Ko jūs domājāt kāda būs jaunā naruto filma jeb Boruto The movie

Es vispār nevarēšu pierast pie jaunā charactera kaut kā nepierasti :pensive:

Mani jau The last movie šķita nedaudz garlaicīga un šo es nemaz īsti negaidu

Tas jaunais charekters ar zilajiem matiem vsp kas viņš ir

Kuroko rip-off :smiley:

1 Like

Nezinu internetā tika spekulēts, ka viņš savā ziņā atgādina Toneri (Galvenais ienaidnieks iekš The Last: Naruto), kaut gan viņš it kā palika uz mēness. Turklāt katram jaunajam varonim nav jābūt kāda iepriekš redzēta charactera dēlam vai meitai :smiley:

Saistībā ar filmu: Manuprāt būs ļoti interesanti redzēt kādi būs tie sīkie, apnika kā ne kā redzēt vienus un tos pašus uzbrukumus 100 reizes :smiley: Turklāt, ja nemaldos Naruto šajā filmā arī spēlēs svarīgu lomu tā ka vari nebēdāties Pixel :smiley:

es tikko noskatijos jaunako seriju naruto shippuden vnk wow jeb super :blush:

Oho un tev vēl nav apnicis skatīties no sērijas uz sērijas jau tik ilgi? Es kādu gadu tā noskatijos un man piebesijās tagad ir uz hold, tas pats ir ar one piece un fairy tail

ne man nav apnicis bet ja ir kada neintresanta serija ar flesback tad es tos skipoju

Tur gan vajag labu pacietību, jo visas sērijas pārsvarā viņi baigi velk un beidzas katra otrā ar cliffhangeriem.

Tas brīdis, kad tev pilnībā vienalga par naruto. :smiley:

1 Like

Tu ko, tur tak jauni čari parādījušies! Es izturēju veselas piecas mangas nodaļas. :smiley:

Es redzēju pirmās 10 sērijas, kkur devītajā klasē. Neinteresanti. )

Devītajā klasē skatijies un likās neinteresanti? Tas ir tieši tas vecums, kad vajadzēja tieši likties visinteresantāk!

Runajot par sadam garo epizodu animem
man pat pagaja vairak ka gads lai tiktu lidz tagad iznakosajam episodēm
pat tad tas bija ar partraukumiem kaut kur pie 500 serijas man nobesijas nometu bet driz vien atsaku skatities .Godigi skatoties sadas tu sac pierast pie garajam cinam un tamlidzigi man pat vienu bridi tas saka pietrukt lol

Kad skatijos maratonā man ļoti patika un tās garās cīņas nešķita tik garas. Es Naruto un Shippudenu noskatijos pāris mēnešos btw :smiley: Bet nu tad noskatoties un pārskatoties to vēl pāris reizes pat sāku just to garumu (Naruto bija pirmais anime un nezināju par anime vēl tādēļ skatijos vēlreiz).
Es tagad, kad esmu noskatijies tik daudz anime, tie garie tomēr sāk atbaidīt, tikai ar savu garumu :D.
Pirms es sāku īsākos skatīties mani atkal atbaidija tie 13 epizodiskie, jo es kā pieradis pie garajiem domāju, ko gan var parādīt pa tik daudzām epizodēm? Never have I been so wrong…

Es parasti neizturu vairāk par 50 epizodēm. Vienīgais izņēmums Fairy Tail, esmu gandrīz noskatījies visu pirmo sezonu.

Pēc alķīmiķa un sailor moon…? :/

Nu nezinu alķīmiķim bija tumšāks stāsts, bet viņš tikuntā ir ļoti shounenisks

Alķīmiķim kaujas scenas neiet pa 20 epizodēm un flasback ilgst max - 1 ep, min - 5 sek… :D. Priekš tik plaša stāsta kompaktāk nevar uztaisī. Naruto gan izdomāja, ka jāizvēršās uz 2 sezonām pa kvantljoni epizodem.

Naruto pirmajā daļā flashbacki bija diezgan minimāli arī cīņas nebija vēl tik ilgas, salīdzinoši ātri viss norisinājās, ja salīdzina ar shippuden, takā tu vienkārši ienīsti ienīšanas pēc :smiley: