Hangouta jautājumi un pieteikšanās 10/01/2016

ja tomēr pamosties- droši vari nākt. Lai gan izskatās, ka meitenes šoreiz netrūks ^^

Hahahaha… es agri cellos :smiley: vienkaarssi es tajaa momentaa neesmu maajaas :smiley:

ak tomēr neesi guļava :smiley:
tad nākamreiz!

Jap neesmu :smiley: Aha… :smiley:

4 Likes

Ja nav iebilstams un ir iespēja, vēlētos piedalīties es ar…

1 Like

Protams! Ja neesi ieprieks lietojis hangoutu vari to patestet svetdien 11:30. Es iedosu linku =]

vajadzēs patestēt… ^^

Atver no datora https://hangouts.google.com/ un ieslēdz video zvanu. Vari pārbaudīt jau iepriekš vai viss lokāli funkcionē kā nākas.

Ari ta var, paldies Daniel. Tas gan nav tik jautri :stuck_out_tongue:

Ja rodas draiveru problēma, to var neizdoties atrisināt 30 min. laikā. Tehnisku problēmu jautrība laba parādība ierobežotās devās. :smiley:

kas ir draiveru problēma?
Jā, taisnība vien ir. Labāk visu pēc iespējas laicīgāk patestēt

Līdz cikiem parasti ilgst hangouts?

Programmatūra, kas ļauj funkcionēt tādām perifērijas ierīcēm kā mikrofoni un kameras.

Marija - parasti divas stundas tarkšķam. Ja būs ilgāk par 1.5 h un nogursim - izlaidīsim divus pēdējos jautājumus
Daniel - paldies. Nez vai tas palīdzēs man atrisināt driver problēmas, bet vismaz zināšu apmēram kas tas ir ^^

Tev vai tad ir problēmas ar driveriem? Viss tak bija kārtībā iepriekšējos hangoutos.

Man viss ok ar driveriem :slight_smile: bet ja citam būs problēmas - nemācēšu palīdzēt. Lai gan gribētos. Nekas, varēšu pie Danela sūtīt :smiley:
pag…Tu arī mācies IT? Tev arī var zvanīt un jautāt?

Jā var uzskatīt, ka esmu IT. Droš zvani :wink:

1 Like

Lielie IT speciālisti mierinošā balsī - mēģināji restartēt, pārinstalēt?

[quote=“Julia, post:35, topic:788”]
Ja būs ilgāk par 1.5 h
[/quote]Pāris dienas atpakaļ tā vēl bija tikai 1 st. :grin: Ziniet, ja es rīt vairs neparādos forumā, Julia mani garīgi nobeigusi.
@Julia, es rīt būšu.

2 Likes

Lielie IT speciālisti tuvu pie nervu sabrukuma - vai mikrafona/kameras vads ir piesprausts pie datora? :smiley:

Ammm RIP Menestrels :smiley:

1 Like