Galda spēles rekomendācijas

Mīļie foruma biedri, izpalīdziet man! Vēlos iegādāties kādu jaunu galda spēli, kur varētu spēlēt 2-4 vai arī pat 2-8 spēlētāji. :slight_smile: varbūt jums ir kādi ieteikumi? ;)

1 Like

Ticket to ride

1 Like

Dixit, Sabotieris, Cards against humanity :3
Bet ja vēleis izjaukt attiecības tad Monopols :D

secret hitler, spyfall, dobble, uno, catan, codenames, vai arī ieej brain-games un izvēlies, kas pašam liekas tuvāks sirdij :3

Carcassonne, Scrabble

‘‘Wanna bet?’’ Fun times…

1 Like

Te jau ir jāveic balsošana :D

we didn’t playtest this at all

Cik saprotu šī spēle ir stulba un pilnīgs sviests, bet tomēr jāsaka, ka uzmetot aci kā citi spēlē tad izskatās it kā fun, laigan ar boring, tāpēc pārvērt par drinking game. Tie kas zaudē tiem jādzer, jo zaudēt tur var viegli un ātri, pat pašā spēles sākumā.

Spēles video piemērs

Daži ieteikumu sākot no vienkāršākā un ejot uz kaut ko mazliet sarežģītāku, lai gan visas spēles ir vieglas. Varu ieteikt arī vēl kaut ko, ja pateiksi kaut ko vairāk par savām vēlmēm un grupu ar kuru grasies spēlēt.

Jungle Speed - lēta, vienkārša, azartiska, uz reakciju balstīta. Katra spēlmaņa priekšā stāv kārts ar vienu konkrētu formu un tam ir pēc iespējas ātrāk jāreaģē, ja uz galda parādās vēl viena kārts uz kuras attēlota tāda pati forma.

Codenames - vārdu minēšanas spēle, ir pieejama Latviešu valodā. Divas komandas sacenšas, lai atminētu pirmās visus savus vārdus. Uz galda ir laukums ar dažādiem vārdiem, komandas pēc kārtas var mēģināt atvērt kādu laiciņu, vadoties pēc tā ko tām saka komandas kapteinis. Kapteiņi zin kas paslēpts zem laukuma kārtīm, taču var dot mājienus savai komandai tika pasakot vienu vārdu.

Carcassonne - lēta, salīdzinoši vienkārša, nav jāuzstāda laukums, mēreni stratēģiska. Spēlmaņi neskatoties izvelk jaunus kartes lauciņus un pievieno tos jebkurā vietā uz kartes, kur tas iespējams ar mērķi ieņemt pēc iespējas lielāku un vairāk punktus nesošu teritoriju.

Dominion - stratēģiska, vidējas sarežģītības, mazliet jāvelta laiks laukuma sagatavošanai. Spēlmaņi no galda vidus pērk kārtis ar dažādiem efektiem, spēles gaitā veidojot savu kavu. Uzvar spēlmanis kas ir nopircis un saglabājis savā kavā visvairāk uzvaras punktu kārtis.

Katanas ieceļotāji - stratēģiska resursu krāšanas un celtniecības spēle. Spēles gaitā jākrāj un jāmaina resursu kārtis, kuras ražo tavas uzceltās celtnes, lai uz celti pēc iespējas lielāku karalisti un uzvarētu spēli. Ļoti pazīstama un klasiska spēle. Labs sākums, lai iepazītos ar galdaspēļu stratēģijas žanru.

Easy rules: Love letter(4) un Love letter Delux(8)
Medium: Kingdomino (4player) Queendomino(4). Var summēt abas spëles.
Hard: Shadow Hunterss (7), One Night Vampires (10), Scotland Yard (2++)
Impossible: Fallout Boardgame, Doom, Dark Souls, Shadow Over Camelot.

Jebkurai kompanijai, jebkuram cilvēka skaitam un ar unlimited DLC iespējam: Munchkin

1 Like

Tev fetišs uz demokratiju? XD

2 Likes

Paldies par ieteikumiem. :)