Inktober 2017 izaicinājums

ta mums pamatskola vienmer zimesenas skolotja teica ta nu so tagad pati lietoju ikdiena :smiley: :smiley:

Pēc pāris feileriem kaut kas jēdzīgs sacepās
https://www.instagram.com/p/BZ0ntmGHLuy/?taken-by=edmtro

mēģināju izglābt vienu
fdgdsfgfdgb
fgfdgdfrg

@Enemijs Paldies. Es neko nenozīmēju, bet dažreiz apskatos fotogrāfijas ar pozām lai ir pēc kā vadīties.

8 Likes

Man vienkārši patīk zīmējumi ar švīkam >.<
Tas it kā piedot sava veida šarmu manās acīs kā pēdējie zīmējumi no @EdmTro un @Salody :3
Vienkāršāk sakot man skices vienmēr ir patikušas vairāk nekā orģināldarbi :smiley: (protams ar izņēmumiem) :smiley:

aha saprotu jo ir man ari ta gadijies ka skice vnk zeibis bet tu nem un izkraso un vispar pec tam nozelo ka to izdariji xD

1 Like

Galvenais iemesls, kāpēc nekrāsoju savus zīmējumus. Nu un arī tas, ka nemāku… :smiley:

2 Likes

:sunglasses: :gun:


P.S.
Pildspalvai tinte beidzās…

5 Likes

Dažiem mangu veidotājiem citreiz ir izlaistas grāmatas, kurās ir viņu zīmēti darbi, skices un pabeigtas bildes utt.
Man laikam tie tavi zīmējumi tik dikti patīk, ka liekas, ka tiem vajadzētu būt tādā pašā grāmatā :smiley:

22 Likes, 1 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 05. Prince Edge
.
#inktober2017 #drawing #pen #marker”

@Enemijs Nu paldies, mega kompliments

8 Likes

Varbūt mums vajadzēja savu Inktober tēmu. Varbūt pa visiem kopā 31 zīmējumu salasītu :smiley:

3 Likes

#penciktober #pencober #notinktober


Kim Jong Uhhh

3 Likes
15 Likes, 1 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 06”
6 Likes

Šķiet foršs, bet rodas sajūta, ka kaut kā trūkst, ka kaut kas nav tā…
Es, saprotams, ne tuvu tik labi neuzzīmētu, but the feeling bro…

Varbūt ir pienācis laiks iedot @EdmTro savu tēmu. Artist’s vai creator’s corner, kur mēs visi ar apbrīnu varētu lūkoties uz fantastiskajiem zīmējumiem.

Tā nu gan ir viņa paša izvēle.

Suddenly

Mans plāns bija atdzīvināt zīmējumu stūrīti ar šo aktivitāti :d bet nu nekas, lai paliek kā ir
16 Likes, 4 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 07.”

10 Likes

Tu ar šo aktivitāti atdzīvināsi radošo sadaļu, tas pat ir vēl labāk.

Lielākais čelendž ir nobildēt zīmējumu ar telefonu
29 Likes, 3 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 08. Cursed man

#inktober2017 #pen #drawing #sketch #characterdesign”

8 Likes
76 Likes, 4 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 09. Ready for classes
.
#inktober2017 #pen #drawing #sketch #character #manga #anime”
9 Likes
39 Likes, 2 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 10. Red ink
.
#inktober2017 #pen #drawing #sketch #character #manga #anime #instaart”
10 Likes