Ballroom e Youkoso

Nosaukums angliski: Welcome to the Ballroom
Nosaukums japāniski: ボールルームへようこそ(Bōrurūmu e Yōkoso)
Žanri: Comedy, Drama, Romance, School, Shounen, Sports
Epizodes: 24
Izlaišanas gads: 2017

Apraksts: Kādu dienu, uz ielas, Fujitai uzbruka huligānu bars, bet viņu izglāba kāds noslēpumains vīrietis. Vēlāk izrādās ka šis vīrietis ir balles deju instruktors. Pēc šī notikuma Fujita izmēģina dažas balles deju iesācēju nodarbības, lai saprastu ka tas ir tas kas trūka viņa dzīvē…
(Ho ho ho… vēl aizvien es nemāku rakstīt normālus apraskstus ^~^)/ Treilerī… viss ir labāk saprotms :disappointed_relieved: )


Mnaga

Nosaukums angliski: Sweep over the Dance Hall
Nosaukums japāniski: ボールルームへようこそ(Bōrurūmu e Yōkoso)
Sinonīms: Ball Room e Youkoso
Izlaišanas gads: 2011
Autors un mākslinieks: Takeuchi, Tomo
Žanri: Drama, Romance, School Life, Shounen, Sports

Kadrs_no_mangas




5 Likes

pamēģināšu skatīties kad iznāks visas epizodes :3

Nu ko, anime beidzās.
Par mangu runājot - plauktā stāv 1. sējums, bet neesmu nemaz izlasījis un internetā arī neko, tātad nav ko teikt par mangu.

Laigan man sporta dejas neinteresē un pa tv redzot pārslēdzu uz citu kanālu, tomēr sākumā man bija liels haips, jo arī mangas pāris lapas vizuāli izskatījās ļoti jauki.
Bet ātri vien pēc vienas otras sērijas kaut kā haips izzuda, un anime likās vienkārši laba.
Tad nu tagad beigās liekas ļoti laba. Tik diemžēl ir pāris lietas kuras vēlējos manīt. Kā piemēram slice of life vai šis tas par pašiem tēliem, it īpaši par galveno tēlu Tatara, bet šī anime viscaur bija tikai par dejošanu, laigan bija tomēr arī šāds tāds backstorijs par vienu otru tēlu kādā vienā otrā sērijā, bet diemžēl par pašu Tatara nekā. Arī žēl, ka Tatara tēvs netika iesaistīts vairāk visā tajā.
Arī varēja būt vismaz kāda romantika, varbūt ne daudz, bet kaut cik nedaudz. Pat ja galvenajam tēlam ir cita deju partnere beigās, tomēr ja pievērstos romantikai es tik un tā shipotu Tatara ar Mako c:

aaa. un žēl ka netika nekur izmantota PV4 dziesma, likās ka tā pat būs OP dziesma, bet diemžēl nē :<

aaa, un vēl atcerējos, ka žēl ka sākumā bija tik daudz cilvēku kuri šo animi noraka ar tādu domu ka šī būs Yaoi anime, jo sporta dejas līdzīgas daiļslidošanai, jo nu bija Yaoi anime Yuri on Ice. Bet re kā, šai animei ne kripatas Yaoi nav, laigan pat arī hetero romantikas nav, varbūt tik kāda kripatas kas liek domāt ka kaut kas būs, bet nekā.

Un atkal vēl viena editota piebilde ;D Par pašām beigām. Tā kā tas ir spoilers.

Man savā ziņā likās, ka viņi paliks 2. nevis būs 1., nedaudz es pat to vēlējos. Bet tomēr uzvarēja. Bišk likās eh, bet tomēr pēc tā kā pārējie tēli reaģēja un pēc viņu teiktā, tomēr laikam jau labi, ka uzvarēja 1.

p.s. izrādās, ka beigas ir anime oriģinālas, bet tas nav slikti šoreiz, jo tomēr tādas beigas arī būšot manga, jo manga neesot pabeigta un mangas autore esot teikusi, lai taisa tādas anime beigas, jo vēlāk tas viss arī būs mangā. ;d

Par to blured tekstu man bija tieši tādas pašas domas :smiley:

1 Like