Heisā! Vai anime ir iespaidojusi Tev reiz izdarīt ko jaunu?

Sveiki, sveiki!

Noteikti zināt, ka interneta dzīlēs čum un mudž dažāda veida “digitālās personības” - es laikam vairāk piederētos tiem, kam patīk paķert granātābolu un kamēr to mizoju, noskatīties kā “chaos unfolds itself”. Bet ne šoreiz. Sen, sen - kad vēl eksistēja tāds žurnāls kā “Spēļu pasaule”, pašās beigās vienmēr bija seriālu, filmu un arī anime apskati. Digimoni, Pokemoni jau bija zināmi (starp citu, Onix ir izteikti favorīts), bet ar to vienu liktenīgo žurnālu, iepazinu pasauli, no kuras nu nekādīgi vairs nevarēja iziet - I was hooked. No 11 gadnieka laikam esmu izgājis dažāda tipa žanriem (kā jau laikam visi), kopā tuvu pie 150 sērijām noskatoties.
Universitātes laikā no studiju biedra izdzirdēju par Gintama - un, ar lēniem solīšiem, iemīlēju komēdiju, piedzīvojumus un ikdienas nestandarta situācijas ko šī tēlu grupa piedāvāja - un biju arī tai klāt, kad tā beidzās (vispār, biju patīkami pārsteigts, ka būs spin-off sērijas Ginpachi-sensei). Sapratu - tā nudien ir mana izteikti top favorīts!

Vēl bez tās ir cits izteikts favorīts: Mushi-shi. Pašam patīk dabas elementi, kā arī - tā mūzika tikai visu to paspilgtināja. Patīk historical, isekai, adventure, action, slice-of-life, comedy žanri.

Sanāca uziet šo grupiņu, kad gāju cauri MAL klusajiem klubiem - un nodomāju: “Vai tiešām nav kāds forums, kur arī drūzmējās latviešu anime fani”? Barabam, barabim - un te nu esmu! Jau palasīju pāris topikus un redzu, ka visnotaļ fenomenālas tēmas. Tā kā - “yoroshiku”.

Kaut ko par sevi - well, man bieži ir bijusi interese darīt kaut ko radošu - vai nu veidot ar polimērmālu, aproces, flīžu mozaīku vai izmēģināt 101 recepti (nesmādēju neko un eksperimentēju ar visu, kas pagadās - gan ar bambusa tvaicētājiem, gan hot-pot vakariem, izmantot circeņu miltus, lai veidotu pankūkas utt). Bet, anime mani arī iespaido izmēģināt jaunas lietas - Grand Blue veicināja interesi zemūdens niršanā (lai gan pati anime bija tikai par konstantu “oolong tējas” lietošanu - tie kas redzējuši, sapratīs, haha), arī tie momenti kad redzi, kad kāds izveido pats savu šokolādi, vai ne? Yup - been there, done that. Taisu šokolādes un pats arī savus pildījumus. Tāds meditatīvs process vairāk. Shokugeki no Soma (un pat citi isekai žanra gatavošanas anime) iespaidoja izmēģināt receptes (un nē, nevienam drēbes neaizlidoja, haha), Yuru Camp ieinteresēja doties pie dabas ar teltīm (un pavadīt ilgāku laiku uz ceļa) un arī izteikts wanderlust uznāk pa reizēm - pazust un iepazīt citas valstis, tādejādi strādāt jogas centrā, pārdot pašcepto saldskābmaizi, pieskatīt dzīvniekus - rāpuļus (čūskas, bruņurupučus rehabilitācijas centros), putnus, suņus, palīdzēt būvēt mini mājiņas u.c

Priecājos iepazīties ar visiem un nespēju sagaidīt pievienoties dažādajiem topikiem :)

8 Likes

Ehēee! čau!
Kā reiz nesen bija saruna par plastiku un polimērmāliem, un vēl nesenāk: Grand Blue

p.s. sweet nickname, feels like reddit generated stuff you get but with the right amount of aloof :3

