Labākie ievada klipi (Anime Opening)

Tikai tie labākie un mums iemīļotākie ievada klipi. ;)





:fearful: YouTube aizvien švakāk paliek ar klipiem. Es kādus 3 nevarēju dabūt rokā. Teiksim Shigatsu Wa Kimi no Uso nav normāla OP tikai OST.

2 Likes
1 Like

pls

Vienmēr būs mans mīļākais opening.

Pirmais ever openings, kas man patika japāņu valodā.

Man daudzi ievadu klipi patīk :D Bet nu te pagaidām ielikšu pāris tik.


Šis jau kādu laiku ir tik tiešām mans top top openings, patīk pilnā versija protams. Arī akustiskā versija,kura bija TG 2 sez. pēdējā sērijā un kura ļoti iepatikās tik diemžēl vēl neesmu ieradzijis clean versiju






Pēdējā uz tādu mierīgāku :)

1 Like

<3

1 Like

No mana topa nekad neizies Death Note un SAO openingi, lai SAO nesāk krist uz nerviem, ievietošu tikai Death Note openingu. :D

Ja godīgi, Bleacham vispār ir labi openingi un endingi ;D

Tas tāpēc, ka tas ir shounen, tie jau parasti cenšas lielākai publikai izpatikt ar tādām visādām lietām

Parazīta OP man arī vienmēr ir paticis. Dziesma brīžiem nav tik forša kā gribētos, bet kadri gan ir labi. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 Likes

Pagaidām vienīgais OP šajā sezonā, kurš man kaut cik patīk.

2 Likes

Gangstas OP ir daudz labāks :smiley:

2 Likes

Gangsta tur galīgi nekā nav.

Pat šis ir stipri jēdzīgās OP.

Man vienkārši patīk kaut kas nedaudz smagāks/interesantāks(nezinu kā paskaidrot) dziesmas ziņā nevis takā visi OP, kurus jūs no šīs sezonas esat ielikuši, izņemot overlord, bet nu tas op man ar nepatīk :smiley: Man op labs vai slikts nosaka dziesma nevis video

Bet… Bet… Video taču arī ir daļa no openinga, nedrīkst tā vienkārši vērtēt pēc dziesmas. :confused:

Video ir protams arī, bet mani vairāk tik ietekmē dziesma, video tā mazāk.

1 Like

Šis seriāls daudziem paslīdēja zem deguna. Tā pati studija kura veidoja “Terora rezonansi”.

Čalim nevajadzēja dot solo gabalu, bet pārējais vienkārši super. :raised_hands:

manu prat sitie ir labakie op

Tagad es pie saviem favorītu openingiem pavisam noteikti ielieku Rainbow OP

Ja klausaties tad sākumu klusāku uzlieciet ;)