Tower of Fantasy: smash or pass

Tātad:
Pieļauju, ka vismaz kādam jau šīs spēles motīvs un citas detaļas jau ir nonākušas redzes laukā.
Par cik ir palicis nedaudz vairak līdz officiālai izlaišanai, gribēju palūkot, kas citiem uz šo ir padomā, vai spēlēs, vai šķiet ka parādījies jauns mikrotransakciju gigants.

atskaite: https://www.toweroffantasy-global.com/

gribu arī dzirdēt faktorus, kas spēlē par labu un arī par sliktu intereses raisīšanai

1 Like

Noteikti pamēģināšu. Droši vien būs kas līdzīgs Genshin Impact vai Honkai Impact. Gotta see what kinda waifus are gonna be in this one :sweat_smile:


Izskatās, ka jau ir iespējams uztaisīt chatacter presetu. Ievēroju ka mums būs 2.5D deguni

Tak grafikas dzinis un UI ņemti pa taisno no Genshin, tikai bik pielāgoti šai spēlei. Attiecīgi combat arī neizbēgami būs ļoti līdzīgs.
And the grind…

1 Like

Can’t beat Diablo Immoral.

Also, kaut kāda velna pēc man tā lapa ne pa kam negrib vērties vaļā, pilns ar “HTTP2 protocol error”…

Nezinu gan, kaut kā video neredzu waifu. Nav būtiskākās Genshin sastāvdaļas. :joy:

Yeah… about that… tur VAR dabūt alter characters ar ko spēlēt. Tos var izvilkt kopā ar ieročiem, vnk ja to uzliec to tēlu, tad iekams tu to nenomainīsi, tev būs jāspēlē tikai ar to…

  • ir ka iekārtas resursus ēd daudz mazāk kā Genshin

Es redzēju youtube, kur ir customize character, man liekas vari sev izveidot kādu waifu gribi :D Tur baigi daudz opciju, bet tas laikam galvenajam tēlam.

Waifu izvēlas mani nevis es tās un varbūt vēl gatcha dievi. :D Man varoņu izveide nekad diži nav gājusi pie sirds.

Īstenība tur ir tik daudz opciju, ka var uztaisīt 100 un vairāk waifu kā galveno tēlu, patiesībā diezgan sarežģīti, dotu priekšroku vienkāršībai, Genshinā bija tikai izvēle starp diviem dvīņiem un viss :D

Youtube nedaudz paskatījos par spēli. Spēlējis neesmu, iespējams kaut kad iemetīšu aci, kas tur ir, redzēs.

Same genshin different setting for it, I mean šito es vismaz paspēlēt varu, jo jauns un diff chars utt. Genshin jau dzīvē neieiešu.

Gandrīz izvēlos ārā no dīvana, kad spēlē sākās angļu valodā, bet laikam var pārslēgt uz japāņu, opcijās jāpaskatās. Nu jā var.
Bet nemaz tālāk netieku, rāda wanderer limits sasniegts un tad connection time out, par daudz spēlētāju vai.

Cerams, pēc tam var mainīt character izskatu, tur tik opciju, ka var sēdēt piecas stundas, kamēr character izveidosi. Ir forši, bet pārāk laikietilpīgi, būtu viens character starta pakai un viss.
Pat acu krāsa jāregulē ar četrām opcijām, nevar pat vienkārši krāsu nomainīt :D Cik sarežģīti
Pat krūšu izmēru var mainīt :D.

Nu nē, Genshinam nav līdzīga, ir tikai acīmredzami līdzīgi elementi.

Kombats kaut kā man nevisai patīk. Karte gan ir nepārskatāma. Menu arī vizuāli neīpaši. Kačāšanās sistēma, cik sapratu, vienkārši kačā ieročus characteriem un viss, neko interesantu pagaidām tur nesaskatīju.
Vizuāli labi, kā Anime, un var paskraidīt ar dažādiem characteriem, nu skatoties ko gača iedot.
Pa pasauli vēl nepaspēju paskraidīt, kad būs laiks, būs jāpaskraida jāpaskatās vai ir kādas interesantas puzzles utml.

2 Likes

Ja kādam gribās, man Discord iemeta gift kodu kkādiem Nitro avatariem:

Summary

5CW21VVKMTAF

image
Ja kāds paņem, tad uzreiz atrakstiet te, lai citi nepadomā, ka iemetu nederīgu kodu or smth.

Sākumā nesapratu, kas tie par jokiem. Pa laikam ieraugu kāds random characters skraida, domāju, tā paredzēts. Bet izskatās spēle random rāda citus spēlētājus paralēli man kā viņi skraida pa pasauli. Nezinu priekš kam tas vajadzīgs.

Pasaule nešķiet tik tukša, plus tur ir pāris co-op puzles, kuras viens ne par ko neizpildīs…

Cik es sapratu viņi neko nedara, tikai rāda kā skraida, vismaz izskatās neko manā pasaulē darīt viņi nevar.

Viņi dara, man piemēram ir bijis ka kopā ar kkādu random spēlētāju veicu puzli, vai arī kopā sitam kkādus monstrus