Fairy Tail

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-2-2012/5820021418179l.jpg
Fairy tail
Žanrs: Magic, Mystery, Comedy, Shounen, Drama, Adventure, Fantasy, Action. (Mazliet Romance.)
First Opening | Trailer

Viss sākās ar kādu meiteni vārdā Lucy, kas gribēja tikt ‘‘Fairy Tail’’ gildā. Pa ceļam viņa satiek animes galveno varoni Natsu. Lucy tikusi nelaimē, tiek izglābta ar Natsu palīdzību. Uz Natsu rokas viņa ieraudzīja ‘‘Fairy tail’’ guilda logo, izrādās, ka Natsu ir ‘‘Fairy Tail’’ guildā un viņš viņu iedabūn iekšā. Vēlāk arī tiek izveidota stiprākā guilda komanda, ‘‘Team Natsu’’, kurā ir 4 galvenie varoņi (Natsu, Lucy, Erza, Gray). Kopā viņi pilda dažādas misijas lai dabūtu naudu un pavadītu laiku kopā, tomēr ir laiki, kad notiek kaut kas daudz briesmīgāks, kur draud viņu dzīvības un paša guilda dzīvība.

P.s. Fairy tail pats par sevi beidzās, bet Aprīlī sākās 2 sezona, Fairy Tail 2014, kur viss turpinās. Šīš sērijas arī vēljoprojām tiek taisītas, katru Sestdienu no agriem rītiem jau pārādās internetā.

Waah, kā jau esmu rakstījusi, man nepatīk bezgalīgās animes. Nejaušām šo uzejot, kad anime tikai nāca ārā, mani apvārdoja - vilšanās, bet to es sapratu tikai pie 110 ep… -_- Kopš tā brīža man nepatīk šī anime

K.gan sākums bija super jauks un aizraujošs kā jau visām šādām (“Shounen”) animēm…

Šiem garajiem un populārajiem seriāliem parasti ir interesanta manga. Mangai nav tādas tendences vilkties garumā kā to dara anime.

Nepatika. Anime neskatos un mangu nodropoju jau sen. Waste of time.

Animi neskatos kopš beidzās pirmā sezona vai kas tas bij. Mangai gan sekoju. Tīri interesants, kas cits. Jo naruto prasija man pusi dzīves.

vsp tai animee bija taada beerniibas pretruna kaa man skolaa maaciija
matemaatiku - pirmaas klases saka. ka nav cipara peec nulles un tad bams -
tas vnm ir bijis - ljoti kaitinoshi safabriceeta informaacija, ja no viena
super speeciigaa pieveikshanas, taa starp citu uzrodas veel lielaaks
ljaunums. saprastu hierarhiju, bet ne neattaisnoto kaapinaajumu ( ja no
saakuma neinformee , ka tmr ir speeciigaaks, vai nepatiesi deevee par
specigaako, neparaadot staasta izaugsmi ( tas ir zdevies piem.
~Alkjiimikjiem)

rakstīja:

Daudz gribi no šī seriāla. Sižeta caurumi un nepilnības ir bieži sastopami garajos seriālos. Ko var citu gribēt no seriāla, kuš primāri balstās uz action.
Piemēram, Bleach sižeta progresija notiek tikai cikliski, ja to vispār var nosaukt par progresiju. :smiley: Varonis satiekas ar neiedomājami stipru pretinieku, zaudē tam, dodas trenēties, dodas pie stiprā pretinieka pēc revanša un sasit to kā mazu ezi. Pēc tā atkal parādās nākošais neuzveicami stiprais pretinieks un cikls atsākas. Cik dzirdēts viss seriāls tā arī turpinās.

Stiprākais pasaules pretinieks izrādījās ne tik stiprs kā sākumā šķita - atspoguļo cilvēkam samērā raksturīgu uztveres īpatnību. Tā teikt, bailēm lielas acis.

1 Like

Un es tieši tgd domāju Fairy Tail skatīties :smiley: Laikam nav vērts :smiley:

Ļoti patīk anime un tieši kad sāktos pats interesantākais pēc mangas skatoties sākās Fairy tail Zero
kas ne īpaši patīk, bet mangu vel ar prieku lasu. Viss vairāk man patīk mangā 418 chapter kur animē būtu jāturpinās, bet iemeta Zero sejā :weary:

Seriāls nav slikts shonen pārstāvis. Tam ir ļoti laba mūzika.

Nav vērts. Uz to mediocre kvantumu var noskatīties daudz, labākas 1-2 sezonu anime.

Piemēram? :smiley: Iesaki kko.

Jāvaicā ko tu esi redzējusi tad :smiley:

Bet nu fairy tail ir shonens ar lielāko fanservisu no tiem garajiem. Man no sākuma šķitas skatāms ,bet ar katru nākošo arku arvien neinteresantāks palika.

Esmu noskatījies, tur kur bija tās lielās maģiskās spēles un tālāk skatīties vēl neplānoju.

vot vot es ari besijos ara kad iemeta Zero seja bet es tpt vinu skatos jo no vienas puses ir interesanti ka ta gilde tika izveidota utt mangu ga nelasu :slight_smile: + ar nepacietibu gaidu kad zero beigsies

Ja interesē kā animē turpinās sāc mangu lasīt no 418 chapter

Kādi žanri interesē? Saukšu saīsināti, bet meklējot atradīsi, sakurasou, bokura wa minna, haibane renmei, evangelion, ergo proxy, mnemosyne, kara no kyoukai, ah! my goddess, nagi no asukara, aria, black lagon, boku wa tomodachi, genshiken, nazo no kanojo x, onegai teacher,onegai twins, ano natsu de matteru, phantom requiem, sel, texnolyze, rozen maiden utt utt :smiley:

http://myanimelist.net/animelist/Lukijs?status=2

ne mani manga galigi nevelk es pacietishos un no spoilers please :stuck_out_tongue:

Nu iesaki man 2-3 animes, kas ir must see :smiley:

Tas jau ir must-see : D , izvēlies kādu uz dullo un noskaties. Kaut vai Haibane renmei, viņa nav shounen un ir bez action, bet awesome

Vari boku wa tomodachi ga sukunai par awkwardf jauniešiem kuri nespēj dabūt draugus

Phantom requiem for the phantom norm trillerīts ar romance un brainwash

2 Likes