Jaunās OW mapes un jaunie OW skini

Tātad izveidoju topiku , lai mēs varētu diskutēt par jaunākajiem OW eventiem , mapēm , skiniem .

Cik zināms 23 Janvārī , proti nākoš otrdien iznāk jaunā Blizzard mape un jaunākie skini , manuprāt skini ir vienkārši amazing , pati karte tik krāsaina un interesanta , es jūtu ka būs jautri .

Kādas ir jūsu sajūtas ?
Kādus skinus jūs jau sen gaidijāt?

Šeit arī sīkāka info par Blizzardworld ;

https://youtu.be/PnvxZ-GIBJ0

1 Like

Yay! Beidzot D.vai būs jauns skins!! Jākrāj nauda :smiley: Pat nezinu, ko no visa šī sagaidīt, ar kko tādu sastapšos pirmo reizi :smiley:

1 Like

Hehe , krāj krāj , vinai jau bus epic vai ne?

Ir jābūt legendary, jo skins ir pavisam jauns un izskatās, ka izskatīsies kā gotiskas kaķmeitenes kosplejs :smiley:

1 Like

Bet pagajuso gad jau bija vinai legendary skins no Year of the Roaster

Šis nenāks kopā ar Jaunā gada eventu, bet tiks vienkārši ielikt iekšā OWā

1 Like

Aaa coool :joy::joy: gaidu tad es arī pikšu , man ir 2k , bet kam pirkšu skinu nevaru izlemt

Domāju, ka vēl widowas skins būtu labs

1 Like

Pagaidām manu uzmanību laupa arī Roadhoga skins :smiley:

Roadhogam gan ir tāds brutāls skins :smiley:

Tas gan , bet man patīk :smiley:

Tie ir tie skini pēc profesionālajiem spēlētājiem - līdzīgi kā lolā?

1 Like

Ko tu ar to domā?

Es skatījos jaunās esports ziņas un tur pieminēja, ka vairākām profesionālajām ow esports komandām būs savi charachter skini, kuri praktiski būs tikai pārkrāsoti tās komandas toņos. Viņi neteica vai tur būs kaut kas more special, un man arī par ow bija tā puslīdz vienalga.

Tie skini jau ir pieejami un vienu varēja dabūt for free, bet ja gribi vēl, tad jau jāpērk. Šoreiz tiek runāts par pavisam jauniem skiniem, kas nāks kopā līdz ar jauno OW mapi un sprejiem

1 Like

Cool beans, okke.

1 Like

Vai arī OW spēlē?

Kā jums šāds jaunais Fāras skins? Man šķiet, ka viņai tādu sen vajadzēja. Viņa tik labi izskatās :open_mouth:

2 Likes

Jap , viņa tagad būs Temple Of Anubis Quenn

Vadoties pēc ļoti uzticama avota no IG čata, tika secināts, ka visi jauno spreju skini ir Legendary skini un tie visi jaunie arī būs Legendary. Tātad te var redzēt vēl 4 jaunus skinus, kas netika iekļauti OW Blizzard world video. Tātad, sāksim ar pirmo. Čali japāņu salmu cepurē (es nezinu tās nosaukumu :sweat_smile:) Izskatās ļoti labi un oriģināli un man šķiet, ka tas arī atgādina viņa brāļa Genji demona skinu. Tāpēc, pēc šī apdeita, Shimada brāļi paliks vēl tuvāki. Tālāk iet Lucio. Par viņu man nav daudz ko teikt. Man šķiet, ka tas atgādina Orisas radītāju - Efiju, ja tā ir, tad tas var savaldzināt daļu OW spēlētāju, kas grib Efiju kā nākamo varoni. Un tālāk iet D.VA!!! BEIDZOT D.VAI IR JAUNS SKINS!! PASKATATIES TIK!! VIŅA BŪS CUTE GOTISKAS KAĶMEITENES KOSPLEJERE!! Oficiāli paziņoju, ka šo skinu es pirkšu uzreiz… ātri un brutāli uzreiz. Šis skins būs mans un D.va arī :smiley: Fāras skins mani izbrīnīja, jo kāpēc gan tāda skina nebija jau agrāk. Skins ļoti atbilst viņas dzimtenei un Anubisa tempļa mapei. Varbūt, ka pat šāda skina krāsa viņai ļaus nedaudz arī maskēties izplūstot uz kopējā fona. Šis skins man patiesi patīk un nedaudz arī atgādina Keitiju Periju no viņas dziesmas video Dark Horse

image

1 Like