Genshin Impact - bezmaksas Zelda uz PC un mobīlajiem

Genshin Impact ir open-world spēle priekš viena spēlētāja. Kā var saprast no nosaukuma spēle ir tiešām līdzīga Legend Of Zelda: Breath of the Wild un ir pieejama, principā, jebkurā platformā. Bet, spēle nav mobilo telefonu orientēta.

Spēles sižets īsumā. Brālis un māsa ceļo pa pasaulēm un satiek dievieti, kura pārtrauc ceļojumu. Viens no viņiem (atkarīgs no spēlētaja izvēles) satiek pūķi, kurš terorizē vietējos iedzīvotājus un viņam nāksies atrisināt iedzīvotāju problēmas lai atrast savu radinieku.

No paša sākuma ieraudzīsim visus pazīstamus Zeldas elementus. Mums būs jāparāpo pa kalniem, jāpapeld un jāsavāc daži augļi no zemes un kokiem. Vēlāk ieraudzīsim pazīstamo kartes izpētes sistēmu un vēlāk pat saņemsim planieri.

Līdzīgi, kā Zeldā pasaule ir pārpildīta ar daždažādām vietām uz maziņiem uzdevumiem, kur pielietojot prātu Jūs un atrisinot uzdevumu, Jūs saņemsiet patīkamu balvu. Toties RPG sistēma pilnībā atšķiras no Zeldas. Šeit mēs varēsim attīstīt

  1. mūsu kopējo līmeni, vienkārši spēlējot spēli. Tas palielinās par daždažādākiem darbībām. Par monstru nosišanu, par loot atvēršanu un par uzdevumu pildīšanu.
  2. Varoņa līmeni, kuru mēs iegūstam izmantojot varoni. Tādu, te starp citu ir daudz un visi ir lietojami, līdz Jūs tos saņemsiet. Toties vienlaicīgi Jūs varat izmantot tikai 4 varoņus.
  3. Ieroču un citu mantu līmenis, kuru mēs palielinām iebarojot ierocim citu tādu pašu ieroci. Attiecīgi jāsaprot, ka rets ierocis būs labāks par mazāk retu ieroci, tikai ja atradīsiet vairākus vienādus retus ieročus.

Online daļa ir visai dīvaina. Jūs varat pievienoties kāda spēlētajā lobijā un palīdzēt viņam iziet dungeon izmantojot viņa varoņus. Līdz šīm neesmu patestējis ONLINE, bet forumos raksta, ka Jūs nesaņemat loot, kad kādam palīdzat.

Kopumā varu rekomendēt spēli visiem, kuri grib paspēlēt Zeldu, bet nav Switch, vai arī Zelda jau ir izpētīta no matu galiem līdz papēžiem. Spēlei tiešām ir liels potenciāls. Spēle nespiež Jūms maksāt par iekšējo veikalu un visu, kas tiek tirgots tajā var iegūt vienkārši spēlējot. Esmu nospēlējis jau 20h un pagaidām nav sasniegts Pay Wall. Iesaku.

Mans UID: 701606197

3 Likes

Online - Tu nevari atvērt kastes, nevari savākt tos culus sūdiņus, nedabū nekādu xp(tikai friendship xp, un es vēl nezinu kas ar daily missions, jo tos tipa coop var, vrb ar xp dos), nevar iet craft, blacksmith utt., un nevari pildīt misijas, un nevar taisīt offerings statujai.
Tu vari- Boss, dungeons, savākt dropus no mobiem, savākt stones,daily missions. Kā arī tu dropus no tiem lielajiem bossiem un dungeons(par tiem moon shards or whatever). Kā arī izdevīgi ir, ka var ar grūtajiem challenge un zonām palīdzēt. Takā coop ir tupa boss un dungeon domāts, lai ilgi nevazāties, daudz vieglāk iet, kad uz laukuma vairāk personas.

3 Likes

ayeee es tieši gribēju šito nokačāt ;D

1 Like

Tā spēle iznāca pirms nedēļas, biš pa vēlu Post

Esmu pāris stundas spēlējis, un pagaidām esmu tikai knapi ticis iekša īstajā spēle un godīgi sakot es neticu kāda tai ir kvalitāte zinot ka šī ir ftp spēle.

