Genshin Impact - bezmaksas Zelda uz PC un mobīlajiem

o vēl viens cilvēks, kas tūlīt nonāks zadrotisma ceļā xD

Interesanti Anime arī kādreiz būs pēc šīs spēles :thinking:

Nedomāju, lai gan spēle man pašlaik patīk nekā nepatīk, tomēr cik prakse rāda šādās spēlēs ilgi neuzkavējos. Protams, ja cīņas kļūs interesantāks un ziedošana netiks spiests virsū kā vienīgais variants, tad varūt arī palikšu. Laiks rādīs.

Kāpēc nē. Stilistika atļauj. Modelīši jau gatavi, tik ņem un bliez.

Ja tajā spēlē iekļuvi, tad no viņas nevar izkļūt laukā :D

Ir visai daudz pretinieku ar daudz HP, no kuriem vienīgais veids nedabūt oneshot ir dodge. Ir klasiskie bosi ar viarākām fāzēm un ir kautiņi, kuris pretinieki nav tik stipri, bet ar tiem jatiek galā īsā laikā. Principā ar kautiņiem uz ātrumu man visvairāk sviedru nāk āra. :smiley: Donation neesmu saticis līdz šīm. Man visi elementi jau sen ir un jaunus čarus pagaidām nevajag. :confused:

Nespiež donate. Kad tiksi 2 pasaulē - nepareiz build= jau sviedri cīņā, tiksi 3 un augstāk tur jau sāksies lielie prieki, sākumos tavi izvairīšanās spēki tik glābs, lai pēkšņi low hp nepalikt pa ātro. Tur ir world quests, few mobs, few bosses, dungeons, kas būs pagrūti. Especially Spirit Abyss. Man tgd problēmas tik ar spirit abyss un 69 lvl dungeons ir, pārējo jau pāraugu, bet nu es drīz uz jauno pasauli, kur atkal būšu dauzāmais materiāls

Pagaidām arī ir kā ir, pie lvl 50 atdūros un sāku medīt open-world misijas. Liels paldies interaktīvajai kartei!
https://genshin-impact-map.appsample.com/#/

2 Likes

Emergency rations.exe :D

1 Like
1 Like

tiem kas vēl nav redzējuši

1 Like

sitie ir garam.
Ja skatities tad kko tadu, jo cilveki izvelejas un nema vera constelations, lvl 70 skills utt

1 Like

daļa video šķiet informatīva, bet ir aizdomas ka balsošana varētu būt mazliet… biased.

2k people biased uz to pašu lietu. Bet nu ir, bet ja tā kopēji skatīties pēc sava experience spēlē, piekrītu ar lielāko daļu

1 Like

Grūti pilnībā uzticēties datiem, jo nezinu kāda kopa ir balsojusi, jo tomēr spēlētājiem kas nebaidās vilkt n-tās lozes viedoklis var atšķirties, piemēram esmu redzējis DPS Barabaru, kas jau pats par sevi šķiet absurdi.

pēdīgi šķiet ka tā pat kā pasauli- ir jāizpēta atrifaktu un cross-character kombnācijas pašam un jāskatās kas kam atbilst.
piemēram kad visi uzskata ka Diluks ir pārāk augstu vērtēts, kaut gan man viņš ir komandas serde izmantojot Overcharge, Melt un Vaporize reakcijas.

nav manits, te visi piekrit ka diluc ir no matter what best dps in game, vot Venti gan ir smagi overrated

Neesmu spēlējis ar Venti izņemt izmēģinājumu, bet no tās pieredzes piekrītu tavam viedoklim. Venti gan jau ir kaut kāda specifiska niša, teiksim crowd control co-op, vai elementa piešķiršana lielam daudzumam pretinieku, kas varētu būt lietderīgi kādā domainā.

Cik esmu skatījies wiki Dilūkam ir augstākais pamata uzbrukums spēlēt. Kaut vai tikai no tā aspekta viņš ir labākais uzbrukumā.

Varētu būt. Man viņš ir, bet es nejūtu īpašu vajadzību pēc viņa savā pamata komandā. Viņš ir ērts priekš kartes izpētes.

Finally caught up to Mafii, mazliet pārsteigums ka nebija ascension kvests

Tu par World level 5?