Hola, te ir fujoshi meitene! ^_^

Čau! Esmu fujoshi. Esmu nopietni iestigusi šajā stadijā uz visu mūžu. Esmu parasti kautrīga un nelabrāt komunicēju, bet tomēr gribu atrast kādu ar ko pačatot. Es arī ļoti labprāt skatos tādas animes kā ‘‘Naruto’’ un ‘‘Black butler’’. Būtu īstā starā, ja atrastu kādu, kurs grib čatot ar mani un ir ar labu humora izjūtu, kas neļaunotos par perversām piezīmēm, kuras es mistiski izsperu pa laikam.
Mīļākās animes - ‘‘Black butler’’, ‘‘Naruto’’ un ‘‘Super lovers’’, kā arī ‘‘Kamisama hajimemashita’’
Mīļākās mangas ir - ‘‘Finder’’, ‘‘Solo leveling’’, ‘‘Tales of demons and gods’’. Patīk arī ‘‘Death note’’.
Protams, ļoti patīk asiņainas animes un mangas. ~ Bez tām neiztikt.
Sāku skatīties anime pirms pusotra gada, bet mangu lasīt pirms gada. Pašlaik vairāk eju uz mangām. Patīk arī zīmēt visa veida tēlus.

7 Likes

Zupa

1 Like

Sveiciens! Ticu ka lielākā daļa no komūnas ir introverting, bet ceru ka tiešām izbaudītu laiku.

1 Like

Esi laipni lūgta mūsu komūnā! Mums te ir viss - kautrīgi cilvēki, sliktas komunikācijas prasmes, pa visām malām izkaisīta perversija.

Vārds ar kuru es saskaros reti. Kā tu pati interpretē to?

Zīmē digitāli vai analogi? Ko izmanto?

1 Like

heya

hewwoo, fujoshi ir tās, kurām patīk yaoi, ja? (quick google search) ;D

caw buusi mana draudzene??

8 Likes

Hello!

It’s 21st century, did you just assume your own gender?

Also hello nice to meet you.

Sveicināta :slight_smile:

iespējams tev tīkams topiks Yaoi Fandom [16+]

1 Like

Sveicināta un laipni lūgta foruma. Novēlu patīkamu laiku šeit ;) katram savi tarakāni galva tape vari neuztraukties visi pa savam dīvaini šeit :)

Konnichiwa!

ČAUUUU, mums te ir visādi normāli, nenormāli, yuri, zilie vaļi, puscilvēki pus zvēri un arī stalkeri, domāju ka atradīsi tādus, kas grib pačatot.

1 Like

:D Okay. Un kas tad esi tu?

Paldies! ;D

1 Like

es esmu vilks одиночка geimers/animešņiks.

1 Like

Kādā ziņā? :face_with_raised_eyebrow:

1 Like

Brothers lovers… Love stags, seikaichi hatsukoi un junjo romantica… Many more…
Hello I’m cat i also like Yaoi xX

:> Oh gosh, ew… be my soulmate. Es jau redzu mūsu nākotni ar maziem fujoshi enģelīšiem un puķītēm :sweat_smile::sweat_smile::grin:

2 Likes

labdien

2 Likes