4 Likes

Sveiks! Vienmēr prieks redzēt jaunus cilvēkus

Vai ir iespēja uz kādu šādu vakaru tikt, vienmēr gribējies kārtīgu hotpot pasēdēšanu

Mani arī shokugeki no soma iespaidoja daudz radošāk uzvesties virtuvē. Man arī nav sanācis nevienu izģērb ar kulinārajām prasmēm

How heavy are the dumbells you lift palīdzēja vingrošanu padarīt par ikdienas sastāvdaļu kaut vai visādu staipīšanās vingrojumu veidā.

Yuru camp vairāk iespaidoja novērtēt divvientulību ar dabu, ka ne obligāti vajag vienmēr tusu un kompāniju. Reizēm viss ko vajag ir nazītis, groziņš un telefons lai var nobildēt to kas nav ēdam bet ir smuks

Golden kamui noveda mani līdz ainu kultūras padziļinātai izpētei, dēļ haikyu man joprojām volejbols ir miļakais sporta veids ko spēlēt. Ā un tas pats grand blue piespieda pirkt jaunu datorkrēslu jo es smejoties veco salauzu XD

6 Likes

Heyoo :metal:

1 Like

Wait…tu takš neesi tas čalis pa ko vides faktos bij sižets pagājušajā nedēļā?

2 Likes

oooh tell me mooore! kā tu taisi? ar standarta kakao pulveri? or kāda ir recepte?

2 Likes

Haha, paldies, paldies. Minētajā anime Gintama ir tēls Hijikata, kuram garšoja majonēze, un kurš bija viens no maniem izteikti favorītiem (+ man labi patīk majonēze ar), tā nu nāca dabīgi.

Oo wow - vai ir sanācis ko veidot pašam no polimērmāliem?

savulaik biju apsēsts ar dažādu veidu gliemežnīcām, un kad māte bija iepirkusi mālus auskaru darināšanai, mazs es pievienojos un iztaisīja n-to lielumu ar dažādiem gliemežvākiem, ja labi pameklē, var atrast vēl kādu mājas kaktos.

2 Likes

Laipni aicināts mūsu interneta galā! Droši raksti, dalies un nākošo mītiņu gan jau arī ilgi nebūs jāgaida. Ja tev patīk skatīties uz to kā atveras haos, ir iespēja iepazīties ar komūnu ievērtējot “Iepazīsti komūnu” raidījumu

Atbildot uz tēmas nosaukuma jautājumu - es nopirku savu pirmo elektrisko ģitāru balstoties tīri uz K-On! :D

Par ēdienu anime runājot, tas jaunais ongoing seriāls Delicious in Dungeon man iedveš cerību, ka būs izdevies.

Kur tādus ņēmi?

2 Likes

Jā, noteikti. Es sāku tādus rīkot pagājušā gada vasarā, kad vienkārši sagribējās pasēdēt ar vairākiem cilvēkiem un vienkārši parunāt, kamēr kopīgi gatavojam. Pirms gada vai tā, atvērās veikaliņš Asian Alley - tur atradu sastāvdaļas, ko var likt iekšā, un sanāca arī improvizēt! Kāda ir Tava asociācija ar hot-pot? Kur to pirmo reizi sanāca redzēt?

Machio iedvesmoja, vai ne? :D Man laikam visvairāk patīk, ka cita sērija “Kengan Ashura”, cīņas anime/manga, notiek tajā pašā laikā (un pasaulē), kur “How heavy are the dumbbells”.

Golden Kamuy - 100% piekrītu! Noskatījos to pats līdz galam kādas 3 nedēļas atpakaļ un gaidu beidzamo sezonu ar nepacietību. Man patīk, kad tēli, kas ir parādīti, ir bijuši reāli (nu, vismaz lielākā daļa). Vai sanācis atrast ko līdzīgu kā Grand Blue?

