Japāņu / Āzijas mūzikas karaoke vakars? Kā jūs domājat?

Ņemot vērā:

Man nepatīk nodarboties ar organizāciju
Ļoti lēni runāju latviski, bet brīvi - angļu un krievu (neesmu okupants, pls don’t beat me)
Slikti padodas socializēšanās
Patīk klausīties, kā dzied citi cilvēki
Diezgan labs dziedātājs un daudz zinu par anime.

Cik laba / slikta ideja ir organizēt vakaru, kurā cilvēki dzied āzijas mūziku (neizslēdzot k-pop) / tās kaverversijas? Vai kāds būtu atnācis?

1 Like

Man patīk karaoke un dziedāt līdzi dziesmām :grinning: bet es neprotu tajās valodās, mana dziedāšana sanāktu kā kāda murmināšanas ķip ņaudēšanas veidā :sweat_smile:

4 Likes

Principā tas pats.

1 Like

Man ir situācijas, kad kādai dziesmai dziedu līdzi un draugs tik mīļi saka, ka es tik jauki ņaudu :sweat_smile:

Man gan parasti nākas skarbākas frāses dxirdēt XD

Bet nu ja pasākuma mērķis nav dziedāt labi, bet padarīt sevi pa ākstiem kāpēc gan ne. Rumbling vai one reason varētu izbliezt no sevi

1 Like

Nu, ja godīgi, es priecātos, ja cilvēki tur dziedātu ± pieņemami(
Bet vienalga, šeit gandrīz nav atbildes, tāpēc domaju ka ideja ir nerentabla.

Vienīgais no Japan, ko kaut cik varētu ir Sailor Moon opening, vai no Death note :rofl:

eu eu, es manuprāt Rumbling varētu pieņemi nobliezt, gan smago growlus, gan dziesmas daļas

1 Like

Well, ja es kādreiz atradīšu vismaz 6-7 cilvēkus, kas vēlas to darīt, šeit arī uzrakstīšu.

ir ari dziesmas no Yakuza xd

1 Like

Atzīšos, ka es diži nevienai dziesmai neesmu iegaumējis vārdus tik tālu lai to dziedātu. :D

Jāmācās Fear And Loathing In Las Vegas

Tam ir domāti alkoholiskie dzērieni, kas atsvaidzina atmiņu, pie pareizā daudzuma no zemapziņas izvilksi Anime ED/OP :D

1 Like

Personīgi es esmu pret alkoholu, īpaši šādos daudzumos >>

Sasageyo, sasageyo, šinzo vo sasa- atrauga- geyo XD

Ja tas tā strādā, es pats būžu pārsteigts. :D

1 Like

Neesmu skatījies, izklausās labi, meklēju Karaoke netā ko var atrast :D

Tagad zinu ko darīšu brīvdienās