Vienīgā problēma man bija ar to ka ir kaut kāda dīvaina kļūme ar unity versiju ko viņi izmanto un intel grafiku kas nozīmēja ka spēle ik pēc pāris minūtēm bez brīdinājuma apstājās.

Neskaitot to, 10/10 priekš spēles kas ir pa brīvu.

Tā spēle izraisa atkarību :D

2 Likes

Priekš bezmaksas spēles pat ļoti labi. Šajā gadījumā salīdzinājums ar Zeldu ir kompliments. Spēles kartē ir daudz ko pētīt un atklāt, man īpaši patīk, ka pasaule nav plakana ir daudz kalnu un pauguru pa kuriem kāpelēt. No vizuālā skata punkta tā arī ir tīkama acij, ieturēta anime stilā. Interfeis un it īpaši tajā iebūvētās pamācības ir labas.

Neesmu daudz eksperimentējis, taču pagaidām online saspēles ne ļoti labi strādā. Ar Free 2 Play var sadzīvot, ja pieņem, ka nedabūsi visus varoņus un tavi resursi ir limitēti. Spēle strādā gacha jeb loot box mehānika. Tev jākrāj īpašā valūta kuru tu vari iztērēt, lai pirktu un atvērtu jaunas lozes, kurās ir maza iespējamība saņemt jaunu varoni.

Šobrīd zināmu komūnas biedru UID saraksts (paldies @Mafii par sarakstu)

UID 701848778 Hoootsii

UID 702599106 Menestrels

UID 700916200 Kaktusiņš

UID 702675531 Kanade

UID 700005293 Mafii

UID 700874649 UselessSakura

UID 702569543 Vriska

UID 701939936 Shadowrise

UID 703426554 Mr.3d

UID 703291826 Jua

Priekš komūnas saspēlēm var pievienoties šeit: https://discord.gg/TXWCbh (24 st. links)

4 Likes

Jāatzīst ka co-op ir next to useless, beidzot vakar draugs sasniedza 16. lvl kas nepieciešams lai vispār co-op būtu iespējams, +ir vērts pieminēt ka aktīvi ir iespējams izmantot tikai 4 tēlus vienlaikus: 2 draugam un divus pašam.

1 Like

Manējais UID ir 703849952 :smiling_face_with_three_hearts:

UID: 702356406, IGN Kristianux (duh…),
čomam: UID: 702344729, IGN RickSilver

Līdzīgi, kā Zeldā rāpošana nav tikai rāpošanas pēc. Tā ir mehanika bez kuras neatklāsi i pat 10% no visa satura.
Ak jā…

2 Likes

Jaunas co-op events cilveki piesakamies

Lasīju, ka spēlei būšot updeiti 11 novembrī, 23 decembrī un februārī, būšot jauni characteri, kvesti un reģioni.

Pag, tad sanāk ka pagaidām nevar tikt tālāk par Liyue & Monstadt? Tikko atdūros pret 2. Ascension, ar to sāksies lielā grindošana.

Nezinu, laikam, ka nē, es vēl neesmu tik tālu ticis spēlē. Bet zemes man ir visas atklātas, kuras pieejamas.
Interaktīvajā spēles kartē aiz Geo un Vēju zemes nekā nav, ne statuju, ne teleportu.

Tā kā tev ir quest atsitiens, vai arī viss apkārt ir “bīstamā zona” kur AI tevi stumj atpakaļ?

Kāds atsitiens? Aiz tās sarkanās nelaiž, internetā var interaktīvo karti paskatīties, tur nav nekā aiz sarkanajām sienām, ir tikai Geo un Vēja zeme.

1 Like

Vakar atbloķēju visus iespējamos teleportu punktus. Gan jau izstrādāji ir implementējuši kādu uzdevumu bufferi pirms laiž tālāk pasaulē.

Edit. Ar atsitienu domāju ka man ieskrienot sarkanajā lil inkling looking kid pārņem manu charu un izskrien ārā.

Padevos. Beidzot. Zinkāre plosa viscaur. Nepatiks, atinstalēt vienmēr var!

5 Likes

1 Like