Heisā! Vai anime ir iespaidojusi Tev reiz izdarīt ko jaunu?

Problēma atrast sastāvdaļas actually nebija, jo tur nekādas super specifiskas āzijas lietas nevajag. Čakars tieši ir pašā tehnikā, kā to uztaisīt, jo jebkāds suflē ir diezgan piņķerīgs pasākums.
Taisīju divas reizes, abas sakritās. Visticamāk būtu sanācis trešajā reizē, jo liekas atkodu pareizu temperatūras un laika kombināciju, bet beigās tā arī neuztaisīju.

2 Likes

Noteikti! Tas, ja skatos kāpēc sāku gatavot, ir viens no iemesliem, kas mani tiešām pavilka. Nesen vēl iznāca Delicious in dungeon, domāju, ka tas arī būs uzmanības vērts.

Haha, jā, hot-pots ir parādīts daudzās sērijās, kā tāds get-together aktivitāte. Būtu pats ieinteresēts - bet jāsaka, ka es primāri veidoju ķīniešu hot-pot, nevis japāņu vai korejiešu versiju. Ķīnas ir izteikts tas, ka katls ir sadalīts divās daļās, priekš maigā un asā buljona.

Jā, mani tas arī pārsteidza, bet piemēram Yoshitake Shiraishi ir bijis reāls tēls, kurš tiešām mācēja plecus no locītavām izstumt un arī reāli bija vienīgais, kurš izbēga no tā cietuma. Ir citi, bet, protams, Sugimoto gan ir izdomāts personāžs (vai arī nē? Tum, tum, TUUUM) :smile:

Wooow - vēl pašu ķertie?? Nu tas jau next level :smile: Bet sanāca uzcept tos labi? Nebija ilgi jāgrauzdē?

Pateicos - gribēju atrast veidu, kā cilvēkus pavilkt uz savu interešu atrādīšanu un pastāstīšanu, jo zinu, ka visiem ir savi unikālie stāsti ko stāstīt un ar ko palepoties :grin:

1 Like

Biologs ir diagnoze nebis izglītība XD
Cept jau nav problēma ja viņi ir saldētavā paturēti gana ilgi, jo ka mums stāstīja - šie medźot atdzīvoties uz tās pannas ja nav kārtīgi sasaldēti. Pēc garšas- kraukšķīgs olbaltums. Bet jāķer siseņi nevis sienāži, sienāži rugti esot

Savā ziņā tas notiek gan mūsu mītiņos gan iepazīsti komūnu epizodēs.

Bet manu neskaties, es biju pārāk teatrāls no uztraukuma un sanāca letāla cringe deva. Ņiht gut tā teikt

Diemžēl nezināšu gan - zinu, ka pa veikaliņu riņķo ap kādiem 5 cilvēkiem (jo esmu centies uzrunāt viņus projektu sakarā), bet saimniecei pirms kāda pusgada, ja nemaldos, piedzima bērns. Vai esi māklere?

Pateicos, ilgi mani nav kāds saucis par jaunieti, haha - tikai nevarētu teikt, ka esmu precīzi jauniešu gados (pašlaik ir 29) :smile: Bet, tas gan - katru gadu var atrast ko jaunu, ko darīt. Ko tu beidzamo reizi darīji pirmo reizi? Man tas laikam bija summer rolls veidošana.

Man tas bija kad skatijos baki

1 Like

Domāju, ka kas tāds piemeklē mūs visus :smile: Kura bija beidzamā sporta anime, ko noskatījies?

Saistībā ar cīņas mākslām? Man kas stipri līdzīgs bija arī, kad skatījos Kengan Ashura.

1 Like

Yeah i tried imagination technique xd

2 Likes

Oo - esi biologs?

Haha - ja atdzīvojas, tas gan nav labi - ja vāks uz pannas virsū, sāks lēkāt kā popkorns (un ne tajā labākajā nozīmē) :sweat_smile: Par sienāžiem biju dzirdējis - laikam visvairāk kas ir izbrīnijis, kad redzēju skorpiona ledeni, ko var bērni ēst.

Jup. Pagaidām esmu pateicis atā akadēmiskajai pasaulei, un strādāju puslīdz saiatītu darbu valsts sektorā, bet nu to mindset neizmainīs

Tāpat eju sēņot kad vien varu, gan ar kameru, gan nazīti, lauko pie vecākiem ievācu zāļu tējas utt

2 Likes

Kas nepatika akademijas pasaulē? Man nepatīk, drāma. Vel atceros, kad pieeja kā pasniedz informāciju bija pliekana. Maigi sakot.

1 Like

Publish or perish ideoloģija

1 Like

Welcome to society

Konnichiwa!

Ir vel publish and perish

Ja tieši par anime tad atmiņā nāk…

Bet es pārsvarā mangas lasu… šim iesāku anime skatīties bet nenoskatījos līdz galam, mangai gan visus pieejamās nodaļas izlasīju…

Bet pēdējā sports manga ko iesāku ir šī…

3 Likes

Ballroom e Youkoso - to esmu pāris “snippets” redzējis. Vai ir bijusi iespēja arī kādreiz izmēģināt dejas (varbūt salsa, to pašu valsi, tango)?

Vot dejot mani var tikai grādīgie piedabūt, neviena manga vai anime to nav varējusi

Bet hot pot vakars reāli būtu feina ideja, vēl ar filmām apvienojot, teiksim gibli klasikām vai šreku XD

A kā tu parasti dari, katrs nes savus produktus?

2 Likes