1 Like

nominēju šo kā potenciālo renzdevous punktu nākamajam klātienes mītiņam.

2 Likes

Nē, nebūšu gan :D Kādam savs rehabilitācijas centrs, ja?

es tur vakar biju, dabūju šito, huhu:


choco cookies ar kožļenei līdzīgu pildījumu, something suuuper weird but in a good way ;D

2 Likes

Well - 90% gadījumu es eju vienkāršo ceļu :smile: Gemosā var nopirkt dažāda veida kausējamās šokolādes. Izmantoju silikona formas, kuras tad pildu ar otiņām (un dažādām krāsām). Pārējos 10%? Esmu mēģinājis ar reāli īsti kakao augli (kuru ļoti reti var atrast lielveikalos), un izgrauzdēju tās bumbiņas, kas bija tajā iekšā. Tad piestā - kaut kas pēc šokolādes garšoja, bet vēēēēl tāls ceļš ejams :smile: Bet bija kas līdzīgs ( I Made Chocolate From Scratch )

Vai arī taisi pati savus desertus?

1 Like

Mūsdienās diezgan populārs hobijs. Esmu redzējis kā man pazīstamās veido tādas kā māla gliemežvāka auskarus, pat aproces.

Gribētu ko tādu pamēģināt atkal?

Hēee, vecais (jaunais) labais Niks, vienmēr žēl tā naža, ko viņš met.

Kas būs tava pirmā plānotā modifikācija receptei?

tagad jāpadomā, kādas ir māla fiziskās īpašības. Pēdējos gadus ir grūti radoši domāt. Tagad prāts aizklaiņo pie domas par to, cik labs polimērmāls būtu kā izolators karsējošai stieplei…

edit: ar vienu google meklējumu secinājums ir apbēdinošs, jau pie pāri 200 grādiem tas sāk praktiski pārogļoties…

1 Like

Paldies, paldies - ar raidījumu nedaudz jau iepazinos vakardien, kad piereģistrējos, noteikti vēl būs daudz kā visa ko vēl palasīt, paklausīties un redzēt :grin:

Oo - esi mūziķis vai vairāk tā hobija pēc? Bija sarežģīti izvēlēties?

Par Delicious in Dungeon biju dzirdējis un Netflixā parādījās kā pirmā bilde un sapratu, ka šo noteikti skatīšos. Man ir vēl divi citi, kas patika - Isekai Izakaya un Restaraunt to another world, tikai tos tiešām vakaros nevar skatīties… :laughing:

Circeņu miltus pirmo reizi pasūtīji no Nīderlandes, jo tur sanāca redzēt, ka pārdeva žāvētus circeņus (kā uzkodas) blakus riekstiņiem, kas bija blakus alus nodaļai. Pamēģināju un biju patīkami pārsteigts, ka uz 100 g circeņu miltiem ir 60 g proteīns. Pankūkas garšoja ar tādu kā lazdu riekstu piesitienu. Ir mēģināti tādi netradicionāli ēdieni?

2 Likes

Ģimenīte no Vjetnamas, kas šo veikaliņu atvēra (un pārvalda), ir ļoti sirsnīgi cilvēki. Es biju meklējis specifiskas sastāvdaļas un kad prasīju pēc to pieejamības, viņi minēja, ka nav, bet pierakstīja un nākamajā pasūtījumā bija pieejams. Manuprāt, ka meklēju specifisku ķīniešu cepamvīnu un tofu. Lieliska vieta, lai atrastu ko nebijušu!

3 Likes

Daaamn, izskatās ka močī būtu apprecējušies ar cepumu mīklu un šis brīnums radās :yum: Izskatās, ka varētu būt superīgi, ja to sasaldētu! Vai zini to saldējumu, kas ir kā milzīgs cepums, bet tikai saldējums? Varbūt šis varētu sanākt kas līdzīgs?