Honkai: Star Rail

Kad Silver pirmais baneris bija, man viņa ļoti ātri tika, tikai nesanāk viņu apgreidot, lai nomainītu Seele :sweat_smile:

Ir, ir līdzība. Sākumā skatījos kas ir parastajos pull, likās varētu būt interesanta, bet man nepatīk viņas robots. :D

Robots Svarogs ir tas, kas cīnās, palīdz viņai :)

1 Like


No jaunākā banera biju dabūjusi viņu ļoti ātri :D

1 Like

Bet man viņš nepatīk. :(

Nu tā jau gaumes lieta :)

Kādus team compus jūs vispār izmantojat? Kas main carry?

Man team ir mc, March 7, Natasha as heal and Seele, main dps from mc in fire and Seele)

1 Like

Es pat nemacēšu neko daudz ieteikt. Bet spēle ir viegla, visu ko vajag var uzveikt, protams pafermot un pakačāties vajag bez tā nu nekā.
Es tur maz ko kačāju, parasti izeju eventus un story. Nu un arī gačā mēģinu ko dabūt. No combat izvairos maksimums. Man tas gājienu kombats liekas tik garlaicīgs, nevari brīvi cīnīties kā citās spēlēs.
Kaut ko tur pafermoju pa laikam arī, lai var pakačāt characterus, bet es uzlieku auto batle un neskatos, kas tur notiek, sēžu netā paralēli daru kaut ko citu.

Sākumā vēl varēja tur kombatu paskatīties, kas kā, vēlāk apnika, protams. Galīgi man nepatīk tie gājieni, man vajag brīvu cīņu.

Tas citas gacha nav labāk spēlēt? Vai tu viņas apvieno? :D
Man tieši genshin pasaule un gameplay nepavilka, šis gan aizrāva. Daļēji vainīga kafka. >.>

Es spēlēju aktīvi Genshinu un man ar to pietiek, tur gan kačāju gandrīz visu pēc kārtas uz izeju visus eventus un kvestus utt.

Bet Star Rail tā tikai, pa laikam var uzspelēt, story var iziet, gačā ko pamēģināt izvilkt, eventus var iziet, man tas muzeja events toreiz patika, spoku events un vēl kaut kas bija ok. Bet kombats ir nē nē.
Es Star Rail nespēlēju aktīvi, bet ja ir brīvs izeju story, eventus, kaut ko pafermoju un jā, protams, gača :D

Bet vispār jau pavilkt aktīvi vairākas gača spēles nebūtu laika.

@DiviViens, atsaucoties uz šo, varu teikt, ka Shield+ Hileri vajag, pārējie divi, kas damage taisa.

Neesmu dziļi skatījies. Neviens netaisa dps+heal/enchant+shield+ vēl vienu supp vai debuff?

Man tieši ir ērts šāds combat stils :D

1 Like

Jā ir support characteri, kas dot arī support. Damage, atk boost un tā. Iespējams pat tā labāk dps+hīleris+support+shield.
Bet saku, es tur kombatā neesmu iedziļinājies.

Tu to spēli tikai tagad ielādēji pirms tam nespelēji?

Vakar izmēģināju pirmo reizi. :D Man pasta kastītē gan bija kaut kāds reward par pre-registration?

Viņi to visiem jaunajiem, bet es gan no pašiem pirmsākumiem spēlēju :sweat_smile:

Kad atkal iznāks Kafka, viņu pullo arī ar šiem pašiem, right?

Nu tur event banner būs, tur šīs pašas biļetes)

2 Likes

Tur gačas sistēma ir tādi pati kā Genshinā