Genshin Impact - bezmaksas Zelda uz PC un mobīlajiem

Starpcitu nevarētu būt tā ka tev vienkārši sagadījās, ka nets pazuda uz kādu īsu brītiņu?
Man vienreiz spēles laikā pazuda elektrība un nets līdz ar to arī, tas bija cīņas mirklī un tad nevienam nekādas dzīvības noņemt nevarēja un pārslēgt character nevarēja.

Iemēģinājus šodien Genshin Impact. Tiešām atgādina LoZ:BotW. Lielā mērā lielu atšķirību no citām RPG spēlēm neredzu, bet vismaz Combat system ir interesants. Varētu teikt šīs spēles pamata lieta kas vilina klāt. Kā arī character design is labs. Citādi stāsta ziņā atgādina citas MMORPG spēles kuras esmu spēlējis.
PS. Paimon is cute.

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like
1 Like
1 Like

Tik labi editi :smiley:

1 Like
1 Like

Īstenībā varu padalītes ar mazu novērojumu: GI ir kļuvis par manu atslābināšanās paņēmienu, jo pēc darba dienas atsēšanās ar kontrolieri un aukstu dzērienu ir 100% atslābinājums. kad viss stāsts ir iziets, dienas misijās pat nav jādomā.

2 Likes
2 Likes

Izskatās, ka grafiski stipri neatšķiras no Low uz High. Droši vien dziņa īpatnība. Jebkurā gadījumā man viss stāv uz max, tā kā par graphical fidelity es nesūdzos. Spēle nav īpaši prasīga.

2 Likes

Dators iet uz mid-high iestatījumiem, bet reizi pa reizei aizrijās. Mobilais gan bez procesora pārslogošanas ir nebaudāmi lēns.

Kā PS4 velk?

1 Like