Iepazīsti komūnu 2023 - @haachikooo ģitāristes nekustamā īpašuma piedzīvojumi

Pirmo reizi Iepazīsti komūnu raidījuma vēsturē mēs atgriežamies pie @haachikooo uz jaunu sarunu. Ir pagājuši gadi, viss mainījies un pienācis laiks iepazīt pa jaunu mūsu Hachi!

Vairāk iespējas kā klausīties šo ierakstu atradīsi zem šī te linka: Iepazīsti komūnu 2023 - @haachikooo ģitāristes nekustamā īpašuma piedzīvojumi by animeforums.lv podkāsti

Ierakstā piedalījās: @haachikooo, @Forge, @Menestrels
Audio un video apstrāde: @Menestrels

9 Likes

Vjetnama…baigi plāni tev @haachikooo

Takš, vārdu uzvārdu kurš tev finanšu departamentā apbižo xd. bet tiešām tur reāli bij rakstīts ka tie ir “neglīti šķūņi”? kaut kā pārāk vispārīgi priekš oficiāla dokumenta. iespējams nelegāli uzbūvēti, teiksim uz dabas un apstādījumu teritorijas vai kā citādāk

2 Likes

Attiecībā uz auto vadītāja aplicību, nepieciešamību bieži vien nenovērtē. Daudz amatos tā tiek prasīta un ir nepieciešama. Pat tādos, kas uz reiz prātā nenāk, īsts gadījums: radio studijas asistents. Rupji rēķinot, par kādiem 15% paverās jaunas iespējas.

2 Likes

Pat nerunājot par darba iespējām. Es teiktu kamēr vien tu kaut mazliet lieto autovadītāja apliecību sadzīvē. Tā atmaksāsies.

tur bija kaut kas par avārijas stāvoklī esošām palīgēkām vai kaut kas tāds. bet basically - neglīti šķūnīši ;D

Nu tas jau skan pareizāk XD

1 Like

jā, pilnīgi piekrītu darbam noteikti vajag apliecību - tiem pašiem juristiem, ārstiem vai salavečiem (dāvanas tak jāizvadā), pieļauju ka pat briežu kamanām vajag vadītāja apliecību

2 Likes

Manuprāt to mālu no kura tu taisi tos vējz zvanus pie mums par plastiku sauc. Patsvesmu ar viņu stradajis, tāds love hate relationship ar viņu. Gribas pamēģināt tos polimermālus bet ir dārgi sasodīts

hmm nu ķip šitais māls:

Je je, šito es arī domāju

Also tiku epizodē līdz 55. Minūtei…tu man ilgi to vēl pieminēsi XD ??

Klausoties par latgales brauciena nakts izklaidēm: Untitled

2 Likes

Par to tēmu skaldīšanu, es domāju, ka tas reizēm notiek pārāk agresīvi. Ja ir NELIELS offtopic uz dažiem komentāriem, tam pa starpu nav komentāru pa pamata tēmu, un tas offtopic ātri vien izsīkst, tad es nepiekrītu izgriešanai principā, jo tādiem izgrieztiem topikiem vairs nav nekādas vērtības. Esmu redzējis, ka reizēm izgriež topikus ar 5-8 komentāriem, kur diskusija jau sen beigusies un cilvēki atgriezušies pie pamattēmas, un tas jau ir ņe aļo, bik pa traku. Tas tomēr nav nekāds noziegums, un preventive forking IMO arī noteikti ir garām.

3 Likes

Ierakstu pārcelšana nav precīza zinātne, citreiz sanāk veiksmīgāk, citreiz ne tik. :D Iekšējās vadlīnijas arī ir work in progress. Beigās reāli sanāk pārcelt un skatīties vēlāk kas strādā un kas nē. Brīžiem visneparedzamākās tēmas uzsprāgst.

Ja sanāk smuki izgriezt, reāli ir kaudze ar iemesliem pārcelt ne pa tēmu sarunu un nav diži iemesla atstāt ierakstus vecajā. :person_shrugging: Ja nesanāk smuki izgriezt, tad gan tas sāk kļūt piņķerīgi.

2 Likes

AnimeForuma Japānas trips būtu amazing ideja.

Par tām degradējošām ēkām - tas ir normāli. Atnāk eksperts, izsecina ģēlas, un tad nāk lēmums. Speciālisti skatās ne tikai mājas ārpusi, bet arī trubas, zemi un citas lietas.

Es arī Valmierā nokārtoju tiesības - tik chill! Rīgā es noslāpu, panikoju un sāku raudāt. Never fucking again. Valmierā tur nebija tie trakie krustojumi un kalniņi :))

1 Like

Manuprāt tur lidojuma biļete vien lopisko summu maksā. Es nezinu vai es esmu vnk nabags vai kā, bet man negribas savu mēnešalgu iztērēt tikai pašai biļetei.

Kaut gan varbūt ir kādas ultra giga budžeta versijas kur tevi kā bagāžu ved XD

1 Like

Orientējoši 800 EUR turp un atpakaļ.

plānotie braucieni, kas jau ir super optimizēti ir pie 1,600eur.
Aw hell naw

'a’int nobody got funds for dat

1 Like

Vaimandieniņ. Sevi caur amazoni shipot nevar?

caur ko tu cenas atradi? Baltics neko par Japānu nesaka

Es pa ašo iemetu Kiwi Riga‎ – Tokyo‎ trips