Iepazīsti komūnu 2023 - @haachikooo ģitāristes nekustamā īpašuma piedzīvojumi

vilcinājos prost ieguglēt, but boy, here the ads come

Uz pusi lētāk…tāpat pārāk dārgi.

bet jebkurā gadījumā man ārvalstu ceļošana ārpus Baltijas ir hard pass. Nu… varbūt uz Poliju…

1 Like

Uz angliju vēl ir salīdzinoši normālas cenas manuprāt. Ar Ryanair sākot no 40 eiro

Sasodīti gribas uz Kews gardens

Ko tad tā? :o

Uz Japānu nav lēti, jā, taču pilnībā sasniedzama summa. Ja kāds var sakrāt vecai mašīnai, var arī sakrāt Japānai. :D Tur gan jāmēģina braukt uz maksimāli ilgu laiku, lai lidojuma izmaksas amortizētos. Varbūt ir arī sava jēga rīkot Āzijas tūri.

1 Like

Nē nu. Ja grib dzīvot bare minimum režīmā uz gadu tad jau var atļauties šiatādu ceļojumu. Bet nu es negribu justies gadu kā bomzis lai vienu mēnesi justos bagāts. Šajā ziņā piekrītu @Kristianux . Varbūt ar biski plašāku horizontu bet noteikti paliekot šajā eiropas daļā

Japāna pārstās būt sapnis tikai tad kad mani atradīs kāda cukurmāte un nofinansēs XD

1 Like

ģenerāli pie vainas personīgās filozofijas un uzskati, tā starpā prioritātes.

1 Like

Tev uzskati liedz pamest Baltiju? :o Vai arī te tīri iet runa par taupību?

Alternatīvi jāmeklē darba iespējas Japānā. :D Vai arī kuģniecībā, kas kuģotu uz Japānu.

Nē nu budīgs matains baltais vīrietis japāņu dāmām varētu likties kā eksotika XD

Piemēram varēs no manis suši ēst korporatīvos.

Noīret kā arzemju draugu lai var citiem palielīties - rent -a- gaijin

2 Likes

uzskati par lietderīgu resursu izmantošanu, un ģenerāla nepatika par ilgstošu/tālu ceļošanu. Nav tā, ka es ilgotos pēc mājām, bet tas izsūc pārāk daudz mentālās enerģijas, īpaši ar manu mentalitāti, ka viss iespējamais jāapskata tīri dēļ brauciena turp vien, kur racionālas bremzes pazūd, un paliek intensīva plānošana on-the-go un vietu apmeklēšana.

2 Likes

Nu jā, tokijā vien visu vienā braucienā neapskatīs.

@Menestrels “Bakstu Agnesi”
Bruh, tur nav bakstīšana, bet brutāls cunami un kritika :joy::joy: Vēl strīdos ar Menestreli, vai mums vairāk spiest uz interesēm vai uz atvēršanos. Nu, trīs lietas labas lietas…trešajā mēneša mītiņā mēģināsim visu perfekti salikt :metal::star2:

Bet par tiem mītiņiem es diezgan pārdzīvoju…gribas lai viss iznāk labi, bet vienmēr ir tie klupšanas akmeņj…Nākamajā mītiņā lūdzu mani samīļojiet - I need some positive energy​:smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:

Stiprs bakstiens XD

1 Like

Es jau tā tik mazliet pabakstīju, kā saka, ar mīlestību. :D Nebīsties, es bakstīšanu esmu metis pie malas. Pārāk tur tie plāni bija ambiciozi un sarežģīti. Mēs mierīgi varam atļauties tuvākajā laikā neiespringt uz neko īpašu.

Gadās. Bet nu zin kā, YOLO. Kā arī vienmēr var ceļot bezmaksas.

No šīs vietas detalizētāk

Atskaitot komandējums

Darba komandējumi, ERASMUS+ un citi sociālie projekti, kā arī brīvprātīgais darbs, piemēram, European Solidarity Corps. Nevienā gadījumā tas nav tīri tūrisms, bet paceļot un patusēt ar tautu paspēsi daudz.

Nekas tāds ko fiksi vienā atvaļinājuma nedēļā iespiest, hmm

Man liekas ka no tā nav jābaidās. Trešajā reizē pamēģināsim šoreiz visu sakomplektēt un tad redzēsim, kādas būs sajūtas.

Hercogam ERASMUS pavisam par sliktu nenāktu, bet gan tas gan YOLO mentalitāte galīgi nav mana tējas tasīte.

1 Like

Super populāras ir jauniešu apmaiņas, kas aizņem rupji rēķinot 2 nedēļās. Jāatrod tik vietējās organizācijas kas piedalās projektos un izsludina dalībnieku meklēšanas konkursus. Daļai to pasākumu arī ir kaut kāda centralizētā eiropas lapa, kurā var redzēt aktīvos projektus. Man pagājušajā darbā bija pagrūtāk ar atvaļinājumu ņemšanu, tādēļ es esmu izslīdējis ārpus tā visa.