Hola, te ir fujoshi meitene! ^_^

Cerams. Ja tomēr nē, karogs virsū un kāds tiks sabārts.

3 Likes

Tu esi tikpat aptracis kā es? :sweat_smile:

1 Like

1521568681022

kas kiiveejas tas miileejas

3 Likes

Tu tiec ignorēts. :neutral_face:

2 Likes

hey!
‘‘Solo leveling’’, ‘‘Tales of demons and gods’’ šitās ir 10/10.

Esi jau sākusi lasīt novelas? jo 1 manhvu nedēļa ir pa maz :smiley:

Tā izklausās :joy:,nepiedienīgi joki un yaoi ir mana specialitate

2 Likes

Es pajokotu man uzreiz būtu flag :woozy_face::joy: bet ir chill

3 Likes

Ak tu mana nabaga abižotā avs. Gan jau tavā sētā arī uzspīdēs saule.

7 Likes

Hi! What’s up? Es arī gribu čatot :smiley:

1 Like

Es tā ceru runcīt

2 Likes

Spēlē kādas spēles? Un kādas platformas, ja spēlē (PC, PlayStation, Xbox vai Nintendo?)

2 Likes

Oi, nē vēl nesāku lasīt. Pa cik tu ieminējies par to, tad esmu jau ceļā, lai lasītu. Nopietni. Tikko kā beigšu šo rakstīt, sākšu lasīt jau.

1 Like

un vel es lasu overgeared (ir arī manga neliela), un Super God Gene (tikai novela).
Vel pāris ko vari piemest savam listam.

Hm… jauns biedrs :blush: ja ir interese parunāties par anime, es vienmēr par! Tikai dažkārt vajag ietagot, lai es pamanu ziņu :sweat_smile:

1 Like

Par ko ir Super God Gene? Tur ir daudz slaktēšanas cerību pilna esmu?

Ah… jēzīt… un es vēl agrāk domāju par romanci… tagad man gribas visu par asinīm, līķiem, varu un tādā garā :joy: Tas ieviesās dēļ Solo leveling lol

2 Likes

ir daudz :D īsumā, cilvēki atklāja variantu kā kļūt stiprākiem, ir pasaule kur var ēst dzivniekus un dabūt gēnus. Cilvēki tur mirst daudz. :smiley:
Par romanci var uz nedēļu februāri atcerēties. Noskatities titāniku un aizmirst ka sliktu sapni. :smiley:

Vel ir šitā manga - The Dungeon Seeker. līdziga solo leveling.

P.s. solo leveling novele ar katru chapteru labāka un labāka.

Okay. Esmu diezgan ļooooti pārliecināta, ka man patiks Super God Gene un The Dungeon Seeker. Un esmu vēl pārliecinātāka, ka visu apskatīšu. Un es jau iesāku Solo Leveling noveli un ko lai saka… F**k yeah esmu starā. Yap, yap, yaaap. Es pie tevis tg visu laiku līdīšu un prasīšu informāciju par visu. :grin::grin::grin: Nē, nopietni. Par to Solo leveling noveli es esmu iekšējā ekstāzē. Cik tālu tu tiki?

  1. daudz nav atlicis. :frowning_face:
    drīzāk pēc kāda laika es jau sākšu prasīt, kas labs ir iznācis. :smiley:

atklāju ka readlightnovel mājās lapā var klausities audio :smiley: žēl ka tas ir google voice :D :smiley:

hoi

1 Like