Heisā! Vai anime ir iespaidojusi Tev reiz izdarīt ko jaunu?

Nazis ir daudz ko pārdzīvojis, nudien :smile:

Man ir patikusi tumšā šokolāde, bet paša taisītā bija visnotaļ graudaina. Tādēļ gribētu pamēģināt caur sietiņu izkāst un pievienot kādu garšas pastiprinātāju (vaniļu) vai arī tikai rieksta gabaliņus. Vai patīk gatavot?

Jā, polimērmāls paciešs kādus 110 grādus - ja uzbliež vairāk, tad zūd krāsa un tas kļūst trausls. Tagad arī var nopirkt polimērmāla formiņas, kurās var to mālu sapildīt un veidot savu dizainu.

tikai mirkļa apņēmībā aiziet entuziasms un iztēle.
man pildītie cepumi lika domāt, ka tā ir mīkla ap sasaldētu zefīru (iespaidīgi, cik vienmērīgi viņu ir iespējams izveidot riņķī), kāpēc domā, ka tas ir mochi? (necentos tulkot iepakojumu)

tagad ieskatoties tuvāk paliek vēl mazāk skaidrības, izskatās pēc kā šķiedraina, gandrīz kā blīvas cukurvates…

edit: oh…

2 Likes

I find this packaging cute, yet terrifying

1 Like

sooo freaaaking cooool

for some reason - man likās, ka viņš to 5th step aka taste testing taisot - izpļaus ārā ;DD

best i can do no saldajiem ir cukurgailīši, muffins un siera kūkas :innocent:

Meme Think GIF

im not sure :sweat_smile:

Kaut kas līdzīgs šim varbūt varētu iznākt? Pola saldējuma cepumam :smile:
Pols

1 Like

Haha - vismaz uz to paku skatīsies ilgi :smile: Nav tas sliktākais variants, kā pievilināt klientus

1 Like

Patiesībā… kaut kas uz to pusi velk :sweat_smile:. Man tumšā šokolāde garšo, bet šitā nebija točn. Bet to sasmalcinot, vari piešaut klāt kādiem pudiņiem, tad aiziet labāk

Nav slikti - kāda ir tava taktika muffiniem? Neesmu cepis bieži, bet biežāk sanāk sausāki. Svaigās siera kūkas? Vai esi redzējusi japāņu jiggly siera kūkas?

Uzreiz varu pateikt, ka pirms visp domā tādu taisīt kārtīgi iepazīsti savu krāsni savādāk tur nekas nesanāks. To es no pieredzes saku

2 Likes

man nav pieticis drosmes kam tādam vispār ķerties klāt. Šķiet kā high risk (effort) low gain situācija, pat ja būtu nopietns konditors.

1 Like

Tas principā ir suflē so viss ir tekstūrā

1 Like

Gan jau tāds ļoti entuziastisks hobijs, tai pat laikā pēdējos gadus aizvien mazāk nodarbojos ar mūziku.

Galīgi nē, ņēmu to pašu ģitāras stilu kā galvenajai varonei, tikai no lētāka ražotāja. Jo tolaik man viennozīmīgi nebija naudas Gibson Les Paul. :D

Neko nav sanācis pamēģināt, nekur neesmu redzējis pārdošanā ne ārzemēs, ne pie mums. It kā pat ir dzirdēts, ka pie mums ir bijuši kukaiņu proteīna jaunuzņēmumu mēģinājumi.

Yes, yes, yes!!! Pierādīhums tam ka labs ēdiens saliedē pat dažādākos cilvēkus

Tas jau man patīk

Animē XD. Neteiktu ka tik liela klišeja kā pludmaked vai termālo avotu episodes bet daudzās slice of life tiek hotpots gatavots.

Paga ko? Zinot cik batshit insane tur viņi visi pa lielam ir izņemot kādus 3 tēlus, tas mani pārsteidz.

Asobi asobase. Ļoti līdzīga, sākot ar to, ka openings tevi pilnīgi apmāna un beigu dziesma parāda īstās krāsas. Mazāk dzeršanas un kailuma, vairāk slapstick, vienlīdz apsurdas reakcijas sejas

Pica ar siseņiem skaitās? Te pat pie mums, paštaisīta. Labi, tie pašu ķertie un ceptie siseņi vairāk bija kā novelty jo nebija viņu tik daudz

Šis viennozīmīgi ir raibākais un vispusīgākais iepazīšanas topiks, kāds jebkad redzēts :smiley:

GIF by Giphy QA

Par title question - nav ne jausmas, neesmu tādu lietu piefiksējis, bet gan jau, ka kaut kas ir bijis, vienkārši ne kaut kas tāds, par ko konkrēti iedomājos “o! šito es arī gribu”, drīzāk “oh yeah, šitā lieta bija arī tajā animē, varētu pamēģināt”.

2 Likes

Sveicināts sveicināts!

Vai gadījumā saimnieces vārds nav Tao? Vienai Vietnamu ģimenei cenšos atrast māju ko iegādāties, un viņa minēja, ka viņaj esot veikals Rīgā :thinking:

But deam, lasu tavu sasveicināšanos - ļoti talantīgs un ambicioz jaunieties. Diezgan pārsteidzoši, cik daudz var iemācīties/izdarīt dzīvē!

Tā tik turpināt!

2 Likes

Parasti noskatoties jebkuro sporta anime uzreiz gribas darīt to sportu, bet mans slinkums nekad mani nepieviļ :D

3 Likes

Ticu - japāņu saldumi man likušies vieni no sarežģītākajiem, ko veidot. Vienīgais plus mūsdienās ir tas, ka daudzas sastāvdaļas vari nu jau atrast bio veikalos vai Āzijas veikaliņos. Ja ir jau taisīts - kā sanāca?

Vai ģitāru bija viegli sākt spēlēt? Vai vienkārši kaut kas kur pamatus sanāca ielikt jau bērnībā?

Oo jā - ir bijuši mēģinājumi. Vairāki pat, bet tas vienkārši neaiziet. Cilvēki nav īpaši entuziastiski pirkt kaut ko, kur ir insekti - tas ir izplatīts Dienvidāzijā, bet Eiropā būs vēl kāds laiciņš.

Starp citu, pamēģināju Tevis minēto “Delicious in dungeon” - pirmā epizode jau aizrāva, ticu ka turpināšu ko tādu skatīties! Man patīk galvenā tēla entuziasms pamēģināt gatavot katru briesmoni, kas trāpās viņa ceļā :smile:

1 Like