Hewrro everybody

Tātad sveiki!
Skatos ka šeit jau biju reģistrējies jau diezgan kādu laiku atpakaļ un neesmu arī īsti šeit viesojies, bet tagad liekas ka šeit biežāk paciemošos un nodomāju, tad jau vajadzētu kaut ko mazliet par mani pateikt.
Huh tādā aktīvā anime kultūrā neesmu nemaz tik sen , kādus 2us gadus atpakaļ sāku skatīties kaut ko citu izņemot pokemonus.
Esmu vairāk kā casual anime fan , nepiedalos nekādos pasākumos , nekolekcēju figūras u.t t , tikai vienkārši izbaudu skatīties anime , neesmu laikam vēl tik iesaistīts geeku pasaulē.
Mani favorīti žanri ir : horror, romance , mecha , kinda battle shounens . Šeit atrodos vairāk dēļ ieteikumiem , so please share with me your favorite anime or something you think I should see, and vēl lasu mangas , takā tas arī var ieteikt.
Tas no manis kinda viss , ja ir kādi jautājumi, droši , mēģināšu atbildēt.

2 Likes

Sveicināts :slight_smile:

Zupa

1 Like

HELLO TO YOU NEW BEING ;3

2 Likes

Hello! Es esmu kaķis!

Cik tev gadu? Vispār… Kā tevi sauc? Un no kuras nomales nācis.?

Sup :smile:

Tooo much questions easy off there. Also sveicinaats.

1 Like

Man ir 22. Jurijs un esmu no Liepājas .

Shinsekai Yori un Mononoke labi anime, ko šajā žanrā var iechekot.
Sveicināts forumā, gl&hf.

1 Like

Seen both , but thanks for rec anyway.

Damn, naisu. MAL ir?

Yah it, bet es viņu bieži aizmirstu izmantot, takā man tur daudzas ko esmu redzējis nav pievienotas,kek.

Sveicināts! :wave:
Un viena un īstā anime, kas tev būtu jāskatās,ja neesi jau redzējis ir Jojo’s Bizarre adventure.

5 Likes

Ooo savs Cilvēks ar Liepājnieka asinīm! Tikai nianse tāda kā es pārcēlos uz Rīgu laimi meklēt xD tad vēl īpašāks sveiciens!

2 Likes

Hmm tavs username tāda sajūta ka kaut kur pirms tam manīts, iespējams heala ar esi viesojusies?

1 Like

Is that an Jojo reference? :thinking:

Heal ahaha, ja nemaldos cs 1.6 forums arī?

1 Like

Konnichiwa!
Hi

1 Like

Yeah, tas ir tas : d

1 Like

3 Likes