Honkai: Star Rail

HoYoverse ir izlaidis jaunu spēli Honkai: Star Rail.

Neesmu spēli vēl ielādējis, bet plānoju ielādēt un apskatīties kas tur labs. Izskatās jau labi.

1 Like

es viņu nokačāju - dalītas jūtas, bet tas viss ir atrisināts - telefonā man pārāk mazs ekrāns, bet spēle ir nice af, toties viņiem ir arī pc launcher tā kā problem solved ;3

1 Like
3 Likes

Daudz gayshit impact mehanikas, turn based combat tho, kopumā ir okay, paspēlēšu kādu laiku

Izgāju Tutorial. Spēle izskatās smuki. Bet combats man gan nepatīk, nevari brīvi cīnities, viss iet pēc gājieniem. Par pārējo spēlē vēl grūti spriest, jāpaspēlē tālāk būs.

1 Like
1 Like
1 Like

Lejupielādēju spēli, viņu laikam nevar dabūt šobrīd. ;_; Appisiens.

Pašlaik nevar gan…

Ir zināms kad varēs? :D Tu seko līdzi tam?

Tas jau līdzīgi kā cerēt uz Dainsleif no Genshin Impact :grin:

Pagājšgad viņa bij, vēl nav bijis info, kad rerans :sweat_smile: nesen bija Silver Wolf rerans, man liekas, ka arī Blade bija, pēc idejas Kafkai arī kaut kad būs, bet kad :thinking:

Dainsleif grūtāk, jo viņam baneris vēl ne reizi nav bijis :sweat_smile: tad jau drīzāk kā Eula, jo viņai vienreiz bija, ka 12 patchus nebija rerans :sweat_smile:

Sadge. Silver arī varbūt gribētu pullot. Kas vispār jākrāj, lai es viņus pullotu?

Es pa laikam paspēlēju, kad būs reruns padošu ziņu.

Paldies. Tikmēr jāpapēta kādus vēl es varu dabūt. Silver cik saprotu tuvākajā laikā tad vairs nebūs. Moška Himeko arī varētu. Viņai foršs ults. :D

Tā meitene ar ģitāru arī interesanta.

Es kaut kādā mērā jūs visus, gacha spēlētājus, apskaužu. Tādā ziņā, ka jums pietiek pacietības sagaidīt to brīdi, kad jūs varēsiet dabūt/sakrāt uz konkrēto personāžu, kā arī paškontroles nedusmoties uz “sistēmu”, ja sanāk dabūt to, ko nevēlaties. Nu vai arī nežēlot līdzekļus tam, lai nopirktu visu ko vien sirds vēlas :smile:

Gameplay ziņā man šī spēle ļoti iegāja - jo turn-based, bet es diezgan ātri sapratu, ka zaudēšu veselo saprātu, ja vairākas reizes pēc kārtas nesaņemšu īsto personāžu.

Atceros, ka sākumā tik ļoti gribēju Clara character-u (jo nezinu kā jums, bet man viņa praktiski 1:1 atgādina Illya un Berserker no Fate/stay night) un man spēlēs praktiski vienmēr ir vienaldzīgs power level, bet dabūju citu loli … tad iemetu nedaudz naudas un dabūju vēl kaut ko citu. Pēc kā atmetu visam ar roku :smile:

1 Like

Himeko var dabūt no standarta banera, vai zaudējot 50/50