Iepazīsti komūnu 2024 - @FlowerChild tējas straumē

Mūsu kopienā atradīsies ne tikai tie skaļākie un jaunākie biedri, bet arī tādi, kas ar mums ir sen, taču lielā mērā ir miglā tīti. Pienācis laiks graut noslēpumus! Šoreiz mēs mazliet iepazīsimies ar vienīgo un neatkārtojamo @FlowerChild!

Vairāk klausīšanās linkus atradīsi te: Iepazīsti komūnu 2024 - @FlowerChild tējas straumē by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @FlowerChild, @Kristianux, @Menestrels
Audio & Video: @Menestrels

6 Likes

Yooo, Āgenskalns ftw

Tas kebabs laikam ir vienīgā labā lieta bolderājā

Nuu tehniski EVA foam var dabūt perkot tūristu paklājiņus. Es tam venomam vienu izmantoju

EVA foam ir more dense parasti. Plus ar to vieglāk strādāt

Par fandomiem runājot… mcyt fandomi. Kaut vai tas dream smp. Shipot īstus cilvēkus un vēl taisīt rule 34 saturu par viņiem ir messed up.

1 Like

Dude, es agrāk biju bandom (band fandom). Tas kā tur attiecās pret grupu biedriem bija diezgan fucked up.
Bet ja mēs runājam par to kā fani savstarpēji uzvedas, ir daudz sliktāki fandoms

Nu sabaton fandoms ir mierīgs. Ja neskaita radikālos viedokļus kas izriet ja grupa dzied par militātiem konfliktiem, bet nu vismaz nav fetišu fan art XD

Atkarīgs no demogrāfijas un parasociālās saiknes stipruma xD

Ye, Ausmeņa kebabs vairs nav tik labs kā agrāk.

Oh lol es esmu cilvēks kuram negaršo pašas sēnes, bet man nav nekas pretī pret pašu sēņu garšu :D

Ahahahahaha… es jau aizmirsu par tumšajiem foruma laikiem, pašai pat cringe parādījās :D

Vispār, par tējām runājot @FlowerChild tu savas pati arī vāc?

Nē, nav tam zināšanu un vēlmes. Es tik sēņot eju xD
Bet es esmu pati žāvējusi piparmētras tējai :smile:

1 Like

Pararēli sēņošanai jau var ievākt. Piemeram izcirtumos ugunspuķes bieži aug, tur gan xiedus gan lapas var vākt tējai un ziedi labi fermentējas. Meža avenes - vairāk lapas un stumbrus nevis ogas - var ievākt. Brūkleņu mētras un mežrožu augļus arī

1 Like

Doma nav slikta bet man dzīvoklī īsti nebūtu kur žāvēt :sweat_smile:

Sien saišķos un pakarini kaut kur vai uz random plaukta uzliec, ne visam vajag karstumu lai žāvētu, tik ik pa laikam pakustini.

Jācer tik, ka mājās ir gana daudz ventilācijas, lai būtu sauss.

1 Like

Nez tajos dehidrētājos tēju kaltēt var?

Es tādu nesen nopirku un pati gribu izmēģināt tēju pakaltēt, bet jūtu ka tas nesanāks ar visām tējām :D

Nekas neesmu pētījis pēc kāda principa tie virtuves dehidrētāji strādā, bet gan jau var.

mamma tajā žāvē Ivan Chai - ķip Latvijas melnā tēja :ok_hand:

1 Like

Tas ivan chai arī ir ugunspuķu tēja vsp