Akame ga Kill!

http://kissanime.com/Uploads/Etc/6-9-2014/85116854559611l.jpg
Akame ga Kill!
Žanrs: Action, Adventure, Fantasy
[Treileris][1], [ievada klips][2].

Tatsumi tiek nosūtīts uz lielpilsētu, lai nopelnītu naudu savam ciemam, bet viņš noskaidro, ka visu pārvalda ministrs, kurš kontrolē valdienku. Neilgi pēc paša nonākšanas par upuri, viņš pievienojās Night Raid - grupai, kura cīnās par taisnību un ministra gāšanu.

--------------------------------------
Orģināli izveidojis - divi-viens
--------------------------------------
[1]: https://www.youtube.com/watch?v=A45hvq7C5GM
[2]: https://www.youtube.com/watch?v=e23BunJcnlo

1 Like

Ne ko tāds action gabals. Ievada un beigu klipi bija labi. Labs personāžu nāvju skaits - praktiski visi. :smiley:

1 Like

Joprojām patīkami klausīties otro OP, protams, pirmais arī nebija zemē metams.

Par tām nāvēm, mangā taču bija savādāk, vai ne? Pilnīgi neko neatceros saistībā ar to. :confused:

Beigas bija savādākas, varoņi savādāk atmeta ķepas. Es mangu lasījis neesmu, bet it kā visa atšķirība bija beigās.

Yeyey, noskatījos šo animi; biju dzirdējusi divus ieteikumus - pirmo kas brutāli norakstīja kā bezjēdzīgu, neskatāmu šo animi; otru kā animi, kas ir must watch :smiley: vismaz ja nejaucu, savādāk, patiess jebkurā gadījumā ir pirmais ieteikums :smiley:

Man patika - yandere for everyone :heart_eyes:. Atgādināja harem - lieta, ko neskatos tdļ to redzu visur XD
Arī patika tas, ka tā bija 99% traģēdija :smiley: - tā ka, man šķiet, skatīšanās vērta! ^.^
Sākums jauks, miksējot šausmas tik spēcīgi, ka laikam būs cilvēki, kas novērsīsies, jo īpaši, kad stāsts attīstās; bet šķiet atbilstoši; drusku žēl, ka bija apspēlēta, protams, monarhija - gribētu redzēt kādreiz demokrātijas drāmu ;o
Ik pa brīdim nāca prātā Digimoni un Fairy Tail (nevienam beigas neesmu redzējusi XD) - tikai 24 ep un gore! :D:D (nu cammon, tur kaut kādi briesmoņi jāslaktē, lol :smiley: un mazpulciņiem vienmēr spēks)
Žēl, ka nevarēja just ticamību no sabiedrības domas, tikai grupējumam pavēlētais, eh… Daudz viet patizlas ainas, plus cīņas ainās es vnk slēdzos nost un darīju savas lietas, jo tās man nekad īpaši neaizrauj un šeit tās īpasi neizcēlās ar neko.

Jā, anime kā anime, plus, nebaidījās atļaut mirt varoņiem, par to, ka es neesmu skatījusies Game of Thrones, bet no jokiem par to, es teiktu, ka šī ir tā seriāla anime versija (troll)

Tikko noskatijos Akame ga Kill.
Holy shit es raudāju pēdējā epizodē tik ļoti, ka man sāp zem acīm, pašas acis, un vaigi.
;_;

1 Like

Jā, anime diezgan smaga no emocionālās puses.

1 Like

Tik tiešām? Man gan neš’'kita pilnīgi nekas bēdīgs šajā animē, jo pārsvarā bīja gaidām utt :frowning:

1 Like

Tas 100% jau bija pašsaprotams, bet man likās ka Tatsumi ir galvenais varonis šajā anime, bet nope, izrādās tā ir Akame.
Guess es esmu pieradis pie tiem stereotipiem ;D

Hmmm Galvenais varonis izrādās ir cilvēks, kura vārds ir nosaukumā. Kā gan tas varēja notikt?
Ålso, neviens neliedz konceptu, kurā ir vairāki MC. :wink:

1 Like

Man ļoti patika Akame ga kill no tāda aspekta, ka MC nav neiznīcināms. Man bieži patīk pieminēt Čaka Norisa piemēru, visi zina, ka viņš nekad nenomirs filmā un novāks visus ļaunos. Akame ga kill gadījumā man patika tieši pretējais, bet, manuprāt, viņi ar to aizrāvās un anime zaudēja iespēju būt masterpiece. Humors bieži šķita nevietā un muļķīgs. Man labāk patiktu, ja būtu mazāk muļķīga humora un vairāk balstītos tikai uz drāmu

Pirmā epizode ļooti laba tāds potenciāls…nākamās…acīmredzami slaktē tik visus varoņus tikai tpt, ka to var izdarīt. ķipa baigi kruta, ka var nogalināt charus…ir citas animes, kur tas ir izpildīts labāk. Vnk dropoju pusceļā. Laika sagaidīju ko daudz labāku.

Anime nebija ne vainas, bet manga patika daudz labāk.

same here man bija tieshi tads pats iespaids par pirmo epu pec tam gaidot katru nakoso seriju bija tikai jautajums kuru noslaktes nakoso nebija nekada suprise vairs :smiley:

Jap tieši tas pats :smiley:

Savaa zinjaa piekriitu, bet tajaa pashaa laikaa jaaatziist, ka vinji vismaz uztureeja taadu tempu cauri seerijaam, nevis kaa viens cits zinaams meeslinjsh, kursh veel joprojaam ir nepelniiti populaars.

Animācija un char dizainam arī nebija ne vainas saprotu kpc cilvēkiem viņa patika. Tāpat kā ar Tokyo ghoul…abas mainstream populāras, bet man ne tuvu nepatika :confused:

labi es vinu nenodropoju noskatijos labi kad novaca pirmo skuki bija tads wtf un tad kadf tika novakts tas chalis es jau saku besities ko pie velna vini ir izdarijusi ar labu animi

Wow, man tieši pirmā ep likās tāda uz pusēm… nelikās, ka būtu baigias potenciāls un turpinājums patiesībā mani pārsteidza, plus es dalīju uzmanību un galu galā, man liekas, ka anime laba, nav slikta un nav masterpiece, tāda, ko var skatīties un nenaidoties, vismaz man tā nošķita, neuzskatu, ka palika sūdīgāka sižeta dēļ.

Man patika pirmā 'dēl tās brutalitātes. Ka viens no trim jau beigts…kaut kā baigi paņēma, bet tālāk jau tas aizgāja tā pārāk prasti :frowning: Varbūt man bija slikts garīgais…bieži gadījies, ka nometu kādu animi ne dēļ tā, ka baigi nepatiktu vai kā, bet nav noskaņojums viņu skatīties :smiley: :smiley: