vas skinu

1 Like


mana sieva??? es gaidu @ blizz es gaidu

1 Like

Neatstāj Lucio novārtā! Paskaties, kāds viņam skins :smiley: Fāru atstāj manā ziņā :smiley:

es pēkšņi nemāku lasīt?

1 Like

Nesapratu? :thinking:

1 Like

Nezinu, vai šodien arī mums kko atklās, jo šodien taču ir brīvdiena :thinking:

1 Like

Šodien, 2 naktī pēc mūsu laika, OW atklāja mums nākamo legendary skinu un tas ir jaunais Hanzo skins. Tā pat kā visi pārējie jaunie skini tas izskatās episki! Ar katru reizi OW skini paliek ar vien labāki un labāki! Šoreiz skins ir tādās krāsās un tematikā, kā Hanzo brāļa Genji Dēmona skins. Shimada brāļi tagad palika vēl tuvāki un, būtu tik ļoti forši, ja kādreiz manā komandā būs abi brāļi ar šādiem skiniem vai arī vismaz pretinieku komandā! :D @Kadiljaks varbūt nopirksim šādus skinus? Izskatīsimies forši… Tas nekas, ka nejēdzam spēlēt kā Shimada brāļi xDDD

1 Like

Nu gluži kā no tavas iepriekš publicētās bildes… viss piepildās.

Pavisam nesen OW izlaida arī video ar jaunajiem episkajiem skiniem, kas izskatās… patiesi episki!! Piemēram Rīpera un budista skins ir kkas pavisam jauns!

3 Likes