Genshin Impact - bezmaksas Zelda uz PC un mobīlajiem

Rīt spēlei update, būs ko papētīt kādus jaunumus piedāvās.

tā gan.

Edit: ceru ka viņi pievienos jaunu nāciju, ieskatījies neesmu, bet ceru.

1 Like

Es arī gaidu jaunu zemi, bet neko jaunumos nemin par jaunu zemi, tādas aizdomas, ka ar 1.1 update vēl nebūs, tik story kvesti un characteri jauni un citi jaunumi tur vēl.

yeah, most likely, cik redzēts būs tas džeks no Sneznayas, varbūt tā būs mazais kalnainais apvidus kartes dienvid-austrumos. Pašam būtu baigie prieki ja tiktu pievienots meta (4 star) Cryo tēls ar loku, varbūt kas līdzīgs Fischil.

Cik vispār dzirdēts pirmajai jaunajai zemei būtu jābūt Inazuma(Electro).

Update ir augšā

So… Palaidu atjauninājumu un aizgāju mazgāt zobus. Atgriežoties viņš jau bija pabeidzis.

Tas bija atjauninājums tikai Launcherim…

1 Like

Atvēru spēli, pēc brīža skraidīšanas atradu 4 nenositamus troļļus. Sit cik gribi, HP stabiņi nesamazinās. Pārējais it kā strādā.

Man bija tas pats XD pat nopriecājos kur tik ātri un tad mani sagaidīja īstais update :D vienu momentu rādīja 8 stundas pat :D

1 Like

Man pagaidām nav nācies nekam tādam uzdurties :thinking:

Varbūt man veicas. Kādas 2 reizes esmu arī saskāries ar kļūdu, kad neparādas poga runāt ar NPC, lai nodotu kvestu. 2. reize bija šodien, nevarēju papeigt Daily kvestu tai meitenei, kas dodas runāt ar troļļiem.

Pa lielam spēle strādā labi. Tikai pa retam kaut kas ieķeras.

Šodien cik spēlēju viss ir labi. Izņemot vienu bugu gan uzķēru, atvēru lādi un viens item iekrita zemē, kādu metru, divus, tik zaļais gals nedaudz redzējās un izrakt jau nevar, tā arī atstāju tur :D

Kurā vietā biji tie nemirstīgie troļļi? Uz kartes nevari parādīt? Intereses pēc jāpaskatās kā man.

Man liekas bija te, patruļa kas staigā pa ceļu. Šaubos, ka tā ir atkārtojama kļūda.

1 Like

Neuzdūros tur nekam tādam. Laikam kāds vienreizējs bugs bija, varbūt jau izlaboja.

daily quests, un jā tev vnk paveicās

Eh, fine. Nākamajā sestdienā/svētdienā es iemēģināšu šo darbu. Tik daudz rakstu, haipa un pat fan arti sāk manā feedbackā parādīties. Vismaz pagaršošu šo spēli, lai saprastu, kas tas ir.

Galvenais nelaid klāt jaunās waifu savam maciņam. Spēle ir ļoti ok, it īpaši sākumā kad viss raiti notiek.

1 Like

Lel nezināju šis pat eksistē :D

3 Likes

Pat ja tās piekļūs manam makam man nav ko īsti pat tērēt. Kodes tur dzīvo tagad. XD